Tytoń ma osobny dział → >LINK<
Mam te kilkanaście nasionek w skrzynce a teraz właśnie zrobiłem to o czym wcześniej rozmawialiśmy.
Umyłem szalkę Petriego z fety (
Btw @mrfuter, po Tobie to obstawiam że interesowałaby cię ekstrakcja efedryny z tego. To nie wiem czy warte zachodu jeżeli to będzie twoja jedyna motywacja szczerze mówiąc.
https://www.youtube.com/watch?v=jl9_mWvCmi
05 kwietnia 2020pawoleh666 pisze: Dosyć trudne, z resztą o tym przemawia chyba fakt że @Ilmostro jeszcze nie udało się nic wykiełkować, a mi zostało czekać.
Mam te kilkanaście nasionek w skrzynce a teraz właśnie zrobiłem to o czym wcześniej rozmawialiśmy.
Umyłem szalkę Petriego z fety (), zdezynfekowałem, wysuszyłem i dwa płatki kosmetyczne namoczyłem cieplą wodą, na jednym położyłem 3 nasionka a drugi położyłem na pierwszym. Zobaczymy jak będzie.
Btw @mrfuter, po Tobie to obstawiam że interesowałaby cię ekstrakcja efedryny z tego. To nie wiem czy warte zachodu jeżeli to będzie twoja jedyna motywacja szczerze mówiąc.
10 sierpnia 2020surveilled pisze: A mogę Cię prosić, byś już sobie poszedł? Coś pisałeś wcześniej o zakładaniu jakiegoś własnego forum – uważam że to doskonały pomysł.
https://www.youtube.com/watch?v=jl9_mWvCmi
@mrfuter masz jakiś pomysł jak ją pozyskać z tej rośliny? jak już nam coś wyrośnie chętnie też podejmę się próby bd mogli wymieniać doświadczenia
05 kwietnia 2020Ilmostro pisze: Jak coś mi wyrośnie będę testował mam sporo agrochemikali, środków ochrony roślin i nawozów może się uda zwiększyć % efedryny i pseudoefedryny. Tylko jak to sprawdzić czy jest więcej?
@mrfuter masz jakiś pomysł jak ją pozyskać z tej rośliny? jak już nam coś wyrośnie chętnie też podejmę się próby bd mogli wymieniać doświadczenia
Jeśli pytasz o konkretny temat "Ekstracja efedryny z Ephedra Sinica"
Tam znajdziesz wszystko.
10 sierpnia 2020surveilled pisze: A mogę Cię prosić, byś już sobie poszedł? Coś pisałeś wcześniej o zakładaniu jakiegoś własnego forum – uważam że to doskonały pomysł.
10 sierpnia 2020surveilled pisze: A mogę Cię prosić, byś już sobie poszedł? Coś pisałeś wcześniej o zakładaniu jakiegoś własnego forum – uważam że to doskonały pomysł.
A @mrfuter piszesz o innych odmianach - imo bezsens, bo Ma Huang ma największą zawartość efedryny. Innych według mnie nie ma co tykać nawet.
https://www.youtube.com/watch?v=jl9_mWvCmi
Ciemna strona zieleni: Wszystko, co musisz wiedzieć o negatywnych skutkach nadużywania konopi
Legalizacja marihuany w Polsce: 15 g suszu i jedna roślina. Sejm zdecyduje
Druga poprawka i marihuana. Amerykański SN wydał ważny wyrok ws. broni
Sąd Najwyższy USA jednomyślnie orzekł w czwartek, że rząd federalny nie może pozbawiać prawa do posiadania broni osób okazjonalnie używających marihuany, uznając, że ściganie karne na tej podstawie narusza drugą poprawkę do konstytucji gwarantującej to prawo.
Największa taka operacja w historii Chile. Przejęto 100 ton narkotyków
Władze Chile poinformowały w poniedziałek o przejęciu rekordowej ilości ponad 100 ton narkotyków, głównie kokainy i ketaminy. Ukryte były w transportach drewna, które miały popłynąć między innymi do USA i Europy - przekazały miejscowe media.
KAS: Przemyt ketaminy w świecach zapachowych
Podczas kontroli w jednej z firm kurierskich, funkcjonariusze Służby Celno-Skarbowej (SCS) z Mazowieckiego Urzędu Celno-Skarbowego (MUCS) w Warszawie zwrócili uwagę na przesyłkę zaadresowaną do odbiorcy w Filadelfii (USA). Zgodnie z deklaracją nadawcy, miały się w niej znajdować świece zapachowe o wartości ok. 111 euro.
