Uwaga! Dział zawiera wątki na temat chorób, gdzie osoby dotknięte daną chorobą mogą dyskutować o szczególnych dla siebie problemach!
Nie jest to dział, w którym właściwe są wątki "czy XYZ powoduje ABC-emię" – takie pytania należy kierować do działu/wątku o substancji XYZ!
27 listopada 2019Baza96 pisze: W jaki sposób zdiagnozowali u was schizofrenię ?
12 lutego 2020Blendzior72 pisze: @Markel chyba jednak sobie odpuszczę znaczy mam silny Łeb bo nigdy nie miałem złych jazd tylko jak miałem ta chorobę afektywna dwuniegunowa a miałem wczoraj odstawić olanzapine (brałem co 3 dni) to gały mi wyjebało i czułem się jak na pixach XD mam nadzieję że się uda odstawić za jakiś czas i prowadzić normalne życie bo jakbym miał schizofrenię pewnie też by mi nie zależało na zdrowiu skoro już pojebany i co jakiś czas do psychiatryka XD
14 lutego 2020Markel pisze:Nie jest ze mna az tak zle... Mam schizofrenie paranoidalna i nie widac czesto nawet po mnie ze mam cos na bani. Troche nie mile takie stygmatyzowanie jest byku.12 lutego 2020Blendzior72 pisze: @Markel chyba jednak sobie odpuszczę znaczy mam silny Łeb bo nigdy nie miałem złych jazd tylko jak miałem ta chorobę afektywna dwuniegunowa a miałem wczoraj odstawić olanzapine (brałem co 3 dni) to gały mi wyjebało i czułem się jak na pixach XD mam nadzieję że się uda odstawić za jakiś czas i prowadzić normalne życie bo jakbym miał schizofrenię pewnie też by mi nie zależało na zdrowiu skoro już pojebany i co jakiś czas do psychiatryka XD
The methapor of Life
ledzeppelin2@safe-mail.net
ale ze facet twierdzi, ze jest poslannikem iluminatow i za niedlugo odbedzie sie ich spotkanie na ksiezycu (z jego udzialem) to rece opadaja. nie chce brac lekow, bo wierzy, ze ktos odkryl jego nadludzkie zdolnosci i probuje go unieszkodliwic
04 marca 2020Ankaaa pisze: moj znajomy tez twierdzi, ze nic po nim nie widac.
ale ze facet twierdzi, ze jest poslannikem iluminatow i za niedlugo odbedzie sie ich spotkanie na ksiezycu (z jego udzialem) to rece opadaja. nie chce brac lekow, bo wierzy, ze ktos odkryl jego nadludzkie zdolnosci i probuje go unieszkodliwic![]()
Ja raz kiedyś ponad 10 lat temu wpadłem w tego typu myślenie po zaledwie 3 dniach chlania i brania hydroksyzyny (a wtedy chlanie było moim głównym problemem chlałem codziennie może nie w ziągu ale zawsze z 5/6 bro wieczorem szło, wlasnie na sen ) żeby zasnąć. ale się nie udawało. Aż po 3 dniach jak w końcu uwierzyłem w to wszystko ( to było coś że obcy kontrolują wgl cały nasz świat , wszystko wiedzą z góry - mogą przeżywać nasze życia z przyszłości po prostu dla rozrywki wchodząc w nas w niczym w grę komputerową albo symulację - a skoro ja do tego doszedłem to zaraz mnie od&ebią więc wziąłem w nóż w łapę i cheja na wioskę. Na szczęscie matka zadzwoniła po psy i mnie zagrneli z głównej ulicy po której biegałem ) - od razu karetka- benzo w dupę i zszedłem na ziemię - co tu się wlasnie odyebało. Od tamtego czasu nigdy juz nie piję w ciągach i zawsze ale to zawsze to by się nie działo idę spać. Jak nie mogę w nocy to od samego rana od razu odsypiam. - Po prostu panicznie boję się braku snu żeby to się nie powtórzyło. Ja rozumiem taką akcję jakbym się srogo naćpał jakimis proszkami etc. Ale nie to było po prostu chlanie + brak snu. i dziś po ok 10 latach od tamtego zdarzenia mogę śmiało powiedzieć że już nigdy nie miałem podobnej akcji ani nawet myśli w tą stronę. I może to i dobrze że rozwiązałem problem "obcych" w jedną noc terapią szokową bo jakby to się ciągnęło kto wie czy nie zrobiłbym komuś krzywdy , albo sobie. Ku przestrodze.
Narkotykowy krajobraz Europy. Nowy trendy na czarnym rynku
Mąż polskiej noblistki myślał, że "popadł w szaleństwo". Badania nad psychodelikami w PRL
Historyczna zmiana w globalnej polityce narkotykowej
Meta cenzuruje konopie. Rząd Brazylii grozi sądem i żąda reaktywacji kont
Meta, właściciel Instagrama i Facebooka, znów jest oskarżana o cenzurę. Tym razem chodzi o masowe blokowanie kont związanych z medyczną marihuaną w Brazylii. W ciągu jednego weekendu zniknęło blisko 50 profili. Wśród nich były konta stowarzyszeń pacjentów, lekarzy, influencerów i organizatorów Marszu Konopnego.
Donald Trump podpisał ustawę rekryminalizującą produkty z konopi zawierające THC
Historyczny zwrot w amerykańskiej polityce konopnej. Prezydent Donald Trump podpisał ustawę budżetową, która zawiera kontrowersyjne zapisy. W praktyce oznaczają one rekryminalizację konopi w USA. Nowe prawo uderza w tysiące produktów z THC, w tym popularne Delta-8. To radykalne cofnięcie liberalizacji, którą Trump sam wprowadził, podpisując słynną ustawę Farm Bill w 2018 roku. Decyzja zapadła po tygodniach paraliżu rządu. Izba Reprezentantów przyjęła pakiet w środę, głosami 222 do 209.
Sandomierz: Mężczyźnie grozi 10 lat więzienia za 60g liści konopi?
Policjanci z Sandomierza zatrzymali 42-latka, u którego znaleźli amfetaminę i marihuanę. Prawdziwe „znalezisko” czekało jednak w ogrodzie. W krzewie tui policja odkryła 60 gramów suszu. Sprawa jest poważna, mężczyźnie grozi 10 lat. Jest tylko jeden problem: zdjęcie policyjne pokazuje coś, co bardziej przypomina liście lub herbatę konopną niż marihuanę.
