01 listopada 2019TheDOCascender pisze: Ile polecacie na 1 raz? Doświadczony z trampkiem i kodą, ale raczej bez tolerki (dawno brałem).
Jeżeli reakcja alergiczna nie wystąpi, to wówczas możesz śmiało zażyć 10 - 20mg oxy. Mówię oczywiście o podaniu doustnym. Tabletkę najlepiej możliwie dokładnie rozkrusz przed połknięciem.
Na ewentualne nudności polecam żuć korzeń imbiru lub połknąć lokomotiv albo jakiś inny preparat zawierający wyciąg z kłącza imbiru. Na pewno nie bierz aviomarinu, bo dimenhydrynat (substancja czynna zawarta w leku aviomarin) może zwiększać ryzyko depresji oddechowej.
I am the pit without sun, where blind beasts dwell.
Nie mam pojęcia ile przerobiłem przez wrzesień oxów, ale poszło łącznie z jakieś 7-8 stów czyli powiedzmy, ze około ~ 2-2.5 blistra. Wpierdalałem praktycznie cały czas kiedy miałem pod ręką. Budziłem sie i przypominało mi sie, ze zostały mi jeszcze to przed zajęciami kruszyłem i jadłem. Pod wieczór schodziła faza - dorzucałem kolejne, i tak ciągle praktycznie przez cały wrzesień z przerwami po pare dni, wtedy gdy zwyczajnie nie miałem hajsu i musialem ogarnac na kolejne pillsy. Dobiłem tolerancji takiej, ze 160mg to dla mnie standard, aby sobie ponoddowac to musze wrzucić z jakieś 200-240mg (gdzie przy 240mg balbym sie juz chyba o siebie troche, jeszcze nie dochodziłem do tej dawki). Teraz nie biore oxów od 18 pizdziernika. Jest szansa, ze tolera mi troche spadła gdy oprocz kody w kryzysie psychicznym (no i jednorazowego wypadu z turkusami iv, gdzie jebałem 3 dni pod rząd), nie jebałem innych opio? Bede miec w tym tygodniu pol blistra znow i tak sie zwyczajnie zastanawiałem czy jest sens dać sobie mniejsza dawke czy standard od dwóch tabletek zaczac :|
Wkurwia troche ta tolerancja, musze przyznać. Musze troche rozwazniej jeśc bo ile potem idzie kasy to jest hit (pomimo grejpfruta regularnie przyjmowanego i innych depresantow jako wzmacniacze).
Na szczescie jestem juz dawno czysty od tego syfu...
Nigdy nie bralem do zbicia tolerki, ani w ogóle nigdy w życiu.
Npisze ktoś czy to naprawdę choć ciut działa?
Szkoda mi hajsu na eksperymenty i ile zarzucic tego dxm z tolerka na 30-40 mg oxy iv?
Psychodeliki w szczepionkach i piwie. Ujawniono tajne dokumenty CIA
DMT, meskalina i psylocybina mogły wyewoluować jako narzędzia ekologiczne
Chińscy naukowcy uważają, że naturalne substancje halucynogenne mogły ewoluować przede wszystkim jako narzędzia ekologiczne, pomagające organizmom przetrwać, bronić się i wchodzić w interakcje z innymi gatunkami.
Czysta fikcja. Dlaczego MSWiA udaje, że nie ma rąk ubrudzonych wojną z narkotykami?
Klasyczny urzędniczy unik w Polsce opanowano do perfekcji. Gdy obywatele pytają o absurdalne koszty i społeczne dramaty wynikające z obecnej polityki narkotykowej, Ministerstwo Spraw Wewnętrznych i Administracji (MSWiA) zasłania się procedurami: „Idźcie do Ministerstwa Zdrowia”. Problem w tym, że w rzeczywistości nie lekarze w kitlach, ale policjanci w mundurach zamykają rocznie tysiące ludzi za przysłowiowego grama. Czas wreszcie zacząć o tym rozmawiać.
Druga poprawka i marihuana. Amerykański SN wydał ważny wyrok ws. broni
Sąd Najwyższy USA jednomyślnie orzekł w czwartek, że rząd federalny nie może pozbawiać prawa do posiadania broni osób okazjonalnie używających marihuany, uznając, że ściganie karne na tej podstawie narusza drugą poprawkę do konstytucji gwarantującej to prawo.
