Tytoń ma osobny dział → >LINK<
29 października 2019Wincent pisze: Stee ma rację bo sam przestałem czystą zieloną pić bo miałem problemy z żołądkiem (takie różne gastryczne) nie jakieś straszne ale np. w pracy przeszkadzało.
Dlatego i z przyczyn ekonomicznych na ogół jak robię zieloną to mieszam z pokrzywą 1/3 pokrzywa 2/3 zielona
Na żołądek słaba Zielona powinna mieć pozytywny wpływ bo zawiera katexhiny które działają na histamine a ta może powodować problemy żołądkowe.
https://hyperreal.info/talk/viewtopic.php?t=77897&start=700
Mile widziane krótkie uzasadnienie.
Swoją drogą, od kiedy wiele lat temu spróbowałem zielonej herbaty to piję ją cały czas, czasem również białą..to już chyba uzależnienie
duży dzbanek, tak z 1.5L sobie wypije na raz i jest fajnie.
26 stycznia 2020Xomackie pisze: Poleci ktos jakas dobra herbate lisciasta? Slyszalem o twinings, cos jeszcze znacie?
26 stycznia 2020Stteetart pisze: Bezsensu, to się parzy w maks w 70 albo 80 st C
Efekty terapii wspomaganej psychodelikami są zachwycające
Logika Valium, a nie LSD: narkotyki, artyści, mieszczaństwo i codzienność do znieczulenia [WYWIAD]
Mąż polskiej noblistki myślał, że "popadł w szaleństwo". Badania nad psychodelikami w PRL
Dolnośląscy policjanci i największe uderzenie w przestępczość narkotykową w historii UE
Ponad 9,3 tony zabezpieczonych narkotyków, 1000 ton prekursorów chemicznych, dziesiątki zlikwidowanych laboratoriów i ponad 85 zatrzymanych osób w wielu krajach Europy – to bilans największej w historii Unii Europejskiej operacji wymierzonej w produkcję i dystrybucję narkotyków syntetycznych. Sprawę zapoczątkowali i od 2022 roku prowadzili funkcjonariusze Wydziału do Walki z Przestępczością Narkotykową KWP we Wrocławiu wraz z prokuratorem Dolnośląskiego Wydziału Zamiejscowego Prokuratury Krajowej we Wrocławiu.
Długie trzymanie dymu z marihuany – czy zwiększa fazę? Fakty o wchłanianiu THC
To widok znany z każdego filmu o stonerach i wielu imprez. Ktoś bierze potężnego bucha z bonga lub jointa. Zaciska usta, robi się czerwony na twarzy. Wierzy, że trzymanie dymu w płucach sprawi, że marihuana zadziała mocniej.
Sprawa biznesu „Króla dopalaczy”. Na ławie oskarżonych 13 osób
Biznes „Króla dopalaczy” znów na łódzkiej wokandzie. Tym razem chodzi o sprzedaż w internecie.
