Produkty medyczno-farmaceutyczne opatrzone nazwami generycznymi.
ODPOWIEDZ
Posty: 2 • Strona 1 z 1
  • 1 / / 0
Hej,
Mam taki problem, choruje na nerwice serca i ogólnie nerwice lękową. Z fizycznego punktu widzenia serce mam zdrowe ale oprócz leków SSRI zażywam od niedawna Beto 50 ZK po pół tabletki dziennie czyli około 23,5 mg bursztynianu metoprololu . Czy gdybym chciał zapalić sobie normalnie marihuane albo skuna (który bez bb spowodujec tachykardie przez tą cholerną nerwice) i niczym sie nie martwić?
Dzięki za odpowiedź ;-)
  • 3455 / 1124 / 0
Miks marihuany z metoprololem może skutkować tachykardią zatokową, co nie powinno być szczególnie niebezpieczne, ale psychicznie dolegliwe na pewno. Jeśli już zdecydujesz się na palenie polecałabym palić małe dawki marihuany zmieszane z tytoniem. Ściągaj malutkie maszki i obserwuj swoją reakcję.

Bless ya :liść:
Guide do nikotyny w Stymulantach Roślinnych.
W Modulatorach GABA Pregabalin Guide z redakcją Matiego.
_____________________________________
Low Functioning Addicts' Lodge:

misspillz.blogspot.com
ODPOWIEDZ
Posty: 2 • Strona 1 z 1
Newsy
[img]
CBŚP rozbiło „rodzinny” gang przemytników narkotyków. 12 osób z zarzutami

Funkcjonariusze Centralnego Biura Śledczego Policji, działając wspólnie z Prokuraturą Okręgową w Krakowie, rozbili zorganizowaną grupę przestępczą podejrzaną o przemyt znacznych ilości narkotyków z Hiszpanii do Polski oraz ich dalszą dystrybucję. W wyniku skoordynowanej akcji przeprowadzonej na terenie województwa śląskiego i małopolskiego zatrzymano 11 osób, a łącznie zarzuty usłyszało 12 podejrzanych.

[img]
Ministerstwo Rolnictwa alarmuje. Chodzi o nową akcyzę na alkohol

Ministerstwo Rolnictwa i Rozwoju Wsi wystąpiło do Ministerstwa Finansów o wycofanie planowanej podwyżki podatku akcyzowego na alkohol.

[img]
Coraz więcej Francuzów sięga po kokainę. Mafia silniejsza niż państwo?

Kokaina przestała być we Francji narkotykiem elit. Sięga po nią już około półtora miliona osób, a handel białym proszkiem stał się biznesem wartym nawet siedem miliardów euro rocznie. W siłę rosną mafie, Marsylia zmaga się z kolejną falą gangsterskich porachunków, a eksperci alarmują, że kraj mierzy się z kryzysem zdrowia publicznego.