Nie rozmawiamy o źródłach/Imane Anys
12 grudnia 2019Senselessness pisze: Czy homipt w odpowiedniej dawce zwiększa libido? Czy można go przyjmować normalnie z wiagrą. Ogólnie seks ma sens? Wcześniej nie zdarzyło mi się uprawiać seksu po psycho i zastanawiam się czy to mnie wykluczy czy może odwrotnie?
Raz uprawiałem seks po mipro, ale już długo po peaku, na afterglow - i taką opcję bym polecił jak już. Mindfuck zasadniczo minął, więc łatwiej się wkręcić i skupić na spółkowaniu, a wrażenia dotykowe są znacznie wzmocnione (przynajmniej u mnie tak to wyglądało).
O narkomanii nie wspominam, bo na tym forum to jak afiszowanie się że ma się w dupie otwór do srania.
---
I want more life, fucker!
30 stycznia 2020stuk pisze: Legalny jest jeszcze?
30 stycznia 2020Mleczarz pisze: Czt to normalne ze ho mipt niesamowicie poprawia odbior muzyki, podczas gdy grzyby nie? Jest to dla mnie spore rozczarowanie.. ho mipt jest duzo przyjemniejszy gdyby tylko nie ten bl
ENTEOGENY PRAWEM, NIE TOWAREM!
Układ nagrody kurwą jest.
Tutaj jest dość spoko artykuł na ten temat, ale nie jestem pewien czy tego szukasz.
Ciemna strona zieleni: Wszystko, co musisz wiedzieć o negatywnych skutkach nadużywania konopi
Legalizacja marihuany w Polsce: 15 g suszu i jedna roślina. Sejm zdecyduje
Psychodeliki w szczepionkach i piwie. Ujawniono tajne dokumenty CIA
Czysta fikcja. Dlaczego MSWiA udaje, że nie ma rąk ubrudzonych wojną z narkotykami?
Klasyczny urzędniczy unik w Polsce opanowano do perfekcji. Gdy obywatele pytają o absurdalne koszty i społeczne dramaty wynikające z obecnej polityki narkotykowej, Ministerstwo Spraw Wewnętrznych i Administracji (MSWiA) zasłania się procedurami: „Idźcie do Ministerstwa Zdrowia”. Problem w tym, że w rzeczywistości nie lekarze w kitlach, ale policjanci w mundurach zamykają rocznie tysiące ludzi za przysłowiowego grama. Czas wreszcie zacząć o tym rozmawiać.
Wolne Konopie: Mamy dowód, że policyjna machina działa dla statystyk
WK: Pamiętacie nasz niedawny tekst o KPP w Głogowie, która wydała ponad 1000 zł publicznych pieniędzy i zmarnowała 13 godzin pracy systemu na ściganie 0,06 grama marihuany? Wtedy zastanawialiśmy się, czy te kosztowne, absurdalne procedury prowadzą do wykrywania jakichkolwiek poważnych przestępstw. Policja nie potrafiła nam odpowiedzieć. Wysłaliśmy więc kolejny wniosek UIP. I właśnie dostaliśmy odpowiedź, która potwierdza całkowity bezsens tej polityki. Komendant Powiatowy Policji w Głogowie oficjalnie przyznał, że ta cała „walka z dilerami” to fikcja, a system produkuje puste zatrzymania.
Jest wyrok za sprzedawanie dopalaczy. "Brak pobłażania dla sprawców tego typu przestępstw"
Dwa lata więzienia za handel dopalaczami. Taki wyrok wydał lubelski sąd ws. Jakuba G. - właściciela sklepu, w którym sprzedawano „Cząstkę Boga”. Na 1,5 roku więzienia w zawieszeniu na 4 lata została natomiast skazana ekspedientka Patrycja M.
