Organiczne substancje psychoaktywne oddziałujące na receptory opioidowe.
Więcej informacji: Opioidy w Narkopedii [H]yperreala
ODPOWIEDZ
Posty: 6 • Strona 1 z 1
  • 413 / 26 / 0
Co to może być?Znalazłem u kumple w garażu.Płyn jest przeźroczysty,w kropelkach,gorzki jak cholera.W piątek zajarałem bucha,wziąłem 2 razy po pół łyżeczki,za godzine zrobiło mi się zimno i zaczeło mną lekko trząsć,potem zrobiło mi się ciepło i duszno.Może tramal?Tramal jadłem dawno temu,w niewielkich ilościach.
Nie masz wymaganych uprawnień, aby zobaczyć pliki załączone do tego posta.
  • 1100 / 273 / 0
tramal w takich butelkach raczej nie występuje, poza tym jest miętowy, w obrzydliwy sposób
Uwaga! Użytkownik 3ldritch nie jest już aktywny na hyperrealu. Nie odpowie na próbę kontaktu, ani nie przeczyta odpowiedzi na post.
  • 650 / 63 / 0
Wystepuje po 10 ml w takich butelkach wlasnie
  • 341 / 55 / 0
tramal porównuje butelki i tak mi się wydaje ten mały właśnie...właśnie jaki smak bo tej mięty się nie zapomina, rzygać się chce od zapachu..
Codzień mówisz słodko weź mnie lub się skręć
nie chciałam rozstania przez miłość do ciebie
odkryłam druga twarz ma na imie śmierć
duszy ci nie oddam, w narkomańskim niebie

by kometh
  • 1100 / 273 / 0
ale w takich buteleczkach to nawet krople miętowe czy tez żołądkowe wystepują, wygląd butelki z zatarta etykieta to żadna wskazówka, jeśli pisze że gorzki , a nie mietowy, to według mnie nie tramal, który może i jest gorzkawy, ale zamaskowany ta obrzydliwa mietowością, i pewnie OP by zauważył miętę w smaku.(jestem alkoholikiem, który ostatnio wypił 3 buteleczki kropli miętowych(40 ml/80% per butelka, 2,50 w aptece ;)), które dało się wypić, mięta w Tramalu jest niepijalna)
Uwaga! Użytkownik 3ldritch nie jest już aktywny na hyperrealu. Nie odpowie na próbę kontaktu, ani nie przeczyta odpowiedzi na post.
  • 650 / 63 / 0
Gwoli scislosci poltram jest mietowy a tamale jest tak slodko gorzko truskawkowy
ODPOWIEDZ
Posty: 6 • Strona 1 z 1
NarkoMemy dodaj swój
[mem]
Newsy
[img]
Kofeina naprawia zaburzenia w pracy mózgu wywołane brakiem snu

Gdy po nieprzespanej nocy nie radzimy sobie z zadaniami wymagającymi myślenia, składamy to na karb zmęczenia. Jednak, jak dowiadujemy się z badań przeprowadzonych na Narodowym Uniwersytecie Singapuru, problemem nie jest zmęczenie, a fakt, że brak snu zaburza funkcjonowanie konkretnych obszarów mózgu odpowiedzialnych za kawę. Naukowcy nie zostawili nas jednak samych sobie z tą wiedzą. Stwierdzili bowiem, że kofeina może przywracać prawidłową pracę neuronów.

[img]
Narkofabryka w dawnej stadninie

Funkcjonariusze CBŚP i SG zlikwidowali w województwie śląskim nielegalne laboratorium narkotyków syntetycznych. Podczas realizacji zatrzymano na gorącym uczynku dwóch mężczyzn, a także zabezpieczono ponad 44 kilogramy gotowego narkotyku Alfa-PVP o czarnorynkowej wartości szacowanej na 3,5 mln zł oraz tysiące litrów substancji wykorzystywanych do jego produkcji.

[img]
NIK odpowiada na wniosek Wolnych Konopi. „Przyjęto do wiadomości”, ale my nie odpuszczamy

Najwyższa Izba Kontroli odpowiedziała. I choć pismo jest obszerne, to w kluczowej dla nas [ Wolnych Konopi] kwestii … milczy. Otrzymaliśmy oficjalne stanowisko Izby w sprawie naszego wniosku o przeprowadzenie kontroli dotyczącej kosztów i efektywności obecnego modelu ścigania za posiadanie marihuany.