- Staraj się określać połączenie jako pozytywne, bądź negatywne – bazując na doświadczeniu, uwzględniając czy miałeś dobry set&setting.
- Każda substancja się liczy, chyba że nie ogarniasz. Niewiadome ilości też należałoby podać.
- Nie doradzaj, jeśli to nie jest oczywiste. Łatwiej zapytać, aby dyskusja mogła nastać. To nie jest takie proste.
27 marca 2020junkiexl pisze: Fajnie macie, ja jak zapale zioła po jakimkolwiek opio to od razu włącza mi się mega ciśnienie na dorzutkę, robię się niespokojny i chce się nawalić do odcinki najlepiej. Na mnie zawsze gandzia działała źle, wywoływała paranoje , depersonalizacje i inne schizy.
Mam identycznie, nic na mnie nie działa tak źle jak marihuana. Myślę że to jest związane bardzo z psychiką.
27 marca 2020Mordarg pisze: Ja mam proste rozwiązanie które działa zarówno przy oksy jak i przy majce p.o - ZIOŁO !!! Nawet jak ktoś nie lubi bo ma krzywe jazdy bo opiatach nie ma żadnych krzywych jazd i w piękny sposób synergicznie działa z opiatem jesli jest dobre. Bez niego 140 oxy zrobiło by mnie tyle co nic. A jak ściągne wiaderko od razu jest mega relax i opadam na fotel z bananem na ryju. Lecz mimo wszystko skacząca tolerka na okxy to nit mit. Wgl chyba ze wszystkich opiatów tolerka na tym najszybciej rośnie. Ja i tak dzięki ziółku sie trzymam bo biorę ok 8 miesięcy i dopiero niedawno zwiekszyłem ze 120 na 140. Choć mógł bym i śmiało po 200 brać i czuć się jak młody bóg ale po prostu mnie stać. Wole zjeśc więcej razy i mieć mniejsza fazę niż wszystko na raz a potem chodzić trzeźwy albo skręta przeżywać.
12 sierpnia 2020Kosmaa pisze: Najpierw koda czy weed ? (mam na myśli mix) Zerowa tolerka na jedno i drugie.
Nie zapomnę pierwszy nastuk
W wieku lat piętnastu
Później zarzucanie różnych wynalazków
Odradzam miksu z Tramalem.
Najpierw zrób próbę uczuleniową 30-50mg (jedna tabletka ma 15mg).
Potem już zwiększaj 150mg w górę.
Syrop ma smak truskawkowy i jest dobry.
Jeszcze jak masz hydroksyzyne to weź 25mg na lepsze działanie i lęki.
![[mem]](https://hyperreal.top/wtf/memy/f/f9b4121c-ee38-4ba0-8cd2-ed2ac1013ebd/20230626_085512.jpg?X-Amz-Algorithm=AWS4-HMAC-SHA256&X-Amz-Credential=nxyCWzIV8fJz5t5dUSIx%2F20250903%2FNOTEU%2Fs3%2Faws4_request&X-Amz-Date=20250903T140502Z&X-Amz-Expires=3600&X-Amz-SignedHeaders=host&X-Amz-Signature=87123155d0186bcbf32b777ac9eb874b0719d5f441c5d6cf1273964a9b79f1e5)
![[img]](https://hyperreal.info/sites/hyperreal.info/files/grafika_artykul_skrot/poldrugs.jpg)
Marihuana najczęściej używaną substancją psychoaktywną w Polsce po alkoholu, kofeinie i nikotynie
![[img]](https://hyperreal.info/sites/hyperreal.info/files/grafika_news_skrot/weedatwork.jpg)
Jeden na dziesięciu trzydziestolatków pracuje pod wpływem. Naukowcy biją na alarm
![[img]](https://hyperreal.info/sites/hyperreal.info/files/grafika_artykul_skrot/uecocaine.jpg)
UE alarmuje: coraz więcej Europejczyków zażywa kokainę i inne ciężkie narkotyki
![[img]](https://hyperreal.info/sites/hyperreal.info/files/grafika_news_skrot/drozdze.jpg)
Drożdże piwowarskie reagują na odpowiednie dźwięki i zwiększają produkcję
Wiadomo że rośliny i zwierzęta wydają dźwięki, reagują na nie i za ich pomocą się komunikują. Komunikacja taka zachodzi też pomiędzy zwierzętami a roślinami i odwrotnie. Czy jednak organizmy należące do innych królestw domeny eukariontów w jakiś sposób reagują na dźwięki? Okazuje się, że tak. Reakcję taką zauważono u drożdży piwowarskich. Co więcej można to wykorzystać w produkcji złocistego napoju.
![[img]](https://hyperreal.info/sites/hyperreal.info/files/grafika_news_skrot/migrena.png)
Konopie skuteczne w leczeniu migreny – pierwsze badanie kliniczne z placebo!
Według danych z badań klinicznych przedstawionych na dorocznym spotkaniu American Headache Society, inhalacja kwiatów konopi zawierających THC i CBD zapewnia skuteczniejszą ulgę w migrenie w porównaniu z placebo.
![[img]](https://hyperreal.info/sites/hyperreal.info/files/fermentacja-6d87f0c41199afb1eeb86e5d5ed1d5ad.jpg)
Drożdże piwowarskie reagują na odpowiednie dźwięki i zwiększają produkcję
Wiadomo że rośliny i zwierzęta wydają dźwięki, reagują na nie i za ich pomocą się komunikują. Komunikacja taka zachodzi też pomiędzy zwierzętami a roślinami i odwrotnie. Czy jednak organizmy należące do innych królestw domeny eukariontów w jakiś sposób reagują na dźwięki? Okazuje się, że tak. Reakcję taką zauważono u drożdży piwowarskich. Co więcej można to wykorzystać w produkcji złocistego napoju.