Pochodne dwuazepiny, które nie są dostępne w obiegu medyczno-farmaceutycznym.
ODPOWIEDZ
Posty: 2531 • Strona 215 z 254
  • 2 / / 0
22 stycznia 2019Codeine9 pisze:
jestem pierwszy raz na klonazolamie, wziełam 0,75mg a przed tym połówkę fluaplry i komletnie nie czuje nic oprócz delikatnych zaburzeń równowagi. Toleracje mam zerową. Może rzeczywiście benzo nie zadowoli nigdy opiowraczka
Działanie benzo zazwyczaj objawia się kiedy wyjdziesz do ludzi, wtedy czujesz się bardzo zrelaksowana wśród innych osoób, ile minęło czasu odkąd wzięłaś dawkę a napisałaś post?
  • 22 / / 0
teraz nie pamiętam ile wtedy minęło, chyba z 4h i naprawdę nic nie czułam, co było dosyć dziwne bo większość rzeczy zazwyczaj w mniejszej ilości na mnie działa, a to kompletnie wcale.. nawet potem dorzuciłam jeszcze jedną tabletkę i w sumie nic
Uwaga! Użytkownik Codeine9 nie jest już aktywny na hyperrealu. Nie odpowie na próbę kontaktu, ani nie przeczyta odpowiedzi na post.
  • 372 / 9 / 0
Jaki jest half-life tego, bo już zapomniałem :D
  • 880 / 365 / 6
14 godzin.

-----------------------------------------------------------

//mode zmerguj

Dawkowanie 0,25 mg rano i pod wieczór. Ile mogę tak jechać bez odstawki?

Scalono. taurinnn
Everything's better with acryl. It's like bacon, but acryl.
Moje posty Ci pomogły - podziękuj mi za post!
  • 218 / 14 / 0
Parę dni, clam nie nadaje się absolutnie do brania w ciągu, przy dawkach rekreacyjnych można dostać objawów z odbicia nawet po dwóch dniach.
  • 880 / 365 / 6
03 listopada 2018IceN1N3 pisze:
Klonazolam nadaje się na zbijanie badtripów/zasypianie po psychodelikach? Potrzebuję benzo tylko do takich rzeczy, na razie mam flualprę, ale może klonazolam lepszy?
Tak, nada się, tylko pamiętaj że half-life wynosi 14 godzin. Klonazolam zdecydowanie przebija flualprę pod względem usypiania po psychodelikach, bo krócej trwa i jak dobrze wycyrkulesz to nie masz tej benzozwały na calutki następny dzień (half-life flualpry to 36 godzin).

Chociażby ja dzisiaj zarzucam 1 mg klonazolamu + 1,5 mg flualpry do uśpienia się po metkacie/dalszej benzorekreacji :D

@cromogen a przy dawkach nierekreacyjnych, leczniczych rzędu 0,25 mg? Wiem, że to wróżenie z fusów, ale rzuć tam liczbą jaką uznasz za stosowne...
Ostatnio zmieniony 22 lutego 2019 przez LittleQueenie, łącznie zmieniany 4 razy.
Everything's better with acryl. It's like bacon, but acryl.
Moje posty Ci pomogły - podziękuj mi za post!
  • 2104 / 467 / 37
@up rzeczywiście ogarnąłem, że do takich rzeczy clonazolam lepszy. Flualpra jest super prospołeczna, ale turbo amnezyjna i wpierdalająca xd Z clonazolamem był tylko taki problem, że sprzedają go po 0,5 mg i raz musiałem dwie tabsy zjeść żeby zasnąć po miprocynie i MDMA, a flualpry jedna wystarczyła. Od tych dwóch RC benzo i tak wolę aktualnie klonazepam, on najlepiej usypia po psychodelikach, wychodzi de facto taniej, i nawet z piwem nie jest tak amnezyjny jak flualpra solo. Wystarczy 0,5 mg + piwo na zejściu sajko i grzecznie zasypiam. Clonazolam był super rekreacyjnie, ale mix z alkoholem to tragedia.
Lubisz koks?
  • 218 / 14 / 0
22 lutego 2019LittleQueenie pisze:
03 listopada 2018IceN1N3 pisze:
Klonazolam nadaje się na zbijanie badtripów/zasypianie po psychodelikach? Potrzebuję benzo tylko do takich rzeczy, na razie mam flualprę, ale może klonazolam lepszy?
Tak, nada się, tylko pamiętaj że half-life wynosi 14 godzin. Klonazolam zdecydowanie przebija flualprę pod względem usypiania po psychodelikach, bo krócej trwa i jak dobrze wycyrkulesz to nie masz tej benzozwały na calutki następny dzień (half-life flualpry to 36 godzin).

Chociażby ja dzisiaj zarzucam 1 mg klonazolamu + 1,5 mg flualpry do uśpienia się po metkacie/dalszej benzorekreacji :D

@cromogen a przy dawkach nierekreacyjnych, leczniczych rzędu 0,25 mg? Wiem, że to wróżenie z fusów, ale rzuć tam liczbą jaką uznasz za stosowne...
Do 14 to jeszcze działanie jest odczuwalne w tle, okres półtrwania to około 24h
  • 789 / 47 / 0
Też nie dawno testowałem 1mg do pracy i na pewno jest on dobry do rekreacji , zmiana w pracy zleciała bardzo szybko, działa mocniej i stabilniej od aptecznego klona. Tak jak z flualpra po 6h czułem chęć na dorzucenie ale to pewnie przez moje gaba.
  • 75 / 22 / 0
Jeżeli ktoś natknie się na niebieska mała tableteczke jako clon, to mogę powiedzieć że jest to aktywny sort, nie widziałem tam wyrytego LL więc to chyba jakiś inny?
Uwaga! Użytkownik koneserdzemu nie jest już aktywny na hyperrealu. Nie odpowie na próbę kontaktu, ani nie przeczyta odpowiedzi na post.
ODPOWIEDZ
Posty: 2531 • Strona 215 z 254
Newsy
[img]
Już 1 drink dziennie zwiększa ryzyko zgonu. Alkohol nie przynosi żadnych korzyści

W Journal of Studies on Alcohol and Drugs ukazało się jedno z najbardziej kompleksowych badań dotyczących wpływu alkoholu na zdrowie populacji amerykańskiej. Zostało przeprowadzone przez ponad trzydziestu badaczy z wiodących instytucji naukowych, w tym z Columbia University, University of California, Mayo Clinic, University College London czy Harvard Medical School. Dostarcza ono precyzyjnych szacunków ryzyka zgonu powodowanego przez spożycie alkoholu z uwzględnieniem płci, wieku i poziomu konsumpcji.

[img]
Niebezpieczny proceder na lotniskach. Tak działają przemytnicy narkotyków

Przestępcy znaleźli nowy sposób na przemyt narkotyków, wykorzystując do tego dane nieświadomych pasażerów samolotów. Proceder polegający na podmianie zawieszek bagażowych z nazwiskami klientów linii lotniczych ujawniły kanadyjskie media. O ustaleniach kanadyjskiej stacji CTV News pisze też amerykański serwis podróżniczy Travel + Leisure.

[img]
"Narcos z Podlasia" skazani. Ich narkotyki miały zalać polski rynek

Meksykańscy narcos, którzy produkowali metamfetaminę na Podlasiu, zostali skazani przed sądem w Białymstoku. To pierwszy przypadek w Polsce, który pokazuje zmianę modelu działania karteli - zamiast szmuglować narkotyki do Europy, wysyłają "kucharzy". Tylko w Polsce toczą się procesy jeszcze dwóch innych grup z Meksyku.