wracając do tematu, problem jest z zaśnięciem, nie z samymi snami.
@SexyTATTOOgirl jesteś w jakimś ciągu bądź ile nie bierzesz? sny były przez cły czas?
Dawno nie miałem świadomych, szkoda. Za dzieciaka dosyć często włączały się spontanicznie a jak potem rano opowiadałem mamie te historie i chwaliłem się zdolnościami do kontroli tegoz patrzyła na mnie jak na idiotę
23 października 2020Dualizm22 pisze: CHCESZ WIEDZIEĆ WIĘCEJ ? DOPAL TO CO ZOSTAŁO W BUTELCE.
A kilka dni temu śnił mi się festiwal psychodeliczny, podczas którego wrzuciłem kwasa i dobijałem 2C-B.
Podziel się posiłkiem, chamie
28 września 2019Imakandi pisze: Nie mam żadnych nieprzyjemnych snów, właściwie jednym snem z tematem narkotycznym który pamiętam to taki, w którym byłem rozwieszony w kole mniej więcej pozycja jak człowiek witruwiański od da Vinci, potem przyszła strzykawka, nakłuwała mnie w randomowe miejsca (ofc nie bolało), pobierała krew, strzykała na jakiś chodzący pędzel, który na końcu namalował jakąś abstrakcję xdd
wracając do tematu, problem jest z zaśnięciem, nie z samymi snami.
@SexyTATTOOgirl jesteś w jakimś ciągu bądź ile nie bierzesz? sny były przez cły czas?
Rzetelna historia kryminalizacji konopi (USA + kontekst międzynarodowy)
Psychodeliki w szczepionkach i piwie. Ujawniono tajne dokumenty CIA
Narkomani i nędza. Niemcy wolą się tu nie zapuszczać. "Sytuacja nie do przyjęcia"
Co dzieje się w mózgu pod wpływem psychodelików? Nowe badanie daje odpowiedzi
Psychodeliki mogą sprawiać, że ludzie doświadczają siebie i świata w uderzający sposób – kształty ulegają przeobrażeniom, dźwięki zniekształceniu, a niekiedy dochodzi nawet do zaniku poczucia własnego „ja”, zjawiska określanego jako „ego death”. Jednak to, co dokładnie dzieje się w mózgu, by wywołać takie wrażenia, wciąż nie jest w pełni zrozumiałe.
Zasłonili alkohol na stacjach paliw. Testy zakończone, Orlen nie dołączył
Sposób prezentacji alkoholu w sklepach ma realny wpływ na sprzedaż - wnioski z pilotażu prowadzonego na przełomie stycznia i lutego na trzech stacjach benzynowych w Polsce są jednoznaczne. Do inicjatywy nie dołączył Orlen, który ma swoje stanowisko w tej sprawie. Podobnie jak sieć sklepów z alkoholem Duży Ben.
Trump podpisuje nakaz przyspieszenia badań nad lekami psychodelicznymi
Trump podpisał w sobotę rozporządzenie wykonawcze mające na celu złagodzenie ograniczeń badawczych dotyczących leków psychodelicznych, takich jak psylocybina i LSD, dążąc do przyspieszenia badań nad ich potencjałem w leczeniu chorób psychicznych.
