Dział poruszający prawne kwestie użytkowania narkotyków. Legalizacja, kary, pytania do adwokata.
ODPOWIEDZ
Posty: 70 • Strona 2 z 7
  • 995 / 104 / 0
Adresat w signalu musi miec ta apke?
Uwaga! Użytkownik siostrorelanium jest zbanowany na hyperrealu. Nie odpowie na próbę kontaktu, ani nie przeczyta odpowiedzi na post.
  • 127 / 18 / 0
Najbezpieczniejszym komunikatorem jest ricochet tyle ,że nie ma wersji na mobilne systemy.
Jeśli zaś chodzi o komunikacje mobilna to bez dwoch zdan signal
Uważaj jak tańczysz :liść:
  • 1 / / 0
03 lipca 2019siostrorelanium pisze:
Adresat w signalu musi miec ta apke?
Niestety, ale tak.
  • 619 / 45 / 0
Od Signala lepszy jest ruski Telegram.
  • 1545 / 1586 / 0
odnoscie pytania w temacie to Whatsapp nadaje sie co najwyzej do pisania o pogodzie. nikomu nie polecam. ja korzystam, ale pisze o dupie marynie.
Uwaga! Użytkownik MaryJayDu nie jest już aktywny na hyperrealu. Nie odpowie na próbę kontaktu, ani nie przeczyta odpowiedzi na post.
  • 34 / 1 / 0
ten snap to chyba dla dzieci, co nie ?
  • 139 / 21 / 0
Ankaa dlaczego tak uważasz? Pytam z czystej ciekawości, jakie masz obiekcje do szyforowania wiadomości na Whatsapp'ie.
Uwaga! Użytkownik pijanytraktorzysta jest zbanowany na hyperrealu. Nie odpowie na próbę kontaktu, ani nie przeczyta odpowiedzi na post.
  • 9666 / 1904 / 2
Podobno najbezpieczniejsza opcja to:
Tutanota-tutanota
I
Protonmail- protonmail-

Odpada
Tuta- proton
Proton-tuta.

Reszta tych serwisów czy apek odpada.
Choć wątpię, żeby chciało się prawnikom występować do np privnota o zapis rozmów z konkretnego ip.
Wchodzić i głosować
https://hyperreal.info/talk/viewtopic.php?t=77897&start=700
Mile widziane krótkie uzasadnienie.
  • 2233 / 370 / 0
Każdy wysyła zdjęcia na snapie, jak ma towar, jak ćpa etc.
Trwa to od lat, co w tym dziwnego, nie znam nikogo kto by miał jakikolwiek problem z tego.
Tam..tutaj, jestem no tak, hehe xd
  • 9666 / 1904 / 2
Az pewnego dnia pojawi się problem.

Ja w tym siedzę od niecałych 6 lat i unikam przypalu jak się tylko da.
Zwłaszcza unikam vendorow którzy sami w sobie są problemem.

Jeśli jednak kogoś z Was stać na bycie kindercpunem który musi się pochwalić tym co ma to jego problem.
*Ja miałem okazję dwa razy wizytowac lokalny komisariat czy tam komendę i trzeci raz mi się nie uśmiecha.

Nie mam na to ani czasu ani chęci. A zwłaszcza mi się nie chce sprzątać bajzlu w domu po jakichś dwóch gamoniach.

A rynek sam dąży do oczyszczenia sie z takich ludzi.
#Z grup pejsbukowych na których smutni panowie odpalaja program ktroy szuka stosownych wyrazen.
#ze stron vendorow którzy nie potrafią ukryć tożsamości swojej czy informatyka itd

* Uwaga dotyczy tylko problemów z rc/dragami.
Nie liczę wizyt typu gość na Allegro wydymal kogoś czy obecności w złym miejscu o złym czasie.

Na propsie zawsze było spotkanie face to face i brak wspominania o dragach przez neta, tel czy droga radiowa.
Im mniej informacji wychodzi tym mniejsza szansa na problem.
zwłaszcza, że to co jest w necie, w nim pozostanie.
01 listopada 2019Ankaaa pisze:
odnoscie pytania w temacie to Whatsapp nadaje sie co najwyzej do pisania o pogodzie. nikomu nie polecam. ja korzystam, ale pisze o dupie marynie.
Ja tego nawet nie instaluje.
Po tym jak kilku znajomych musiało wobic hard reset fona i kont społecznościowych bo się im zachciało rozsyłać filmiki że skaczaca małpka dobilem wogóle od tematu.
Wirusy plus przypisanie do konkretnego nr kom skutecznie mnie odstrasza.
Wchodzić i głosować
https://hyperreal.info/talk/viewtopic.php?t=77897&start=700
Mile widziane krótkie uzasadnienie.
ODPOWIEDZ
Posty: 70 • Strona 2 z 7
NarkoMemy dodaj swój
[mem]
Newsy
[img]
Wolne Konopie: Mamy dowód, że policyjna machina działa dla statystyk

WK: Pamiętacie nasz niedawny tekst o KPP w Głogowie, która wydała ponad 1000 zł publicznych pieniędzy i zmarnowała 13 godzin pracy systemu na ściganie 0,06 grama marihuany? Wtedy zastanawialiśmy się, czy te kosztowne, absurdalne procedury prowadzą do wykrywania jakichkolwiek poważnych przestępstw. Policja nie potrafiła nam odpowiedzieć. Wysłaliśmy więc kolejny wniosek UIP. I właśnie dostaliśmy odpowiedź, która potwierdza całkowity bezsens tej polityki. Komendant Powiatowy Policji w Głogowie oficjalnie przyznał, że ta cała „walka z dilerami” to fikcja, a system produkuje puste zatrzymania.

[img]
Palenie marihuany zmniejsza chęć na alkohol? Nowe badania kliniczne przynoszą zaskakujące wnioski

Coraz więcej osób na świecie eksperymentuje z zastępowaniem alkoholu konopiami indyjskimi, a trend ten zyskał w popkulturze miano „California sober”. Choć do tej pory opieraliśmy się głównie na niejednoznacznych obserwacjach, najnowsze badanie opublikowane na łamach American Journal of Psychiatry rzuca nowe światło na ten fenomen. Kontrolowany eksperyment udowadnia, że doraźne zapalenie marihuany znacząco zmniejsza ilość spożywanego alkoholu i opóźnia moment sięgnięcia po pierwszego drinka.

[img]
Alkohol wciąż na czele uzależnień w Holandii

Alkohol pozostaje najczęstszą przyczyną leczenia uzależnień w Holandii i odpowiada za 43 procent wszystkich przypadków terapii. Tak wynika z najnowszych danych krajowego systemu monitorowania problemów związanych z alkoholem i narkotykami za 2025 rok.