Dział dostępny bez rejestracji, co umożliwia zgłoszenie problemu w przypadku utraty dostępu do własnego konta. Przed napisaniem postu prosimy o przeczytanie wcześniejszych zgłoszeń i rozwiązań problemów, aby uniknąć powtórek.

Koniecznie również przeczytaj FAQ Hyperreala: https://narkopedia.org/FAQ:Hyperreal
ODPOWIEDZ
Posty: 5604 • Strona 445 z 561
  • 4603 / 2217 / 1
I tak się te sprawy załatwia.
  • 37 / 6 / 0
dlaczego tak długo trwa akceptacja postów?

napisałam chyba ze 20ścia a zaakceptowane 4ry a co z resztą?
  • 3651 / 999 / 2
Konkrety proszę. Jaki dział?
sky is the limit
  • 37 / 6 / 0
29 listopada 2019blackgoku pisze:
Konkrety proszę. Jaki dział?
kurcze nie wiem, wszystkie chyba :) dorwałam się do forum a każdy mój post musi przez kogoś przejść, ile postów potrzebuję bez moderacji?
  • 9680 / 1907 / 2
W tym tempie i przy tych postach to z pół roku zajmie Ci nabicie 30 postów.
Jednozdaniowe, lakoniczne i enigmatyczne posty z których nic nie wynika.

Ja odrzuciłem już trzy a kolejne dwa lub trzy zostawilem innym modom do oceny.
Wchodzić i głosować
https://hyperreal.info/talk/viewtopic.php?t=77897&start=700
Mile widziane krótkie uzasadnienie.
  • 1969 / 455 / 4
Ze Stteet-em nie będzie łatwo ... ale w sumie od tego jest.
I tutaj ukłon, że nie wrzuca "byle czego".

Warto pisać "budujące" zdania, najlepiej je poprzeć badaniami ;)
DXM
  • 4603 / 2217 / 1
29 listopada 2019NarkoMania81 pisze:


kurcze nie wiem, wszystkie chyba :) dorwałam się do forum a każdy mój post musi przez kogoś przejść, ile postów potrzebuję bez moderacji?
Jeżeli post absolutnie nic nie wnosi, do dyskusji, bądź jest offtopem, czy spamem, to na 99% zostanie odrzucony. Do takich przyjemności jest Tasiemiec i inne tematy pochodne. Odnośnie tematów merytorycznych, to lepiej napisać jeden dobry, niż 10 gównopostów.

Podobnie z powtarzaniem się po raz 5 w tym samym temacie. Prawda @DuchPL? Masz w tym temacie bogate doświadczenie;)
  • 191 / 61 / 0
ja mam skromniutkie pytanko: dlaczego mitoman i prowokator o nicku: Marcins96 9439242 nie wyleciał jeszcze z tego forum? Byłoby to najzdrowsze rozwiązanie dla nas wszystkich
  • 3651 / 999 / 2
Użytkownik Marcin96 jest od wczoraj zbanowany na dłuższy okres.
sky is the limit
  • 1969 / 455 / 4
29 listopada 2019DexPL pisze:


Podobnie z powtarzaniem się po raz 5 w tym samym temacie. Prawda @DuchPL? Masz w tym temacie bogate doświadczenie;)
Zbędne prowokacje ( zwłaszcza moderatorów ) moim zdaniem także powinny być moderowane
W kupie siła ... znam to doskonale

Uważasz, że powtarzanie to coś złego? - zwłaszcza kiedy ( do dziś ) osoba, do której piszesz kompletnie nie rozumie samego powodu, dlaczego w ogóle rozpocząłem z nią dyskusję już o rozumieniu istoty problemu nie wspominam i to"problemu" który sam stworzył prawdopodobnie nieświadomie.
DXM
ODPOWIEDZ
Posty: 5604 • Strona 445 z 561
Artykuły
Newsy
[img]
Marihuana pod kontrolą czy na sprzedaż? Badanie pokazuje różnicę

Debata o marihuanie zwykle sprowadza się do prostego pytania: legalizować czy nie? Analiza opublikowana w The Lancet Psychiatry wskazuje jednak, że ważniejsza jest odpowiedź na pytanie, jak wprowadzona jest legalizacja.

[img]
Druga poprawka i marihuana. Amerykański SN wydał ważny wyrok ws. broni

Sąd Najwyższy USA jednomyślnie orzekł w czwartek, że rząd federalny nie może pozbawiać prawa do posiadania broni osób okazjonalnie używających marihuany, uznając, że ściganie karne na tej podstawie narusza drugą poprawkę do konstytucji gwarantującej to prawo.

[img]
Wolne Konopie: Mamy dowód, że policyjna machina działa dla statystyk

WK: Pamiętacie nasz niedawny tekst o KPP w Głogowie, która wydała ponad 1000 zł publicznych pieniędzy i zmarnowała 13 godzin pracy systemu na ściganie 0,06 grama marihuany? Wtedy zastanawialiśmy się, czy te kosztowne, absurdalne procedury prowadzą do wykrywania jakichkolwiek poważnych przestępstw. Policja nie potrafiła nam odpowiedzieć. Wysłaliśmy więc kolejny wniosek UIP. I właśnie dostaliśmy odpowiedź, która potwierdza całkowity bezsens tej polityki. Komendant Powiatowy Policji w Głogowie oficjalnie przyznał, że ta cała „walka z dilerami” to fikcja, a system produkuje puste zatrzymania.