I tak na boku , jeżeli sobie załatwię czystą mke to ile mam jej wziąć ? Brałem piguły tylko kilkanaście razy.
Przeniesiono temat do odpowiedniego działu. taurinnn
A jak już to wrzuć mniej.
Ewentualnie przejdzie samo jak zjesz X dropsów i ci to spowszednieje. Ja lubię to uczucie.
A co do ilości emki - zależy od tego jak na ciebie działa :c wale zajeb 120mg jak nie jesteś kimś bardzo małym.
05 sierpnia 2019DelicSajko pisze: Nie jedz wcale.
A jak już to wrzuć mniej.
Ewentualnie przejdzie samo jak zjesz X dropsów i ci to spowszednieje. Ja lubię to uczucie.
A co do ilości emki - zależy od tego jak na ciebie działa :c wale zajeb 120mg jak nie jesteś kimś bardzo małym.
05 sierpnia 2019malyktos1331 pisze:
I tak na boku , jeżeli sobie załatwię czystą mke to ile mam jej wziąć ? Brałem piguły tylko kilkanaście razy.![]()
05 sierpnia 2019malyktos1331 pisze:
Ale jak odmierzyć to 120mg?
Ale jak już wiesz że masz MDMA i wiesz ile, to...U mnie np. metodą prób i błędów, stwierdziłem że najlepiej na start walnąć sobie konkretnie.Ten burdel w bani i takie dziwne samopoczucie szybko się kończyło i jeb, fala pozytywu.Jak zarzucałem za mało to taki niedojebany stan trwał dłużej, człowiek się zastanawiał czy dorzucić, czy jednak się rozkręci.
Natomiast 'konkretnie' , dla każdego może wyglądać inaczej , jeśli autor tematu, będzie wiedział co ma, ile ma , to może zacząć np. od 150mg.
Tylko autorze! , z MDMA spokojnie, kilka razy do roku .Plus że jak zaczniesz przeginać to zauważysz to, bo negatywy(po) zdecydowanie przebiją już nikłe pozytywy(w trakcie).
Doskonale wiem o co Ci chodzi, kiedyś miałem tak z feta, ale po X czasie stwierdziłem że chuj tam, tyle razy brałem, tyle razy miałem jakieś odpierdolki z sercem i wgl że już chyba jestem przygotowany na wszystko, jak się boisz ze mogło być za duzo to najlepiej mniej więcej zosrintuj się ile mg jest w tabsie, zobacz ile na twoja wagę jest wystarczająco i najwyżej weź pół tabsa, ja przy wadze 65kg jadłem tabsy które miały blisko 300mg (nie. Polecam, z tego co czytam na hype i innych stronach to zakrawa o grube przedawkowanie)
Pacjenci szukają ulgi w bólu. Jak zmienia się podejście do medycznej marihuany w Polsce
Od 2019 roku trwa złota era medycyny psychodelicznej
Marihuana to gorsze wyniki w nauce i stres emocjonalny
Młodzi dorośli piją więcej alkoholu, gdy łączą go z marihuaną
Nowe badania wskazują, że wśród młodych osób dorosłych sięgających zarówno po alkohol, jak i marihuanę, dni, w których używają obu substancji, wiążą się z wypiciem większej ilości drinków. To właśnie ta zwiększona ilość alkoholu jest kluczowym mechanizmem prowadzącym do bardziej negatywnych konsekwencji.
Fernando i Horacio gotowali "metę", teraz grozi im 20 lat więzienia
Poszukujący pracy obywatele Meksyku trafili, przez Hiszpanię, do gminy Osielsko. Tak brzmiały tłumaczenia zatrzymanych. Teraz w sądzie rozpocznie się proces dwóch obcokrajowców i Marcina P., właściciela posesji, na której działała fabryka metamfetaminy.
Bimber to przeszłość. Teraz Podlasie gotuje "kryształ" wart 36 mln zł
Podlasie, które przez lata kojarzyło się z produkcją domowego alkoholu w garażu, dziś ma nowy "eksportowy" towar. Światek przestępczy odkrył chemiczną niszę i jak się okazuje, potrafi z niej zrobić interes wart fortunę. Policja natrafiła na laboratorium, w którym dosłownie "gotowano" kryształ. Substancje miały truć innych, choć ich producenci bardzo uważali, by sami nie zatruli się oparami, dlatego pracowali w maskach z filtrami. Już bez masek, ale w kajdankach, trzech mężczyzn trafiło w ręce funkcjonariuszy. Podczas akcji policja zabezpieczyła ogromne ilości narkotyków oraz nielegalną broń.
