Luźne dyskusje na tematy związane z substancjami psychoaktywnymi.
ODPOWIEDZ
Posty: 3 • Strona 1 z 1
  • 0 / / 0
Witam, piszę z takim pytaniem bo nigdzie nie mogę znaleźć. Jak się ma stosowanie paracetamolu podczas lub po zażyciu? Jedni mówią że spoko, drudzy że nie.
Drugie pytanie brzmi czy macie jakieś polecone środki, najlepiej spożywcze bez wymagania kombinowania tego u lekarzy na zejście? Znam już sposoby typu miód, cytryna i zielona herbata ale są marnie skuteczne i za długo to trwa.
Trzecie pytanie brzmi, czy ziołowe środki nasenne na bazie wyciągu szyszek z chmielu, melisy i lawendy można brać na sen?
Ostatnie pytanie brzmi tako...
Ja generalnie już od dawna nie biorę i ostatnio mnie pokusił diabeł i oporowo bolą mnie plecy na wysokości nerek. Nigdy nie miałem takiej sytuacji. Dodam że nie mam nudności, wymiotów, krwiomoczu i czuję że nadzwyczaj dobrze fizycznie jak i psychicznie aczkolwiek miałem dziwne kucie po obu stronach klatki piersiowej. Myślę że to było spowodowane bo bardzo mało piłem i nic nie jadłem. Co myślicie?
  • 2717 / 515 / 0
17 lipca 2020RykCykPyk pisze:
Witam, piszę z takim pytaniem bo nigdzie nie mogę znaleźć. Jak się ma stosowanie paracetamolu podczas lub po zażyciu? Jedni mówią że spoko, drudzy że nie.
No interactions were found between amphetamine and Paracetamol. This does not necessarily mean no interactions exist. Always consult your healthcare provider.
https://www.drugs.com/drug-interactions ... -2744.html
17 lipca 2020RykCykPyk pisze:
Drugie pytanie brzmi czy macie jakieś polecone środki, najlepiej spożywcze bez wymagania kombinowania tego u lekarzy na zejście? Znam już sposoby typu miód, cytryna i zielona herbata ale są marnie skuteczne i za długo to trwa.
Przede wszystkim należy zacząć już o tym myśleć w trakcie bomby -> odpowiednie nawodnienie etc. Poza tym trzeba zadbać o dostarczenie odpowiednich witamin i minerałów, które w trakcie amfetaminowej fazy są wypłukiwane z organizmu, przez co na następny dzień są w deficycie. Zresztą o odpowiednią suplementację i żywienie warto dbać na co dzień, nie tylko doraźnie.
17 lipca 2020RykCykPyk pisze:
Trzecie pytanie brzmi, czy ziołowe środki nasenne na bazie wyciągu szyszek z chmielu, melisy i lawendy można brać na sen?
No można, ale nie ma szans, że po dobrym władzie takie cuda pomogą Ci usnąć. Tutaj w grę wchodzi tylko benzo (no może ewentualnie jakaś hydroksyzyna) idziesz prywatnie do lekarza, gadka szmatka i wychodzisz z receptą...
17 lipca 2020RykCykPyk pisze:
Ostatnie pytanie brzmi tako...
Ja generalnie już od dawna nie biorę i ostatnio mnie pokusił diabeł i oporowo bolą mnie plecy na wysokości nerek. Nigdy nie miałem takiej sytuacji. Dodam że nie mam nudności, wymiotów, krwiomoczu i czuję że nadzwyczaj dobrze fizycznie jak i psychicznie aczkolwiek miałem dziwne kucie po obu stronach klatki piersiowej. Myślę że to było spowodowane bo bardzo mało piłem i nic nie jadłem. Co myślicie?
To, że się dobrze czujesz fizycznie jak i psychicznie nic nie znaczy. Przebadaj sobie nerki, a najlepiej zrób kompleksowe badania (chociaż te kłucie w klatce może być po prostu nerwobólem). W każdym razie nerek bym nie lekceważył - uwierz mi, nie chcesz mieć ich rozjebanych.
Odpowiadając mi na łamach forum użyj proszę funkcji mention.

Nie świadczę pomocy w załatwianiu substancji psychoaktywnych (legalnych bądź nie). Proszę, aby do mnie nie pisać w tej sprawie!
  • 0 / / 0
Kurcze badania miałem robione miesiąc temu krwi i wszystko niby w jak najlepszym porządku. Kucie w klatce, tak zastanawiając się własnie, to chyba nerwobole bo jak się zdenerwuje to mam jakieś dziwne "szmery" a na fazie pewnie się nakrecilo
ODPOWIEDZ
Posty: 3 • Strona 1 z 1
Artykuły
Newsy
[img]
Kofeina może pomóc w diagnozowaniu Alzheimera. Nawet umiarkowana dawka może mieć wpływ

Kofeina może wpływać nie tylko na koncentrację i poziom energii, ale także na wyniki badań neurologicznych. Włoscy naukowcy wykazali, że dawka odpowiadająca około dwóm filiżankom kawy wyraźnie zmienia sposób, w jaki mózg tłumi sygnały odpowiedzialne za ruch. Odkrycie może mieć znaczenie dla przyszłej diagnostyki choroby Alzheimera i innych zaburzeń neurodegeneracyjnych.

[img]
Wolne Konopie: Mamy dowód, że policyjna machina działa dla statystyk

WK: Pamiętacie nasz niedawny tekst o KPP w Głogowie, która wydała ponad 1000 zł publicznych pieniędzy i zmarnowała 13 godzin pracy systemu na ściganie 0,06 grama marihuany? Wtedy zastanawialiśmy się, czy te kosztowne, absurdalne procedury prowadzą do wykrywania jakichkolwiek poważnych przestępstw. Policja nie potrafiła nam odpowiedzieć. Wysłaliśmy więc kolejny wniosek UIP. I właśnie dostaliśmy odpowiedź, która potwierdza całkowity bezsens tej polityki. Komendant Powiatowy Policji w Głogowie oficjalnie przyznał, że ta cała „walka z dilerami” to fikcja, a system produkuje puste zatrzymania.

[img]
Ucieczka zakończona w jeziorze

Próba uniknięcia odpowiedzialności doprowadziła do serii niebezpiecznych i irracjonalnych zachowań. 31-letni mieszkaniec powiatu chodzieskiego nie zatrzymał się do kontroli drogowej, porzucił samochód a następnie kontynuował ucieczkę pieszo. Finalnie wskoczył do jeziora i próbował pozbyć się narkotyków. Policjanci z Chodzieży zatrzymali sprawcę, który w ujawnionym pakunku posiadał ponad 50 gramów narkotyków.