To najgorszy zamiennik na rynku, nie dość, że najgorszy to czuć różnice w działaniu, mozesz jedynie go brać p.o. albo do nosa tylko trzeba b. Dokładnie poruszyć.
Ogólnie Accordeon to gówno produkowane w PL przez jakiegoś Janusza xD no i ziomie, współczuję Ci, bo sam to miałem :/
Ja osobiście uważam oksy za jeden z lepszych opio Co prawda nie praktykuje i nigdy nie zapodam iv lecz pokruszone oksy 40 mg 2x dziennie donosowo dają dla mnie porzadany stan, może w ciągu nie ma jakiegoś wjazdu ale codziennie poprawa humoru na wysokim poziomie u mnie taki dodatkowy doping po życia dla człowieka uzaleznionego po takich dawkach można funkcjonowac pracować niezauwazalnie.
Kusi mnie bardzo by spróbować fenta ale boję się ze za bardzo się spodoba bo za szybko podnoszę poprzeczke Polki co poszło jakieś 5 pączek w ciągu roku jakiś miesiąc ciągu potem benzo na miesiąc i znowu i tolerka jakoś nie skacze tragicznie pod końcem ciągu zdarza się więcej niż 80 dziennie ale tak staram się trzyma tego schematu 2x 40 i jest bosko ;)
Co do zjazdu ? Każdy może ma inaczej ale u mnie przeważa zjazd psychiczny deprecha cholerna chęć przyjęcia czegoś, a z fizycznych to dreszcze ataki zimna ciepła i cholerny katar z nosa więc póki Co nawet z braku bezno idzie to przeżyć te kilka dni do tygodnia
Po Nowym roku czas odwiedzić rodzinnego Bo parcie jest
I am the pit without sun, where blind beasts dwell.
Ja Rekomenduje Oxycontin , ostatnio jednak wiem, że są braki w aptekach i nawet zamówić się nie da w Krakowie , bo są także braki w hurtowniach. I to ogólnie oksykodonu. .... :(
Nawet Oxydoloru.... ;/ - ten jest ale tylko w 1 aptece w całym Krakowie...
Może w połowie stycznia 2020 r. coś ruszy.
Pozdrawiam wszystkich lubiących tą substancję , jak i inne opiaty/opioidy. ;)
oxy to bez kitu sztos
ja to bym percocet najchętniej ojebał, on chyba nawet sr nei jest, ale wiadomo Polska to nie Ameryka
28 grudnia 2019kiszka123 pisze: Ja Rekomenduje Oxycontin , ostatnio jednak wiem, że są braki w aptekach i nawet zamówić się nie da w Krakowie , bo są także braki w hurtowniach. I to ogólnie oksykodonu. .... :(
Nawet Oxydoloru.... ;/
I am the pit without sun, where blind beasts dwell.
28 grudnia 2019kiszka123 pisze: Oksy jest suuper.
Ja Rekomenduje Oxycontin , ostatnio jednak wiem, że są braki w aptekach i nawet zamówić się nie da w Krakowie , bo są także braki w hurtowniach. I to ogólnie oksykodonu. .... :(
Nawet Oxydoloru.... ;/ - ten jest ale tylko w 1 aptece w całym Krakowie...
Może w połowie stycznia 2020 r. coś ruszy.
Pozdrawiam wszystkich lubiących tą substancję , jak i inne opiaty/opioidy. ;)
Psychoaktywny kameleon. Dlaczego marihuana to nie psychodelik?
Psychodeliki w szczepionkach i piwie. Ujawniono tajne dokumenty CIA
Grzybki zmieniają połączenia w mózgu. Czy to dobrze?
Psylocybina i medytacja w jednym badaniu klinicznym
USC uruchamia pierwszy w swojej historii kliniczny eksperyment z psylocybiną. Badanie finansowane przez agencję ARPA-H sprawdzi, czy ośmiotygodniowy trening uważności wzmacnia efekty terapii psylocybinowej u zdrowych dorosłych – i co to może oznaczać dla przyszłości psychiatrii.
Marihuana medyczna w wywiadzie stomatologicznym. Pytanie, którego nie warto pomijać
Jeszcze kilka lat temu marihuana medyczna kojarzyła się przede wszystkim z leczeniem przewlekłego bólu lub łagodzeniem dolegliwości u pacjentów onkologicznych. Dziś coraz częściej mówi się o jej stosowaniu także w depresji, zaburzeniach lękowych czy zespole stresu pourazowego. Nie oznacza to jednak, że skuteczność takiego postępowania została potwierdzona. Wyniki najnowszej metaanalizy wskazują, że dowody naukowe są w tym zakresie ograniczone, a w przypadku depresji brakuje dowodów z randomizowanych badań klinicznych.
Policjanci z warszawskiej Woli udaremnili przemyt narkotyków z Hiszpanii do Polski
Policjanci z warszawskiej Woli udaremnili międzynarodowy przemyt narkotyków i zabezpieczyli ponad 10 kg czystej kokainy ukrytej w specjalnych skrytkach pojazdu. Dzięki funkcjonariuszom narkotyki nie trafią na warszawski rynek, a osoby biorące udział w tym procederze, usłyszały zarzuty w prokuraturze i zostały tymczasowo aresztowane. Zatrzymanym mężczyznom może grozić kara do 20 lat więzienia.
