Łączysz? Doradź!
patrz: Reguły działu i Spis treści
Regulamin forum
  1. Staraj się określać połączenie jako pozytywne, bądź negatywne – bazując na doświadczeniu, uwzględniając czy miałeś dobry set&setting.
  2. Każda substancja się liczy, chyba że nie ogarniasz. Niewiadome ilości też należałoby podać.
  3. Nie doradzaj, jeśli to nie jest oczywiste. Łatwiej zapytać, aby dyskusja mogła nastać. To nie jest takie proste.
ODPOWIEDZ
Posty: 1303 • Strona 78 z 131
  • 326 / 54 / 0
07 marca 2019Matrixar pisze:
Mam dla kogoś challenge - niech zmiksuje metkata z małą ilością przeciwlękowego benzo. A później zacznie pisać na forum...
A liczy się miksowanie metkata z helem (nie w jednej pompie, ale najpierw metkat i dosłownie niemal od razu druga pompa i hel) na podkładce alpry? Bo jeśli tak to si - zaliczone.
Every time just like the last
On her ship tied to the mast
To distant lands
Takes both my hands
Never a frown with golden brown
  • 183 / 9 / 0
Można do oksykodonu hydroksyzynę normalnie? "Blok" CYP2D6 zbije euforię przy oxy tak jak przy kodeinie, czy tutaj to nie robi dużej różnicy?
  • 1610 / 55 / 0
07 marca 2019Br0wnSugar pisze:
07 marca 2019Matrixar pisze:
Mam dla kogoś challenge - niech zmiksuje metkata z małą ilością przeciwlękowego benzo. A później zacznie pisać na forum...
A liczy się miksowanie metkata z helem (nie w jednej pompie, ale najpierw metkat i dosłownie niemal od razu druga pompa i hel) na podkładce alpry? Bo jeśli tak to si - zaliczone.

Nie wiem ale ja zaczalem pisac na H taką ero historie ze dobrze ze sie nie wyslala bo to bylo chore.

Ale etizolam powiedział ze to normalne
  • 21 / 1 / 0
03 marca 2019Matrixar pisze:
Po prostu nie ćpaj jak ci to nie na korzyść.
Ale z tego co widze to tak nie jest, zazdroszcze orgazimu : (

Ale przecież twoja tolerka jest na takim poziomie że jakbyś przestał brać cały czas to byś pewnie odczuł spadek dopaminy o jakieś 25%..
Gdyby to było takie łatwe, ze po kilku latach ćpania dzień w dzień można było tak o sobie przestać bo tak się postanowi to ośrodki odwykowe nie miałyby pacjentów :P Ja już nawet nie pamiętam jak to było żyć na trzeźwo, oprócz tego że bardzo często odczuwalem lęk, starałem się rozwiązywać każdy nawet błachy problem oraz byłem człowiekiem towarzyskim i chyba dość lubianym mającym wielu znajomych i kilku prawdziwych przyjaciół. Wszystkich tych ludxi straciłem na własne życzenie
W ćpaniu sens
  • 1610 / 55 / 0
Myślisz że lepiej jest żyć tak niż na trzezwo? Naprawic można wszystko
  • 21 / 1 / 0
@Matrixar Oczywiście, że sposób na jaki żyje jest beznadziejny i o wiele lepiej by było gdyby udało mi się to rzucić wszystko w cholerę, a już w ogóle byłbym w innym o wiele lepszym miejscu w życiu, gdybym nie zaczął ćpać. Problem w tym że nie mogę liczyć na żadne wsparcie od kogokolwiek(zresztą na własne życzenie) Nie mam nikogo, bo wszystkie pozytywne relacje z innymi ludźmi zniszczyłem ćpaniem i manipulowaniem ludźmi którzy byli mi życzliwi, właśnie dla ćpania. Strasznie tego żałuję, ale czasu nie cofne. Abstrahując od tego, że zawsze miałem bardzo słabą silną wolę (ciężko było mi utrzymać postanowienia, a już szczególnie te które wymagały wysiłku by osiągnąć korzyść odległą w czasie) to poprostu nie mam pojęcia jak z tego wyjść, od czego zacząć, w jakim kierunku pokierować swoim życiem. I najgorsze jest to że nie mam nawet z kim o tym porozmawiać a co dopiero wprowadzić w życie.
W ćpaniu sens
  • 3275 / 933 / 5
3mmc na afterglow po 3-oxo-pcm można?
https://url-shortener.me/GW4U
Podziel się posiłkiem, chamie
  • 184 / 9 / 0
10 tabletek neoazeriny i 20 tabsow DXM, oczywiscie aco, myslicie, ze posmyra przy zerowej tolerce na obie w/w subs? :p
  • 8103 / 914 / 0
@ferdinandomodo
Masz wyrobione receptory ? Jak nie to koda nie zadziała, tylko deksiwo.Według mnie, ze dużo tego DXM.
Do podbicia używa się około 10 tabletek, 2 - 3 godziny przed kodeina.
Lekoman :tabletki:
Nie zapomnę pierwszy nastuk
W wieku lat piętnastu
Później zarzucanie różnych wynalazków
  • 184 / 9 / 0
Mam wyrobione i nie dziala, koda to gowno dla placebekow, bez kitu
ODPOWIEDZ
Posty: 1303 • Strona 78 z 131
Newsy
[img]
Druga poprawka i marihuana. Amerykański SN wydał ważny wyrok ws. broni

Sąd Najwyższy USA jednomyślnie orzekł w czwartek, że rząd federalny nie może pozbawiać prawa do posiadania broni osób okazjonalnie używających marihuany, uznając, że ściganie karne na tej podstawie narusza drugą poprawkę do konstytucji gwarantującej to prawo.

[img]
"Narcos z Podlasia" skazani. Ich narkotyki miały zalać polski rynek

Meksykańscy narcos, którzy produkowali metamfetaminę na Podlasiu, zostali skazani przed sądem w Białymstoku. To pierwszy przypadek w Polsce, który pokazuje zmianę modelu działania karteli - zamiast szmuglować narkotyki do Europy, wysyłają "kucharzy". Tylko w Polsce toczą się procesy jeszcze dwóch innych grup z Meksyku.

[img]
Największa taka operacja w historii Chile. Przejęto 100 ton narkotyków

Władze Chile poinformowały w poniedziałek o przejęciu rekordowej ilości ponad 100 ton narkotyków, głównie kokainy i ketaminy. Ukryte były w transportach drewna, które miały popłynąć między innymi do USA i Europy - przekazały miejscowe media.