Nie bierzcie moich rad poważnie, konsultujcie to z bardziej obeznanymi osobami a najlepiej lekarzem. Słuchacie mnie na własną odpowiedzialność.
Jakbyś wpierdalal oksy przez pół roku a potem odstawilbys to byś wyskoczył przez okno
Poza tym co by było mędrcu jakby nagle źródełko się skończyło? Tutaj masz pewniaka, jak jest bardzo źle a musisz coś załatwić ważnego to idziesz po kolejne parę paczek i dzień masz zrobiony
Tak narzekają jak napierdalają codziennie przez rok rhiokodin. Jak będziesz walił wodę codziennie.pezez pół roku też będziesz narzekał
Piszesz o tym sulfo jak o jakimś arszeniku typie, podczas gdy nie ma żadnych naukowych dowodów na aż taką szkodliwość tej substancji
Rozumiem jesteś na głodzie i wkurwiasz się że inni cpaja a ty nie. Normalne u ludzi którzy byli w coś wjebani a teraz tego nie mają. Mózg ci się substancji domaga to ją sobie obrzydzasz żeby aż tak nie ciągnęło. Zapraszam do apteki jak bardzo potrzebujesz, ale nie wkurwiaj już ludzi tymi bredniami
Jaka alternatywa w postaci antidolu matołku. Ile byś musiał kupić tych antidoli żeby zaspokoić tolerke na 1 g?
Nie polecaj oksy i majki, bo mi koda wystarcza. 1g kody to przepiekny stan, dlaczego karzesz mi z niego zrezygnować na rzecz 10 razy bardziej uzależniających opio?
Rób co chcesz, ale wypierdalaj z tymi moralizowaniem.
Cieszmy się substancją dopóki możemy
Nie bierzcie moich rad poważnie, konsultujcie to z bardziej obeznanymi osobami a najlepiej lekarzem. Słuchacie mnie na własną odpowiedzialność.
Na skręta pregaba znosi mi absolutnie wszystkie objawy
Nie bierzcie moich rad poważnie, konsultujcie to z bardziej obeznanymi osobami a najlepiej lekarzem. Słuchacie mnie na własną odpowiedzialność.
Więcej nic w moim kierunku już nie skrob bo nie chce mi się czytać tego bełkotu. Aha, i pochwal się za kilka lat na forum jak tam bebechy.
Nie bierzcie moich rad poważnie, konsultujcie to z bardziej obeznanymi osobami a najlepiej lekarzem. Słuchacie mnie na własną odpowiedzialność.
to taka wlasciwie wspolna cecha wiekszosci opiowrakow :F Kazdy jest niesmiertelny do czasu jak wyladuja w szpitalu albo zauwaza, ze organizm odmawia posluszenstwa
20 lutego 2020rockens pisze: A jak przestaniesz, czyli jesteś trzeźwy, to zaczynasz zauważać jak chujowo postępujesz i myślisz racjonalnie. Oczekujesz od ćpunów na fazie, że będą wyliczali wady brania narkotyków? Przecież w takim stanie się o tym nie myśli. Dopiero w trzeźwości, na skręcie, jesteś w stanie dostrzec wszystkie minusy brania i wtedy zaczynają się moralizatorskie gadki i ostrzeganie innych, co zresztą jest słuszne. A to, że potem ta sama osoba i tak weźmie to już zupełnie co innego... jedno z drugim się nie wyklucza, tak działa uzależnienie. A gadanie, że thiocodin nie szkodzi to już wyższa szkoła ignorancji. Czasem patrząc na Twoje posty mam wrażenie, że Ty lecisz w chuja i żadnych z tych rzeczy o których piszesz nigdy nie brałeś, ewentualnie lubisz wciskać sobie kit, że jesteś nieśmiertelny
To chujostwo straszne i nic na to nie poradzimy, ja po prostu staram się być optymistą i patrzeć na to w ten sposób jak pisze. Pomaga mi to czasami wrócić do trzeźwości. Nie ma żadnych naukowych badań na temat aż takiej szkodliwości thio. Człowiek który porównał to z denaturatem jest czystym debilem. Zabezpieczanie się IPP pozwoli na ćpanie tego przez wiele grubych lat i nie wydaje mi się żeby było inaczej
Gdzie masz jakieś badania porównawcze na temat szkodliwości thio vs wódka? WÓda też rozpierdala organizm a nikt na weselu czy w klubie nie boi się że mu bebechy wylecą
Więc na logikę woda>thio w szkodliwości i niszczeniu żołądka
Też boicie się jej pić?
Też walczę każdego dnia o trzeźwość, ale jak już wale to bez wkręcania sobie że mi bebechy wylecą, no kurwa to psuje całą przyjemność ćpania
Czasem jak widzę te wasze posty to się zastanawiam po co to cpacie skoro to takie gówno, śmierć i w ogóle
Cpacie bo stan po kodzie jest piękny, czyż nie? To chyba ma jednak jakiś plus, że poczujecie się wykurwiscie na te 2 godziny i będzie pięknie a nie samo kurwa zło, piekło i chuj wie co jeszcze tak jak piszecie
Na wyższe opio nie przejdę nigdy, chyba że nie będę już miał dla kogo żyć
Baran który radzi przechodzić na oxy zamiast thio powinien być z miejsca zbanowany, szkoda ludzi którzy tego posłuchają bo boją się lekko drażniącego wypełniacza w tabletkach i przejdą na coś przez co 90 czasu ich życia będzie kurewską anhedonią i deprecgą
Marihuana w psychiatrii. Dlaczego „nie leczy” nie oznacza „nie działa”?
Dlaczego legalizacja marihuany jest lepsza od depenalizacji czy dekryminalizacji?
Rekordowe konsultacje: Polacy mają dość karania za roślinę.
Ucieczka zakończona w jeziorze
Próba uniknięcia odpowiedzialności doprowadziła do serii niebezpiecznych i irracjonalnych zachowań. 31-letni mieszkaniec powiatu chodzieskiego nie zatrzymał się do kontroli drogowej, porzucił samochód a następnie kontynuował ucieczkę pieszo. Finalnie wskoczył do jeziora i próbował pozbyć się narkotyków. Policjanci z Chodzieży zatrzymali sprawcę, który w ujawnionym pakunku posiadał ponad 50 gramów narkotyków.
Już 1 drink dziennie zwiększa ryzyko zgonu. Alkohol nie przynosi żadnych korzyści
W Journal of Studies on Alcohol and Drugs ukazało się jedno z najbardziej kompleksowych badań dotyczących wpływu alkoholu na zdrowie populacji amerykańskiej. Zostało przeprowadzone przez ponad trzydziestu badaczy z wiodących instytucji naukowych, w tym z Columbia University, University of California, Mayo Clinic, University College London czy Harvard Medical School. Dostarcza ono precyzyjnych szacunków ryzyka zgonu powodowanego przez spożycie alkoholu z uwzględnieniem płci, wieku i poziomu konsumpcji.
Druga poprawka i marihuana. Amerykański SN wydał ważny wyrok ws. broni
Sąd Najwyższy USA jednomyślnie orzekł w czwartek, że rząd federalny nie może pozbawiać prawa do posiadania broni osób okazjonalnie używających marihuany, uznając, że ściganie karne na tej podstawie narusza drugą poprawkę do konstytucji gwarantującej to prawo.
