09 listopada 2019politykier pisze: Właśnie zamówiłem 6g. Głównie dla zbadania upregulacji GABA-B. Jako, że leciałem 3 lata na GHB a obecnie sporadycznie używam phenibuta i baclofenu myślę, że jestem reprezentatywną próbką na tego typu testy :D stay tuned, będę zdawać raporty.
zazwyczaj baclo i feni używam jako podkład pod amph, więc dawki typu 25mg baclo, czy 1-1,5g fenibuta hcl sa dla mnie si.
tak szczerze to zjebałem te testy, a to są jedynie strzępki zmoich obserwacji. Głównie dlatego, że się rozczarowałem (a raczej zbyt dużo sobie obiecywałem po faso przy zbijaniu tolerki na gaba B). pozniej pojawiło trochę chaosu w moim życiu i w pewnym momencie nic nie działało jak należy. Bo mając antagonistę i agonistę gaba b dotarłem do punktu, w którym już nie wiedziałem co łykać. bo po dniu z baclo spoko resetowało. Ale kiedy kilka dni z rzędu poleciał fenibut, przy drobnych objawach odstawiennych zarzucenie antagonisty (faso), co logiczne, jedynie potęgowało zwałę. a przecież do pracy trzeba isć. Stosowanie faso naprzemiennie z agonistami gaba B ma sens tylko wtedy, gdy nie występują zadne objawy odstawienne gabeBergików (jesli zamierzasz normalnie funkcjonować np w robocie) albo by sie amknac na 3 dni w chacie i przyspieszyc detox. ostatnio się trochę ogarnąłem, więc chyba zamówię więcej i zrobie to jeszcze raz, rzetelnie.
Ja niebawem kupuję 5g fasoracetamu i zobaczymy czy się uda zbić tolerkę. Plus do tego codziennie agmantyna, która też podobno ładnie zbija niepokoje i lęki.
wycięto cytat - starysteve
![[mem]](https://hyperreal.top/wtf/memy/c/c3906b02-67bb-445e-ba76-3570a1889021/no-shit.jpg?X-Amz-Algorithm=AWS4-HMAC-SHA256&X-Amz-Credential=nxyCWzIV8fJz5t5dUSIx%2F20250728%2FNOTEU%2Fs3%2Faws4_request&X-Amz-Date=20250728T053302Z&X-Amz-Expires=3600&X-Amz-SignedHeaders=host&X-Amz-Signature=36a17ca1413679bd3b13661edf70d91c5da10e8ed2f66c8f098776c960f2d308)
![[img]](https://hyperreal.info/sites/hyperreal.info/files/grafika_artykul_skrot/cannababcia.png)
Marihuana? Nie taka straszna, jak ją malowali.
![[img]](https://hyperreal.info/sites/hyperreal.info/files/mozg-jointy-1000.png)
„Tysiąc jointów później” – co naprawdę dzieje się z mózgiem stałego palacza marihuany?
![[img]](https://hyperreal.info/sites/hyperreal.info/files/grafika_artykul_skrot/uecocaine.jpg)
UE alarmuje: coraz więcej Europejczyków zażywa kokainę i inne ciężkie narkotyki
![[img]](https://hyperreal.info/sites/hyperreal.info/files/grafika_news_skrot/cannanxiety.jpg)
Koniec z lękiem po THC? Ten popularny terpen może być kluczem
Czy zdarzyło Ci się kiedyś poczuć niepokój lub lekką paranoję po użyciu marihuany? To częste doświadczenie, zwłaszcza przy mocniejszych odmianach, bogatych w THC. Od lat w branży konopnej krąży teoria „efektu otoczenia”, która sugeruje, że inne związki w roślinie mogą łagodzić te negatywne odczucia. Do niedawna była to jednak głównie opowieść. Teraz mamy twarde dowody.
![[img]](https://hyperreal.info/sites/hyperreal.info/files/dominikamedmj.jpg)
Medyczna marihuana kolejnym krokiem rozwoju karaibskiej Dominiki?
Dominika to niewielka karaibska wyspa, często mylona ze względu na podobną nazwę z o innym, większym państwem – Republiką Dominikany. Niemniej jednak, w obszarze legislacji konopnej to właśnie Wspólnota Dominiki zdaje się wytyczać kierunek dla wielu okolicznych państw.
![[img]](https://hyperreal.info/sites/hyperreal.info/files/grafika_news_skrot/sejm9.jpg)
Depenalizacja marihuany w Polsce już wkrótce? „Projekt jest już gotowy”
Czy jeszcze w tym roku w Polsce marihuana zostanie zdepenalizowana? Jak dowiedział się reporter RMF FM, poselski projekt ustawy jest już gotowy. Teraz jego autorzy szukają poparcia w innych klubach parlamentarnych.