Dział służący dyskusji o pozostałych odmianach roślin, np. afrodyzjakach, ziołach snu, czy ziołach o właściwościach uspokajających i sedatywnych a także o substancjach pochodzących z organizmów zwierząt.
Czy warto stosować Różeńca ?
1.Warto.
41
53%
2.Warto w miksach.
24
31%
3Warto w dużych dawkach.
9
12%
4.Nie warto.
3
4%

Liczba głosów: 77

ODPOWIEDZ
Posty: 442 • Strona 31 z 45
  • 15 / / 0
08 maja 201804pain pisze:

Po zażyciu tabletek i wrzuceniu rhodioli czuje się bardzo senny, rozdrażniony i mam specyficzny niepokój, nie jest to typowy lęk bardziej taki psychotyczny stan, niepewność i wycofanie, które Pramolan ze Spamilanem w jakimś tam stopniu eliminują. Czy to jest jakaś interakcja?
A ja się tak czuję po kilku tygodniach brania 2x200mg różańca z rana, nie biorąc żadnych leków. Czy to możliwe ?
  • 2990 / 1652 / 35
Masz specyficzna reakcję na różeniec zdarza sie nie często ale zdarza.
Uwaga! Użytkownik AnnaS nie jest już aktywny na hyperrealu. Nie odpowie na próbę kontaktu, ani nie przeczyta odpowiedzi na post.
  • 15 / / 0
A czy możliwym jest, że mój organizm tak reaguje na podwyższony poziom serotoniny ? Bo całkiem podobnie się czułem po suplementacji dziurawcem, a kiedyś także tryptofanem. Bo jeśli tak, to stwierdzam, że serotonina to zło :P
  • 3651 / 999 / 2
15 lipca 2019Szczepan1 pisze:
08 maja 201804pain pisze:

Po zażyciu tabletek i wrzuceniu rhodioli czuje się bardzo senny, rozdrażniony i mam specyficzny niepokój, nie jest to typowy lęk bardziej taki psychotyczny stan, niepewność i wycofanie, które Pramolan ze Spamilanem w jakimś tam stopniu eliminują. Czy to jest jakaś interakcja?
A ja się tak czuję po kilku tygodniach brania 2x200mg różańca z rana, nie biorąc żadnych leków. Czy to możliwe ?
No jak się tak czujesz, to najwyraźniej jest możliwe. Aby na pewno nic innego nie bierzesz razem z różeńcem?
sky is the limit
  • 11 / 1 / 0
standaryzacja różeńca na salrozydy jest bardzo istotna? w jakiej postaci różeniec jest najlepszy do przyjmowania na dzień dzisiejszy?
  • 3651 / 999 / 2
standaryzowany na salidrozydy. wg. mnie na rosaviny nie jest taki skuteczy jak na salidrozydy. rosliny nie kupuj, bo moze być zwietrzała. w sumie proch też może być zwietrzały, dlatego dobry vendor to podstawa (ale o tym już w s+ jbc)
sky is the limit
  • 15 / / 0
16 lipca 2019blackgoku pisze:
15 lipca 2019Szczepan1 pisze:
(...)
No jak się tak czujesz, to najwyraźniej jest możliwe. Aby na pewno nic innego nie bierzesz razem z różeńcem?
Nic kompletnie, nigdy nawet nie brałem żadnych leków ( w sensie tych działających w jakiś sposób na mózg ), żadnych inny także od b. dawna. Z suplementów tylko omega 3 obecnie.

Poprawiono cytowanie - unikaj wielu cytatów w cytacie. taurinnn
  • 778 / 51 / 1
Chciałem suplementować rózaniec, kupiłem ekstrakt z korzenia 500mg.
Niestety, po zarzuceniu jednego kapsa rano, przez cały dzień nawet przy małym wysiłku, serce dostaje jakiejś palpitacji. Do tego dochodzi pulsowanie w głowie i czasem migrenowy ból . Zmierzyłem ciśnienie, w stanie spoczynku nie było niepokojące. Nie wyczytałem nigdzie takich skutków ubocznych, nie wiem co jest przyczyną.
Czyżby mój organizm nie tolerował rhodioli?
Promienna Pregabalinabogini ciszy i światła. Benzodiazepiny kłaniają się w pokorze, Opiaty szepczą pieśni tęsknoty, a ja w ich cieniu trwam, lecz Dusza należy tylko do Pregabaliny
  • 3651 / 999 / 2
A bierzesz tylko Różeniec? Jesteś pewien źródła tego Różeńca?
sky is the limit
  • 778 / 51 / 1
Żródła jestem pewien. Biorę jeszcze Brahmi, Magnez, kopleks vit B i omega 3
Promienna Pregabalinabogini ciszy i światła. Benzodiazepiny kłaniają się w pokorze, Opiaty szepczą pieśni tęsknoty, a ja w ich cieniu trwam, lecz Dusza należy tylko do Pregabaliny
ODPOWIEDZ
Posty: 442 • Strona 31 z 45
Artykuły
Newsy
[img]
Wolne Konopie: Mamy dowód, że policyjna machina działa dla statystyk

WK: Pamiętacie nasz niedawny tekst o KPP w Głogowie, która wydała ponad 1000 zł publicznych pieniędzy i zmarnowała 13 godzin pracy systemu na ściganie 0,06 grama marihuany? Wtedy zastanawialiśmy się, czy te kosztowne, absurdalne procedury prowadzą do wykrywania jakichkolwiek poważnych przestępstw. Policja nie potrafiła nam odpowiedzieć. Wysłaliśmy więc kolejny wniosek UIP. I właśnie dostaliśmy odpowiedź, która potwierdza całkowity bezsens tej polityki. Komendant Powiatowy Policji w Głogowie oficjalnie przyznał, że ta cała „walka z dilerami” to fikcja, a system produkuje puste zatrzymania.

[img]
Ucieczka zakończona w jeziorze

Próba uniknięcia odpowiedzialności doprowadziła do serii niebezpiecznych i irracjonalnych zachowań. 31-letni mieszkaniec powiatu chodzieskiego nie zatrzymał się do kontroli drogowej, porzucił samochód a następnie kontynuował ucieczkę pieszo. Finalnie wskoczył do jeziora i próbował pozbyć się narkotyków. Policjanci z Chodzieży zatrzymali sprawcę, który w ujawnionym pakunku posiadał ponad 50 gramów narkotyków.

[img]
Niemal 3 tony kokainy pod ziemią. Policja przejęła rekordową kontrabandę

Australijska policja skonfiskowała 2,7 tony kokainy, ukrytej w plastikowych pojemnikach zakopanych pod ziemią na obrzeżach Sydney. Wskazano, że to rekordowa ilość narkotyków przejęta w tym kraju.