Podejście do narkotyków w innych krajach.
ODPOWIEDZ
Posty: 49 • Strona 5 z 5
  • 853 / 57 / 0
CC to najlepszy klub w jakim byłem(na jakimś psychedeliku to w ogóle jest odlot).Z paleniem zero problemów, z kupnem też nigdy nie było ale od jakiegoś czasu lokal był opanowany przez 'śniade cery' a z nimi to zawsze trzeba uważać(wałkarze).
Zawsze siedzieli w lokalu więc problemu nie było - zasada, zawsze najpierw bierzesz towar i spokojnie sobie go oglądasz/wąchasz - można negocjować ceny.W zeszłe wakacje ich wyjebali na zewnątrz, nie wiem czy na stałe ale plątali się obok klubu - jak coś chcesz od nich brać to zasada o której pisałem wcześniej i żadnego przypalania się czy ciśnienia.Obejrzysz, spodoba się, płacisz a uważać trzeba bo te kurwy są w stanie ci majeranek ożenić;)

Drugi polecany klub to Styx -siąść, kupić piwko czy 2 i pytać barmana/barmankę, jeśli nie wyglądacie przypałowo - sprzedadzą.Jeśli chodzi o styxa to ta sala od wejścia(poznasz bo towarzystwo jara) - na dole to bardziej sala do tańczenia i tam barman zrobił tylko wielkie oczy na zapytanie(cieć jeden ;-) )

ps
To możesz tez obadać
https://www.facebook.com/pages/Klub-Sho ... b=overview

Sama dzielnica(Zizkov) jest niesamowita, taka robotniczo, meliniarska :-D - knajpa/speluna na knajpie, ceny alkoholi zajebiste.(kupił ktoś kiedyś w winiarni, piwo Krusovice za 17 koron(2.5 zł)? %-D

I nie bać się pytać - tam ganda jest traktowana jak browar ale za żadne chiny nie dawać kasy w stylu ' zaraz wracam z towarem' ale to oczywiste.
I korony bym w pl wymienił, znaleźć tam uczciwy kantor to dla 'pierwszaków, rzecz ciężka.I mówić że wy Polaki bo oni różne ceny mają
Ogólnie dobre palenie i dobra turystyczna cena to 250 koron za 1g 1000 za 5.
  • 1874 / 96 / 127
Czeski cieszyn, da rade gdzies w lokalu pochytac mj/Salvie/Grzyby? :D Czy raczej trzeba miec "pochytane"?
wolna molekula
#mops
  • 950 / 42 / 0
belejaki pisze:
Czeski cieszyn, da rade gdzies w lokalu pochytac MJ/Salvie/Grzyby? :D Czy raczej trzeba miec "pochytane"?
belejaki właśnie kminimy akcję z Czechami, więc wbijaj na PW.
żeby nie było offtopu - jak jest z makiem? Gdzie najlepiej się kierować od Ostravy? :D
  • 995 / 104 / 0
^ w czechach ogarniesz bake bezproblemowo, w dodatku dobrej jakosci. Nie musisz nikogo znac wystarczy sie pokrecic po ulicy albo pubach / barach. Nie ma sensu podjemowanie sie jakiegokolwiek ryzyka.
Uwaga! Użytkownik siostrorelanium jest zbanowany na hyperrealu. Nie odpowie na próbę kontaktu, ani nie przeczyta odpowiedzi na post.
  • 1229 / 181 / 0
Witam Ostrava , ktoś wie coś na temat marii?? Jak coś to prosze o pw jak nie chcecie pisac na ogolnym ,z gory dzięki
  • 51 / 21 / 0
Cafe de la Ostrava
i tyle w temacie ;)
  • 1229 / 181 / 0
Tak slyszalem o tym ale ponoć obecnie już nie ma tam tak łatwo czy jed ak nadal warto tam isc?
  • 51 / 21 / 0
A to nie wiem jak w tej chwili, ale rok temu jeszcze bardzo dobre miejsce do odwiedzenia
  • 1229 / 181 / 0
Ok napewno tam zajrze a oprocz weedu cos ciekawego tam idzie znalezc?
ODPOWIEDZ
Posty: 49 • Strona 5 z 5
Newsy
[img]
Wolne Konopie: Mamy dowód, że policyjna machina działa dla statystyk

WK: Pamiętacie nasz niedawny tekst o KPP w Głogowie, która wydała ponad 1000 zł publicznych pieniędzy i zmarnowała 13 godzin pracy systemu na ściganie 0,06 grama marihuany? Wtedy zastanawialiśmy się, czy te kosztowne, absurdalne procedury prowadzą do wykrywania jakichkolwiek poważnych przestępstw. Policja nie potrafiła nam odpowiedzieć. Wysłaliśmy więc kolejny wniosek UIP. I właśnie dostaliśmy odpowiedź, która potwierdza całkowity bezsens tej polityki. Komendant Powiatowy Policji w Głogowie oficjalnie przyznał, że ta cała „walka z dilerami” to fikcja, a system produkuje puste zatrzymania.

[img]
Niemal 3 tony kokainy pod ziemią. Policja przejęła rekordową kontrabandę

Australijska policja skonfiskowała 2,7 tony kokainy, ukrytej w plastikowych pojemnikach zakopanych pod ziemią na obrzeżach Sydney. Wskazano, że to rekordowa ilość narkotyków przejęta w tym kraju.

[img]
Heroina ukryta w cegłach. Ponad tona zatrzymana w Porcie Gdynia

Wspólne działania Centralnego Biura Śledczego Policji (CBŚP) oraz Krajowej Administracji Skarbowej (KAS) doprowadziły do przejęcia ponad tony heroiny o czarnorynkowej wartości blisko 220 milionów złotych. To największe zabezpieczenie narkotyków w takiej ilości od dekady na terytorium Polski, a szczegóły tej spektakularnej akcji przedstawili na specjalnej konferencji prasowej minister spraw wewnętrznych i administracji Marcin Kierwiński oraz minister finansów i gospodarki Andrzej Domański.