Dyskusja o głównym alkaloidzie opium, oraz jego półsyntetycznej pochodnej.
Więcej informacji: Morfina w Narkopedii [H]yperreala,Heroina w Narkopedii [H]yperreala
Czy bralas/brales przed m/h jakies slabsze opioidy?
kodeina/tramadol sporadycznie
99
18%
kodeina/tramadol nalogowo
78
14%
nic, od razu morfina/heroina
42
8%
nie bralem nigdy morfiny/heroiny i sprawdzam wyniki
335
60%

Liczba głosów: 554

ODPOWIEDZ
Posty: 154 • Strona 1 z 16
  • 677 / 13 / 0
Nieprzeczytany post autor: zielona »
Najpierw kodeina, potem tramadol, potem tramadol dożylnie, nastepnie przyszła pora na morfinę, a gdy ta okazała sie zbyt niedostepna i w ogóle jakaś taka przereklamowana, to zaczęłam z heroina.
Jestem klasycznym przykładem ćpunki która przeszła przez wszystkie szczebelki.
  • 43 / 1 / 0
Nieprzeczytany post autor: Kkaczuszka »
No Zielona to ja jestem tam gdzie zaczełaś... narazie... :huh:
Ostatnio zmieniony 14 kwietnia 2008 przez Kkaczuszka, łącznie zmieniany 1 raz.
Tolerka nie zając, nie ucieknie...
  • 627 / 69 / 0
Nieprzeczytany post autor: vester »
ja zaczelam od razu od H. i nie zaluje.
A co Ciebie boli, narkomanie?
Stanie na klatce męczy jak samo branie.
Panie narkomanie, przestań brać, bo za karę,
stanie na klatce stanie się twoim koszmarem.
  • 729 / 19 / 0
Nieprzeczytany post autor: no1 »
hel przed poltramem
wczesnie jak mialem z 15 lat
Uwaga! Użytkownik no1 nie jest już aktywny na hyperrealu. Nie odpowie na próbę kontaktu, ani nie przeczyta odpowiedzi na post.
  • 3490 / 57 / 0
Nieprzeczytany post autor: Kurwik »
v. pisze:
ja zaczelam od razu od H. i nie zaluje.
"bo skoncze zycie szybciej niz wy."
Zrobić coś bez czegoś ale żeby było jak z tym czymś. To by dopiero było coś.

I mean no harm.
Ani To Ani Tamto
  • 627 / 69 / 0
Nieprzeczytany post autor: vester »
co ty pierdolisz? dla mnie h zawsze była tylko po to, żeby sie zrelaksować zimą z braku lepszych zajęć. nie mam zamiaru szybciej konczyć życia, jest piękne, więc chyba ci sie coś pomyliło, nie wkładaj mnie do szufladki 'zyj szybko umieraj mlodo', bo to smieszne i naprawde gowniarskie. jak sie cos zaczelo brac, to trzeba tez dorosnąć, żeby to odstawic, jest czas na cpanie-relaks, na prawdziwe zycie też... zalowac nie mam czego,bo nic mi sie nie spieprzyło przez te lata jarania, tylko o to mi chodzilo
A co Ciebie boli, narkomanie?
Stanie na klatce męczy jak samo branie.
Panie narkomanie, przestań brać, bo za karę,
stanie na klatce stanie się twoim koszmarem.
  • 729 / 19 / 0
Nieprzeczytany post autor: no1 »
z ankiet aa wynkka ze helwcy zyja duzej niz kokainisci/spidowcy SREDNIO
znam wielu ludzi ktorzy wala h od 20 lat i zyja co prawda zorani ale zyja
sa tacy ktorych wykonczy 3 letni ciag
ale cpyn ktory by dawal tylko spida 20 lat iv ???
wszystko mozna tylko z glowa
Uwaga! Użytkownik no1 nie jest już aktywny na hyperrealu. Nie odpowie na próbę kontaktu, ani nie przeczyta odpowiedzi na post.
  • 849 / 45 / 0
Nieprzeczytany post autor: lucyper2 »
dla mnie h zawsze była tylko po to, żeby sie zrelaksować zimą z braku lepszych zajęć
jest czas na cpanie-relaks, na prawdziwe zycie też... zalowac nie mam czego,bo nic mi sie nie spieprzyło przez te lata jarania
Wystarczy poczytać takie brednie, podobnie jak wypociny takiej Nuail by uzmysłowić sobie jakie spustoszenie robi hera w mózgu brałniarza. Nigdy w ciągu nie byłaś? A jak z kaską? Dupki dajemy czasem?

To co mnie naprawdę wkurwia u heleniarzy to takie nahelowane pierdolenie. Jasne, że jak jesteś nagrzana to niczego nie żałujesz. Dlatego między innymi człowiek do tego wraca.
ale cpyn ktory by dawal tylko spida 20 lat iv ???
wszystko mozna tylko z glowa
Znam i takich. Prawda jest taka, że mało kto przeżyje 10 dając cokolwiek z ulicy po kanałach. Jeszcze co innego oczyszczony towar, czy własna produkcja, ale taki z bram :nuts: :rolleyes:
Uwaga! Użytkownik lucyper2 nie jest już aktywny na hyperrealu. Nie odpowie na próbę kontaktu, ani nie przeczyta odpowiedzi na post.
  • 627 / 69 / 0
Nieprzeczytany post autor: vester »
lucyper2 pisze:
Wystarczy poczytać takie brednie, podobnie jak wypociny takiej Nuail by uzmysłowić sobie jakie spustoszenie robi hera w mózgu brałniarza. Nigdy w ciągu nie byłaś? A jak z kaską? Dupki dajemy czasem?
Naturalnie, że dajemy. Osobie, z którą jesteśmy na stałe. Za darmo.
]
To co mnie naprawdę wkurwia u heleniarzy to takie nahelowane pierdolenie. Jasne, że jak jesteś nagrzana to niczego nie żałujesz. Dlatego między innymi człowiek do tego wraca.
[/quote]

Nie tylko ciebie to wkurza. Hehe jak jestes nagrzany to nawet to, że spisz od miesiąca na podłodze pod kocem ci nie przeszkadza, az któregos dnia patrzysz i myslisz "kurwa na czym ja spie" . O skrajnosciach juz nie spominam, sam dobrze wiesz o co chodzi.
A co Ciebie boli, narkomanie?
Stanie na klatce męczy jak samo branie.
Panie narkomanie, przestań brać, bo za karę,
stanie na klatce stanie się twoim koszmarem.
  • 849 / 45 / 0
Nieprzeczytany post autor: lucyper2 »
Gdy piszesz, że potrafisz grzać nie przeginając i ot tak sobie odtruwasz się na miesiąc to po prostu nie wierzę.

A jeśli potrafisz grzać nie szmacąc się that's better for you.

Ja tylko znam po sobie powstającą niczym feniks z popiołów zdolność do samooszukiwania się gdy bierze się to gówno.
Ostatnio zmieniony 20 kwietnia 2008 przez lucyper2, łącznie zmieniany 1 raz.
Uwaga! Użytkownik lucyper2 nie jest już aktywny na hyperrealu. Nie odpowie na próbę kontaktu, ani nie przeczyta odpowiedzi na post.
ODPOWIEDZ
Posty: 154 • Strona 1 z 16
Artykuły
Newsy
[img]
"Narcos z Podlasia" skazani. Ich narkotyki miały zalać polski rynek

Meksykańscy narcos, którzy produkowali metamfetaminę na Podlasiu, zostali skazani przed sądem w Białymstoku. To pierwszy przypadek w Polsce, który pokazuje zmianę modelu działania karteli - zamiast szmuglować narkotyki do Europy, wysyłają "kucharzy". Tylko w Polsce toczą się procesy jeszcze dwóch innych grup z Meksyku.

[img]
Kofeina może pomóc w diagnozowaniu Alzheimera. Nawet umiarkowana dawka może mieć wpływ

Kofeina może wpływać nie tylko na koncentrację i poziom energii, ale także na wyniki badań neurologicznych. Włoscy naukowcy wykazali, że dawka odpowiadająca około dwóm filiżankom kawy wyraźnie zmienia sposób, w jaki mózg tłumi sygnały odpowiedzialne za ruch. Odkrycie może mieć znaczenie dla przyszłej diagnostyki choroby Alzheimera i innych zaburzeń neurodegeneracyjnych.

[img]
Prokurator częstował ciastkami z marihuaną. Zapadł wyrok

Przed Sądem Rejonowym w Lublinie zakończył się proces Bartosza F., prokuratora z Wrocławia oskarżonego o podanie kobiecie środka odurzającego w postaci ciastek z THC. Sąd uznał go za winnego i orzekł wobec niego grzywnę oraz pięcioletni zakaz zajmowania stanowiska prokuratora.