Luźne dyskusje na tematy związane z substancjami psychoaktywnymi.
ODPOWIEDZ
Posty: 12 • Strona 1 z 2
  • 133 / 17 / 0
Witam. Z góry zaznaczę ze nie mogłem znaleźć tematu na ten post więc jeśli w złym napisałem to proszę o przeniesienie 🙂

Zamierzam zapisać się do psychologa w celu sprawdzenia czy z moją banią jest wszystko w porządku (chociaż obstawiam że nie xD)

Czy mogę powiedzieć psychologowi o tym że cpam fete?
Czy na 100% nie będę miał żadnych problemów przez to że powiedziałem że cpam?
I w sumie zaświtał mi w głowie pomysł czy może nie pójść do psychologa po małej żeby mi było łatwiej wyrzucić z siebie te wszystkie problemy?
Jeśli nie to może bym zaproponował mu żebym po kresce do niego rozszedł na następną wizytę? Wtedy mógłbym wyrzucić wszystko z siebie i łatwiej by mu było diagnozować.
Pozdrawiam
Uwaga! Użytkownik SINMAIN nie jest już aktywny na hyperrealu. Nie odpowie na próbę kontaktu, ani nie przeczyta odpowiedzi na post.
  • 1305 / 162 / 0
Nie będzie mu łatwiej diagnozowac bo będziesz miał zaburzna chemię mózgu on ma diagnozowac twoje problemy czy Ciebie pod wpływem amf ?

Wvogole co psycholog może diagnozowac ? To sa ludzie od słuchania smutnych historii z których wieczorami kręcą beke w swoim gronie %-D
Uwaga! Użytkownik Anabolik nie jest już aktywny na hyperrealu. Nie odpowie na próbę kontaktu, ani nie przeczyta odpowiedzi na post.
  • 1079 / 126 / 3
Psycholog ma prawo odmówić rozmowy z osobą co jest na jakiejś bombie.
  • 1079 / 126 / 3
I co Twoim zdaniem Ci może sensownego powiedzieć psycholog bez świadomości o temacie takim że coś ćpasz. Może i sam dojdzie do tego że ćpasz albo co gorsza uzna objawy ćpania za objawy jakiegoś schorzenia psychicznego.

To jakbyś zapierdalał do neurologa x czasu że masz problemy z pamięcia i po x czasu terapii i wynajdowaniu kija w dupie pada A WIE PAN CO BO I DZIADEK I TATA I MAMA I BABCIA TO MIELI ALZHEIMERA.
  • 155 / 11 / 1
Zależy jaki psycholog, jak jesteś pełnoletni to ci nic nie grozi, jak nie to można to niby podpiąć pod zagrożenie życia (przynajmniej ja sie z tym kiedys spotkalem xD) ale jak nie jest pierdolcem to tego nie zrobi.
  • 1079 / 126 / 3
Zakładamy że jest pełnoletni nieletni nie powinien się odzywać w takich tematach
  • 1079 / 126 / 3
Jak byłem nieletni to w ogóle nie chciałem gadać z żadnymi wychowawcami czy psychologami bo jak już szukali to podejrzewałem że mieli na mnie gotowe papiery i nie chciałem współpracować.
  • 88 / 23 / 0
Przede wszystkim to psycholog nie zbyt pomoże Ci jeśli nie będzie wiedział jak amfetamina wpływa na twój mózg i twoją psychikę, Tu raczej bardziej kierowałbym się do psychatry. Lekarza obowiązuje tajemnica lekarska i nie powie nikomu że brałeś fete. Jedynie co to musiałby zgłosić jeśli byś się przyznał do zabójstwa.
  • 1305 / 162 / 0
Ja początkowo stawialem opór późnej doszedłem do wniosku zecto nie ma sensu bo rozmowa dłużej trwa lepiej mówić co chce usłyszeć I robić swoje
Uwaga! Użytkownik Anabolik nie jest już aktywny na hyperrealu. Nie odpowie na próbę kontaktu, ani nie przeczyta odpowiedzi na post.
  • 911 / 207 / 1
13 maja 2020Quazarro pisze:
Lekarza obowiązuje tajemnica lekarska i nie powie nikomu że brałeś fete. Jedynie co to musiałby zgłosić jeśli byś się przyznał do zabójstwa.
Do tej pory myślałeś, że psychologa nie obowiązuje tajemnica zawodowa? Dotyczy ona do pewnego stopnia także przypadku zabójstwa.

Co do tematu, oczywiście że powiedzieć. Dlaczego nie? Może pojawia ci się paranoja i stąd te wątpliwości?
Zażółć Gęślą Jaźń
:grzybki: :fuj: :rzyg:
ODPOWIEDZ
Posty: 12 • Strona 1 z 2
Artykuły
Newsy
[img]
Funkcjonariusze zagarnęli ponad 60 kg narkotyków

Ponad 60 kg narkotyków - marihuany, kokainy i haszyszu, a także przedmioty przypominające broń, amunicję i ponad 16 tysięcy sztuk papierosów bez polskich znaków akcyzowych, nie trafi na rynek. To efekt intensywnej pracy policjantów z Wydziału Dochodzeniowo-Śledczego, dw. z Przestępczością Narkotykową Komendy Wojewódzkiej Policji w Rzeszowie, których wspierali funkcjonariusze KAS i CBŚP. Śledztwo w sprawie wewnątrzwspólnotowego obrotu narkotykami nadzorowane jest przez Prokuraturę Okręgową w Rzeszowie. Czarnorynkowa wartość zabezpieczonych substancji to ponad 3 miliony złotych.

[img]
Endometrioza, opioidy i droga do macierzyństwa

Kamila mówi wprost, że gdyby nie terapia konopna, prawdopodobnie zdecydowałaby się na histerektomię (usunięcie macicy) jako ostateczne rozwiązanie. W jej ocenie poprawa jakości życia pozwoliła jej podjąć inne decyzje terapeutyczne i odzyskać nadzieję. Dziś uważa, że bez tej zmiany nie byłoby ciąży i nie byłoby Gabrysia.

[img]
NIK odpowiada na wniosek Wolnych Konopi. „Przyjęto do wiadomości”, ale my nie odpuszczamy

Najwyższa Izba Kontroli odpowiedziała. I choć pismo jest obszerne, to w kluczowej dla nas [ Wolnych Konopi] kwestii … milczy. Otrzymaliśmy oficjalne stanowisko Izby w sprawie naszego wniosku o przeprowadzenie kontroli dotyczącej kosztów i efektywności obecnego modelu ścigania za posiadanie marihuany.