Rozmowy na temat działania psychoaktywnego kannabinowego konopii.
ODPOWIEDZ
Posty: 15 • Strona 2 z 2
  • 27 / 1 / 0
South park, arcydzieło dzisiejszych czasów. Zesrać ze śmiechu się idzie
  • 156 / 59 / 0
@Mescalone South Park, podobnie jak Family Guy i Simpsonowie, prezentuje dość nierówny poziom. Niektóre odcinki to absolutne perełki, do których można wracać dziesiątki razy, ale bywają też nawet całe sezony, w których po oczach wali brak pomysłów zapychany humorem toaletowym
  • 3455 / 556 / 2
05 października 2019nezumi1 pisze:
Zauważyłem, że odcinki niektórych popularnych seriali sprawiają wrażenie, jakby były pisane przez ludzi na psychodelikach dla ludzi na psychodelikach. W poniższych przykładach porównywałem odbiór przed i po paleniu i tylko utwierdziłem się w przekonaniu, że właściwy efekt otrzymujemy jednak na haju. Na teraz przychodzą mi do głowy:

Rick i Morty: "Rixty Minutes" S01E08, "Mortynight Run" S02E02, "Total Rickall" S02E04, "The Whirly Dirly Conspiracy" S03E05, "Interdimensional Cable 2: Tempting Fate" S02E08, "Morty's Mind Blowers" S03E08

Family Guy: "Seahorse Seashell Party" S10E02

BoJack Horseman: "Fish Out of Water" S03E04

Na razie dość kreskówkowo, postaram się uzupełniać listę, jeśli temat się przyjmie. Znacie inne przykłady nietypowych odcinków / sekwencji w znanych serialach?
Zwykla "Ukryta prawda" też dziala na mnie psychodelicznie, ta muzyka w tle jest tworzona chyba przez osoby psychodelicznie pogubione heheheheh.. Dobrze chociaz, że wszystko ratuje glos narratorki, ktorej barwa zdecydowanie koi ten przykry fakt.
Uwaga! Użytkownik Mefistofeles1945 jest zbanowany na hyperrealu. Nie odpowie na próbę kontaktu, ani nie przeczyta odpowiedzi na post.
  • 1455 / 592 / 0
Caly rick i morty jest przesaczony psychodela , futurama rowniez zawiera tego typu odniesienia :ręka: :grzybki: :*
Życie jest zdrojem rozkoszy; ale tam, gdzie pije zeń motłoch, zatrute są wszystkie studnie.
  • 12511 / 2426 / 0
Przypomniał mi się mało popularny u nas serial Weeds. Tam cała rodzinka + przyjaciele zajmowała się produkcją, dystrybucją i konsumpcją zioła. Całkiem zabawne postaci i sytuacje.
Nie jest to serial najwyższych lotów (jak The Wire, czy Sopranos), ale polecam.
ODPOWIEDZ
Posty: 15 • Strona 2 z 2
Newsy
[img]
Wpadli w trakcie transakcji

Piaseczyńscy kryminalni zatrzymali narkotykowy duet. Mężczyźni wpadli w trakcie transakcji, która odbywała się na jednym z parkingów w Wólce Kosowskiej. Na posesji 49-letniego obywatela Ukrainy, policjanci znaleźli uprawę marihuany. Krzaki konopi indyjskiej zostały zabezpieczone. 44 i 49-latek usłyszeli zarzuty karne oraz zostali objęci policyjnymi dozorami.

[img]
Belgia: Rozbito gang przemytników kokainy

Policja rozbiła dużą grupę kokainową działającą w Belgii. Przemytnicy przywozili narkotyki z Ghany i Dominikany przez lotnisko w Brukseli. Następnie, przez port w Antwerpii, narkotyki były wysyłane za granicę. Niektórzy podejrzani spotykali się regularnie w barze shisha w Vilvoorde (Brabancja Flamandzka), aby omawiać swoje interesy.

[img]
Budowali z kostki brukowej... schowek na amfetaminę. Policjanci zatrzymali 27-latka z narkotykami

W niedzielę, 13 lipca br., gostynińscy policjanci zatrzymali 27-letniego mieszkańca powiatu gostynińskiego, który posiadał przy sobie amfetaminę. Narkotyki odnaleziono w prowizorycznej budowli z kostki brukowej. Za popełnione przestępstwo grozi mu kara do 3 lat pozbawienia wolności.