ODPOWIEDZ
Posty: 1736 • Strona 134 z 174
  • 8103 / 914 / 0
Na zapchany nos polecam sól fizjologiczna, dobrze przeczyszcza nos.
Lekoman :tabletki:
Nie zapomnę pierwszy nastuk
W wieku lat piętnastu
Później zarzucanie różnych wynalazków
  • 3455 / 563 / 2
Dokladnie sa specjalne produkty na zatoki w aptekach, a dla mniej zamoznych badz oszczednych jw.
Uwaga! Użytkownik Mefistofeles1945 jest zbanowany na hyperrealu. Nie odpowie na próbę kontaktu, ani nie przeczyta odpowiedzi na post.
  • 50 / 4 / 0
Najlepszą tabakę jaką aplikowałem to red bull. Nie wiem jak u Was ale ta mięta była zajebista.
"Dotykasz wiatru i jesteś bliżej słońca"
  • 5975 / 1234 / 43
Ja polecam krople do nosa - XYLOMETAZOLIN. Nie jakieś Acatary w sprayu.
Od razu udrożni nawet najbardziej zajechany kluk.
Swego czasu przywoziłem tego w chuj do NL, kumplowi feciarzowi.
Bardzo je chwalił.
Te krople kosztują ok 5 pln, a ten Acatar ok 15pln.
Od soboty sznupię redbulla.
Uwaga! Użytkownik london5 jest zbanowany na hyperrealu. Nie odpowie na próbę kontaktu, ani nie przeczyta odpowiedzi na post.
  • 2104 / 467 / 37
Ja aktualnie walę Ozonę President z braku laku, ostatnio kolega częstował Aramisem, coś pomiędzy Red Bullem a Medicated 99. Jutro lecę po nowego Schmalzera, zatęskiniłem za spływem gorszym niż po MDMA.
Lubisz koks?
  • 5975 / 1234 / 43
Regularnie zażywam tabakę od prawie 10 lat.
Nos mi nie odpadł.
Uwaga! Użytkownik london5 jest zbanowany na hyperrealu. Nie odpowie na próbę kontaktu, ani nie przeczyta odpowiedzi na post.
  • 5 / / 0
Komus z was udalo sie rzucic szlugi dzieki tabace?
od dwoch dni zamienilem owe papierosy na tabsona i powiem wam ze nawet nie mysle o tym zeby zapalic...a bylem nalogowym palaczem 6 lat
  • 3 / 1 / 0
po przerobieniu opakowania ozona spearmint x redbull odpadam, nie moja bajka, aplikowalem naprzemian z sola morską

https://www.aptekagemini.pl/sterimar-fi ... 100ml.html
  • 1544 / 198 / 0
tabake jadam od gimnazjum poprostu raz na czas kupie paczke , ale rok temu pilem z kolezka u mnie gramy na konsoli palimy packi no chill o golnie az nie wyjalalem tabaki nie pamietam jaka to juz byla ale jak zajebalismy w nos po szczurze to nam sie centralnie slabo zrobilo , po tym mialem przerwe od tabaki to czasu jak zaczalem rzucac niedawno szlugi albo chociaz ograniczyc kupilem 'Thunder strong snuff fine grind'' dobra tabaka ale na kacu jak wciagne to mnie odrealnia troche xD lol
  • 648 / 69 / 0
dawid14 pisze:
Najlepszą tabakę jaką aplikowałem to red bull. Nie wiem jak u Was ale ta mięta była zajebista.
Ozona spearmint jak lubisz miętę. Chyba, że chodzi Ci o łzy i wypalanie zatok to redbull. Chociaż to ma swój urok
gdy urodzi mi się syn, nazwę go antek,
gdy urodzi mi się córeczka, nazwę ją majeczka

Marzenia to metylofenidat ✓, morfina ✓ ,  MXE X
ODPOWIEDZ
Posty: 1736 • Strona 134 z 174
NarkoMemy dodaj swój
[mem]
Artykuły
Newsy
[img]
Jedna dawka i tygodnie ulgi. "Magiczne grzybki" dają nadzieję na nowe leczenie bólu

Psylocybina

[img]
83-latce z alzheimerem podano psychodelik. Niezwykła reakcja organizmu

Po jednorazowym podaniu wysokiej dawki psylocybiny 83-letnia pacjentka z ciężką chorobą Alzheimera, mówiąca dotąd głównie monosylabami, zaczęła inicjować rozmowę. Lekarze zauważyli też inne oznaki poprawy, a przypadek opisano w „Frontiers in Neuroscience” - uznanym, interdyscyplinarnym czasopiśmie naukowych poświęconym neurobiologii.

[img]
Marihuana pod kontrolą czy na sprzedaż? Badanie pokazuje różnicę

Debata o marihuanie zwykle sprowadza się do prostego pytania: legalizować czy nie? Analiza opublikowana w The Lancet Psychiatry wskazuje jednak, że ważniejsza jest odpowiedź na pytanie, jak wprowadzona jest legalizacja.