Dyskusja na temat grzybów halucynogennych, m.in. łysiczki lancetowatej i muchomora czerwonego.
Więcej informacji: Grzyby w Narkopedii [H]yperreala
ODPOWIEDZ
Posty: 4 • Strona 1 z 1
  • 199 / 4 / 0
Siema. Ostatnio zjadłem 2,7g suszonych B+ i niemalże nic nie poczułem, możliwe ze było to spowodowane moim mikrodawkowaniem oraz tym, ze tydzien wczesniej zjadlem troche wiecej (jakies 7-9g w pol jeszcze wilgotnych) wiec moze jakas tolerka byla. No wlasnie ,"moze".
Niedługo znowu bede miał wolną chatę, wiec teraz z wyczyszczona tolerka chciałbym im dac druga szanse ale co jesli znowu bedzie lipa(bo np grzyby sa lipne). Moge wtedy wrzucic LSD i cieszyc sie tripem? Jesli tak to ile, calosc? Pol?
  • 3276 / 933 / 5
Ile tych grzybów będziesz jadł? Jak mocny jest ten kwas? Na pusty brzuch wrzucałeś?
Poprzednie tripy na pewno miały wpływ ale niewielki. 9g świeżych to niecały gram suchych, a mikrodawkowanie niewielki ma wpływ.
https://url-shortener.me/GW4U
Podziel się posiłkiem, chamie
  • 199 / 4 / 0
06 czerwca 2020DelicSajko pisze:
Ile tych grzybów będziesz jadł? Jak mocny jest ten kwas? Na pusty brzuch wrzucałeś?
Poprzednie tripy na pewno miały wpływ ale niewielki. 9g świeżych to niecały gram suchych, a mikrodawkowanie niewielki ma wpływ.
I powiem Ci, ze po tym niecłym gramie miałem lepsze efekty niz potem po 2,7. Teraz planuje wycelowac w 3,5g. Na pusty zoladek brałem. LSD rzekomo ma 200ug
  • 497 / 297 / 0
Jak 3.5 nie klepnie to masz jakieś prawdziwki, a nie B+ :D.
Pokażę Wam to, czego nie ma.
ODPOWIEDZ
Posty: 4 • Strona 1 z 1
Artykuły
Newsy
[img]
Nowy sposób rozprowadzania narkotyków w Berlinie. Rodzice muszą być szczególnie ostrożni

Policja w Berlinie wydała ostrzeżenie dotyczące nowego sposobu rozprowadzania narkotyków: kolorowe ulotki z danymi kontaktowymi dealerów wrzucane są bezpośrednio do skrzynek pocztowych razem z saszetką kokainy, haszyszu, ekstazy, marihuany lub innego narkotyku.

[img]
Jad ropuch i grzyby halucynogenne. Big Pharma stawia na nowe preparaty

>Giganci rynku farmaceutycznego ruszają z inwestycjami w opracowanie leków bazujących na substancjach halucynogennych. Zielone światło dla nowych medykamentów daje administracja Donalda Trumpa - przekazała stacja CNBC.

[img]
Medyczna marihuana a autyzm — 18 miesięcy obserwacji 130 pacjentów

Brytyjscy badacze prześledzili losy 130 dorosłych osób w spektrum autyzmu leczonych produktami z konopi przez półtora roku. To najdłuższa obserwacja tego typu na świecie. Poprawa w zakresie lęku, snu i jakości życia była wyraźna po miesiącu — i systematycznie topniała przez kolejne siedemnaście. W tym samym czasie mediana dawki THC wzrosła z 20 do 192 mg dziennie.