27 lipca 2020klawiatura pisze: @JaTy1234 Nie dochodzi to do mnie jeszcze, że ktoś zostawił mnie dla jakiejś substancji. Czuję się beznadziejnie, jak o tym pomyślę, bo przegrałam. Przegrałam, bo ktoś woli dragi ode mnie. Moje poczucie własnej wartości legło w gruzach. Mam wrażenie, że te półtora tygodnia trwało z pół roku, a każda minuta to dla mnie wieczność.
Ja polecam ci iść na jakieś fajne bolcowanie.
Podziel się posiłkiem, chamie
19 lipca 2020CieplaPoduszka pisze: No tak , najlepiej jej doradzajcie juz nastepnego dnia nowego bolca szukac xD
Ja tam całe życie puszczałem / puszczam się na lewo i prawo i jak wyżej, nie widzę w tym nic złego, a zarazem nie wyobrażam sobie być z kimś na stałe. Jest tyle wspaniałych i ciekawych kobiet* na świecie z którymi można przeżyć całą masę zajebistych przygód, że poświęcanie czasu tylko jednej uważam za marnowanie życia.
*autorka tematu może zamienić słowo "kobiet" na "mężczyzn" oczywiście
Nie świadczę pomocy w załatwianiu substancji psychoaktywnych (legalnych bądź nie). Proszę, aby do mnie nie pisać w tej sprawie!
27 lipca 2020klawiatura pisze: @DelicSajko Co jak co, ale tą puentą mnie rozjebałeś![]()
27 lipca 2020UltraViolence pisze: Ja tam całe życie puszczałem / puszczam się na lewo i prawo i jak wyżej, nie widzę w tym nic złego, a zarazem nie wyobrażam sobie być z kimś na stałe
Generalnie nie moglibyście prowadzić poradnika złamanych sercow
https://hyperreal.info/talk/viewtopic.php?t=77897&start=700
Mile widziane krótkie uzasadnienie.
Podziel się posiłkiem, chamie
Nie wiem czy rozumiecie, o co mi chodzi.
Jesteście facetami i nie musicie rozumieć wszystkiego, co mam "z głową", wiadomo
@Stteetart Na poradnik nada się to średnio, racja. Ale gdy to przeczytam znowu za kilka tygodni, to myślę, że miniony czas nada temu wartości humorystycznych ;P
28 lipca 2020klawiatura pisze: U mnie nie zadziała seks z kimś innym, skoro z nim było najlepiej (a miałam przed nim kilku partnerów). Kobiecie podczas orgazmu zdarzają się wybuchy tak skrajnie różnych emocji, że chyba jeszcze gorzej bym się poczuła, gdybym poszła teraz z kimś do łóżka, a dochodząc z nim, pewnie bym się poryczała i dopadłyby mnie wyrzuty sumienia, że w ogóle sprawiło mi to przyjemność :P
Nie wiem czy rozumiecie, o co mi chodzi.
Jesteście facetami i nie musicie rozumieć wszystkiego, co mam "z głową", wiadomo![]()
@Stteetart Na poradnik nada się to średnio, racja. Ale gdy to przeczytam znowu za kilka tygodni, to myślę, że miniony czas nada temu wartości humorystycznych ;P
Na świecie jest ok 3mld facetów uiwież mi znajdą się bardziej doświadczone ogiery. Chyba że Cię rozdziewiczył to wiadomo pierwszego razu ( pierwszych razy ) jeśli są udane nie zapomni się do końca życia ( z resztą tych nie udanych też ). Ale trzeba nad tym przejść do porządku dziennego
Ciemna strona zieleni: Wszystko, co musisz wiedzieć o negatywnych skutkach nadużywania konopi
Wolne Konopie: Mamy dowód, że policyjna machina działa dla statystyk
WK: Pamiętacie nasz niedawny tekst o KPP w Głogowie, która wydała ponad 1000 zł publicznych pieniędzy i zmarnowała 13 godzin pracy systemu na ściganie 0,06 grama marihuany? Wtedy zastanawialiśmy się, czy te kosztowne, absurdalne procedury prowadzą do wykrywania jakichkolwiek poważnych przestępstw. Policja nie potrafiła nam odpowiedzieć. Wysłaliśmy więc kolejny wniosek UIP. I właśnie dostaliśmy odpowiedź, która potwierdza całkowity bezsens tej polityki. Komendant Powiatowy Policji w Głogowie oficjalnie przyznał, że ta cała „walka z dilerami” to fikcja, a system produkuje puste zatrzymania.
Niemal 3 tony kokainy pod ziemią. Policja przejęła rekordową kontrabandę
Australijska policja skonfiskowała 2,7 tony kokainy, ukrytej w plastikowych pojemnikach zakopanych pod ziemią na obrzeżach Sydney. Wskazano, że to rekordowa ilość narkotyków przejęta w tym kraju.
Największa taka operacja w historii Chile. Przejęto 100 ton narkotyków
Władze Chile poinformowały w poniedziałek o przejęciu rekordowej ilości ponad 100 ton narkotyków, głównie kokainy i ketaminy. Ukryte były w transportach drewna, które miały popłynąć między innymi do USA i Europy - przekazały miejscowe media.
