Pochodne dwuazepiny, które produkowane są jako preparaty lecznicze.
ODPOWIEDZ
Posty: 1931 • Strona 114 z 194
  • 139 / 21 / 0
Koledzy koleżanki. Dzisiaj o 7:00 postanowiłem się zabawić lorazepamem troche ostrzej. Czyli te 5 co pisałem, ze przeznaczam ba święta , nie przydadzą się na święta :> Chce się zrelaksować. Czas leci bardzo szybko od 7 rano kiedy zacząłem

Po jakis 40 minutach z apteczki (juz nie siory) podebrałem kolejne białe tabsiki i sumarycznie ich zjadłem 7.

Moje doświadczenia z benzo są skromne żadne ciągi itp. Próbowałem kilku pozycji ale z tego co ostatnio piszecie o lorze musialem przetestowac na bogato.

07:00 > oralna aplikacja 5 tabletek 1 mg na raz
07:45> oralna aplikacja 2 tabletek 1 mg

Łącznie 7 mg. Zaczynam odczuwać pierwsze efekty a niedługo nałożą sie na nie kolejne (z dodatkowej puli) 2 mg.

Zdam relacje, czy bedzie tak fajnie jak opisujesie. Na razie zaczynam się czuć "dziwnie" / "filmowo", i odczuwam jakąś symulacje do działania. Mocna kawka, porządeczek w mieszkaniu, spacerki po sklepach. Zdam potem relacje.

misspill pisze:

Lepiej łączy się z THC niż inne benzodiazepiny.
Przy dawce, którą powyzej opisałem(7 mg z rana) - palenie zioła bez sensu chyba nie. za duza lorazepamu. Ewentualnie po ilu godzinach od przyjecia leku? Zeby trawa dobrze pdziałała.
Uwaga! Użytkownik pijanytraktorzysta jest zbanowany na hyperrealu. Nie odpowie na próbę kontaktu, ani nie przeczyta odpowiedzi na post.
  • 1545 / 1586 / 0
@pijanytraktorzysta coz moge powiedziec, dzialanie lorka nigdy nie zawodzi, co widac po niektorych postach %-D
no faktycznie bardzo skromne te Twoje doswiadczenie z benzo, TYLKO 7mg z rana %-D i piszesz, ze nie robisz ciagow ...no to poczekaj tydzien, moze dwa, a bedziesz pytal gdzie i jakim to cudem zniknelo 15 blistrow . nie zartuj sobie z lorkiem !
Uwaga! Użytkownik MaryJayDu nie jest już aktywny na hyperrealu. Nie odpowie na próbę kontaktu, ani nie przeczyta odpowiedzi na post.
  • 139 / 21 / 0
Nie swiruje z nimi ale na sobotę miałem praktycznie taki plan- zbenzodiazepinować się :D
Trafka przy takiej ilości nie przebije się prawie wcale kiedy spokojnie bede mógł bonio nabić?

Faza po lorze hmm....dziwna. Ale to się jeszcze rozkręca po dorzutkach.

1 piwo typu Tyskie * Szkło to ładnie podbije lora? Czy wlasnie na odwrot lora nie podbije ale on podbije piwo (tego nie chcę)

Dajcie dobrzy ludzie znac, czy kopsnąć się po 1 Tyskacza we szkle. I czy faltycznie nie mieszac tego z zielskiem (bo moge jw slabo poczuć po 7 mg lorazepamu.
Uwaga! Użytkownik pijanytraktorzysta jest zbanowany na hyperrealu. Nie odpowie na próbę kontaktu, ani nie przeczyta odpowiedzi na post.
  • 139 / 21 / 0
Ankaaa pisze:
[mention]pijanytraktorzysta[/mention] coz moge powiedziec, dzialanie lorka nigdy nie zawodzi, co widac po niektorych postach %-D
no faktycznie bardzo skromne te Twoje doswiadczenie z benzo, TYLKO 7mg z rana %-D i piszesz, ze nie robisz ciagow ...no to poczekaj tydzien, moze dwa, a bedziesz pytal gdzie i jakim to cudem zniknelo 15 blistrow . nie zartuj sobie z lorkiem !
Skromne doświadczenie to ogólnie. To mialem na mysli. To dzisiaj zaszalałem z dawkami bo ma byc przyjemnie po chujowym tygodniu o tyle :-)
Uwaga! Użytkownik pijanytraktorzysta jest zbanowany na hyperrealu. Nie odpowie na próbę kontaktu, ani nie przeczyta odpowiedzi na post.
  • 3651 / 999 / 2
1mg tabl. lorazepamu przyjęta z 2 tabl. piracetamu (po 1200mg) silnie zwiększa moc benzodiazepiny, nawet do działania nasennego/mocno zmulającego
sky is the limit
  • 1545 / 1586 / 0
@pijanytraktorzysta
nic nie mieszaj, juz mozliwe, ze jutro nie bedziesz pamietal polowy dzisiejszego dnia. lorek to diabel, nie mieszaj, bo to proszenie sie o przypal, zwlaszcza przy tak wysokiej dawce, bo 7mg to nie jest malo. w dodatku lorek daje poczucie zludnej trzezwosci.
Uwaga! Użytkownik MaryJayDu nie jest już aktywny na hyperrealu. Nie odpowie na próbę kontaktu, ani nie przeczyta odpowiedzi na post.
  • 139 / 21 / 0
A piwko dobrym pomyslem jak jeatem na 7 mg lorazepamu? Tyskie, szkło
Uwaga! Użytkownik pijanytraktorzysta jest zbanowany na hyperrealu. Nie odpowie na próbę kontaktu, ani nie przeczyta odpowiedzi na post.
  • 1545 / 1586 / 0
nie, na 1 piwku sie raczej nie skonczy. mowie Ci, ze ta bestia daje poczucie trzezwosci, a tak nie jest. ja bym Ci odradzala. poczytaj w innych watkach jak sie konczy ´1 piwko´ na podkladzie z benzo. ludzie sie budza na dolku i gowno pamietaja ;)
Uwaga! Użytkownik MaryJayDu nie jest już aktywny na hyperrealu. Nie odpowie na próbę kontaktu, ani nie przeczyta odpowiedzi na post.
  • 139 / 21 / 0
A jak mam opcje ze 1.szklo tyskiego w lodowce. Sklep 25 km sta i tak nie dojade po wiecej (po ca, jestem pod wplywem i odpada)
??
Chce wiedziec czy taka dawke benzo jeśli zmieszam z jedyna bitelka tyskiego, czy bedzie jakos fajniej
Uwaga! Użytkownik pijanytraktorzysta jest zbanowany na hyperrealu. Nie odpowie na próbę kontaktu, ani nie przeczyta odpowiedzi na post.
  • 1545 / 1586 / 0
idz do watku Miksy, tam Cie lepiej poinformuja.
Uwaga! Użytkownik MaryJayDu nie jest już aktywny na hyperrealu. Nie odpowie na próbę kontaktu, ani nie przeczyta odpowiedzi na post.
ODPOWIEDZ
Posty: 1931 • Strona 114 z 194
Artykuły
Newsy
[img]
Alkohol wciąż na czele uzależnień w Holandii

Alkohol pozostaje najczęstszą przyczyną leczenia uzależnień w Holandii i odpowiada za 43 procent wszystkich przypadków terapii. Tak wynika z najnowszych danych krajowego systemu monitorowania problemów związanych z alkoholem i narkotykami za 2025 rok.

[img]
Palenie marihuany zmniejsza chęć na alkohol? Nowe badania kliniczne przynoszą zaskakujące wnioski

Coraz więcej osób na świecie eksperymentuje z zastępowaniem alkoholu konopiami indyjskimi, a trend ten zyskał w popkulturze miano „California sober”. Choć do tej pory opieraliśmy się głównie na niejednoznacznych obserwacjach, najnowsze badanie opublikowane na łamach American Journal of Psychiatry rzuca nowe światło na ten fenomen. Kontrolowany eksperyment udowadnia, że doraźne zapalenie marihuany znacząco zmniejsza ilość spożywanego alkoholu i opóźnia moment sięgnięcia po pierwszego drinka.

[img]
Wolne Konopie: Mamy dowód, że policyjna machina działa dla statystyk

WK: Pamiętacie nasz niedawny tekst o KPP w Głogowie, która wydała ponad 1000 zł publicznych pieniędzy i zmarnowała 13 godzin pracy systemu na ściganie 0,06 grama marihuany? Wtedy zastanawialiśmy się, czy te kosztowne, absurdalne procedury prowadzą do wykrywania jakichkolwiek poważnych przestępstw. Policja nie potrafiła nam odpowiedzieć. Wysłaliśmy więc kolejny wniosek UIP. I właśnie dostaliśmy odpowiedź, która potwierdza całkowity bezsens tej polityki. Komendant Powiatowy Policji w Głogowie oficjalnie przyznał, że ta cała „walka z dilerami” to fikcja, a system produkuje puste zatrzymania.