Ja tam kilka razy byłem na komendzie ale maks to jakieś chamskie odzywki, krzyki, to że co trzeci wyraz to kurwa to nie muszę chyba pisać ale też sam nie wchodziłem w głębszą dyskusje a i sprawy to były o pietruszkę, które i tak były umarzane więc i tak na za dużo sobie pozwalali.
A wy jakie mieliście przygody?
Nie bierzcie moich rad poważnie, konsultujcie to z bardziej obeznanymi osobami a najlepiej lekarzem. Słuchacie mnie na własną odpowiedzialność.
No i jak siedziałem w pokoju na przesłuchaniu to zajebany alprą przysypiałem na krześle więc typ podszedł i zajebał mi pięścią w głowę, zacząłem krzyczeć coś, że dawaj cwelu jeszcze raz i znowu mi zajebał a ja po chwili znów zasnąłem, takie to przesłuchanie wesołe.
Od daru bogów do codziennej ucieczki. Co antropologia mówi o naszym związku z alkoholem
Legalizacja marihuany w Polsce: 15 g suszu i jedna roślina. Sejm zdecyduje
Mundur nie izoluje od rzeczywistości. O hipokryzji, która pęka na komisariatach
Psylocybina i medytacja w jednym badaniu klinicznym
USC uruchamia pierwszy w swojej historii kliniczny eksperyment z psylocybiną. Badanie finansowane przez agencję ARPA-H sprawdzi, czy ośmiotygodniowy trening uważności wzmacnia efekty terapii psylocybinowej u zdrowych dorosłych – i co to może oznaczać dla przyszłości psychiatrii.
Operacja „Kryształ”
Czyli „ogólnopolskie uderzenie w przestępczość narkotykową wykorzystującą przesyłki kurierskie i pocztowe”.
DMT, meskalina i psylocybina mogły wyewoluować jako narzędzia ekologiczne
Chińscy naukowcy uważają, że naturalne substancje halucynogenne mogły ewoluować przede wszystkim jako narzędzia ekologiczne, pomagające organizmom przetrwać, bronić się i wchodzić w interakcje z innymi gatunkami.
