Typ najprawdopodobniej nie ma żadnego konta bankowego "na słupa" więc albo podał mi swoje, albo co najwyżej kolegi, czy starszego brata. Obstawiam jednak, że swoje. Numer konta wraz z danymi, numer (y) IP, z których tu wchodził (obstawiam, że już się nie pojawi) nie dają mi jeszcze jego adresu, ale wszystko w swoim czasie.
Generalnie zgłosiło się do mnie kilka osób deklarując realną pomoc w namierzeniu typa i odzyskaniu kasy. Stworzę o tym osobny wątek.
Czy urzędy celne prowadzą jakieś rejestry podejrzanych adresów i mogę się spodziewać że teraz wszystkie przesyłki zagraniczne do mnie będą trzepane? Czemu w ogóle czeski urząd celny przechwytuje przesyłki adresowane do Polski? Mam się spodziewać nalotu z powodu tej pierwszej przesyłki? Od czasu jak ją dostałem minął miesiąc.--------------------------------------------
Co do postu wyżej, to minęły już ponad dwa miesiące i nadal nic. Mam nadzieję że sprawa rozeszła się po kościach.scalilam AnnaS
o jakich nasionach mowa? wesoly majeranek?
Posiadanie jest legalne, uprawa nie. Jak wykryja, to w najgorszym przypadku zanotowalbym na ich miejscu ze iksinski spod takiego adresu zamawial, i zrobilbym mu nalot za 2 miesiace, jak juz wszystko ladnie bedzie roslo.
Kupowanie z polskich sklepów to o wiele większy przypał, biorąc pod uwagę, że część z nich współpracuje z organami ścigania.
Nie świadczę pomocy w załatwianiu substancji psychoaktywnych (legalnych bądź nie). Proszę, aby do mnie nie pisać w tej sprawie!
generalnie chodziło mi o sytuację w której celniacy zobaczyli by jakiekolwiek nieoznowane nasiona w dużej ilości, to czy zainteresowali by się nimi czy raczej by przepuścili coś takiego wolno
Ekstaza i ekstaza: jak patrzyliśmy i patrzymy na narkotyki
Magiczne grzybki działają na mózg dłużej. Odkrycie pomoże w leczeniu depresji
Badanie: Brak dowodów na resztkowe efekty marihuany w prowadzeniu pojazdów
Grzyby halucynogenne zdumiały wszystkich. Są dziwniejsze niż myślimy
Psylocybina - substancja odpowiadająca za "magiczne" działanie niektórych grzybów - wyewoluowała niezależnie co najmniej dwa razy. Do takiego wniosku doszli naukowcy z Niemiec i Austrii, którzy opisali zaskakujące różnice biochemiczne między dwoma rodzajami grzybów wytwarzających ten sam związek.
Sandomierz: Mężczyźnie grozi 10 lat więzienia za 60g liści konopi?
Policjanci z Sandomierza zatrzymali 42-latka, u którego znaleźli amfetaminę i marihuanę. Prawdziwe „znalezisko” czekało jednak w ogrodzie. W krzewie tui policja odkryła 60 gramów suszu. Sprawa jest poważna, mężczyźnie grozi 10 lat. Jest tylko jeden problem: zdjęcie policyjne pokazuje coś, co bardziej przypomina liście lub herbatę konopną niż marihuanę.
Meta cenzuruje konopie. Rząd Brazylii grozi sądem i żąda reaktywacji kont
Meta, właściciel Instagrama i Facebooka, znów jest oskarżana o cenzurę. Tym razem chodzi o masowe blokowanie kont związanych z medyczną marihuaną w Brazylii. W ciągu jednego weekendu zniknęło blisko 50 profili. Wśród nich były konta stowarzyszeń pacjentów, lekarzy, influencerów i organizatorów Marszu Konopnego.
