https://hyperreal.info/talk/viewtopic.php?t=77897&start=700
Mile widziane krótkie uzasadnienie.
wlasnie wrocilam z pracy, jestem zmeczona, moglabym teraz zasnac...ale ide zaraz pod prysznic, zmyc make up, i takie inne pierdolki. no wiadomo.
po tych czynnosciach odchodzi mi sen.
jak sobie z tym poradzic ?
i drugie pytanie: jak sie zmusic do wczesniejszego spania ? mam w czwartek i piatek na 6 do pracy i nie radze sobie z tym przestawianiem sie.
poradzicie cos ? macie sprawdzone sposoby ?
ja tez jeszcze musze chwile wytrzymac w obecnej pracy :) no to jest problem, wzielam prysznic i moge do 2 siedziec.
a pomaga Ci kawa jak sie zrywasz na pierwsza zmiane ? bo mi chyba wcale.
Przez 20 lat mamy ułożony sen nocny i nad rozregulowaniem go trzeba się mocno postarać.
Nie mówię, że to nie jest mozliwe ale ciężkie.
A, że niektórzy popełniają podstawowe bledy takie jak chujowe żarcie, podkręcanie kortyzolu po 20, odwadniaja się itdp to zupełnie inna kwestia
Co do 4 brygad to pewnie bym leciał na melatoninie. Bez tego ułożenie snu graniczy z cudem.
https://hyperreal.info/talk/viewtopic.php?t=77897&start=700
Mile widziane krótkie uzasadnienie.
nie mozna mowic, ze wszyscy jak jeden maz maja zasypiac o tej samej godzinie, bo kazdy organizm jest inny.
Biorę ją 5 z 14 dni. Tylko od poniedziałku do piatku przed ranna zmiana.
I od sierpnia takim schematem lece i nie ma problemów.
https://hyperreal.info/talk/viewtopic.php?t=77897&start=700
Mile widziane krótkie uzasadnienie.
Mundur nie izoluje od rzeczywistości. O hipokryzji, która pęka na komisariatach
Psychodeliki w szczepionkach i piwie. Ujawniono tajne dokumenty CIA
DMT, meskalina i psylocybina mogły wyewoluować jako narzędzia ekologiczne
Chińscy naukowcy uważają, że naturalne substancje halucynogenne mogły ewoluować przede wszystkim jako narzędzia ekologiczne, pomagające organizmom przetrwać, bronić się i wchodzić w interakcje z innymi gatunkami.
83-latce z alzheimerem podano psychodelik. Niezwykła reakcja organizmu
Po jednorazowym podaniu wysokiej dawki psylocybiny 83-letnia pacjentka z ciężką chorobą Alzheimera, mówiąca dotąd głównie monosylabami, zaczęła inicjować rozmowę. Lekarze zauważyli też inne oznaki poprawy, a przypadek opisano w „Frontiers in Neuroscience” - uznanym, interdyscyplinarnym czasopiśmie naukowych poświęconym neurobiologii.
Operacja „Kryształ”
Czyli „ogólnopolskie uderzenie w przestępczość narkotykową wykorzystującą przesyłki kurierskie i pocztowe”.
