Działy bezpośrednio dotyczące uprawy konopi
ODPOWIEDZ
Posty: 4 • Strona 1 z 1
  • 4 / / 0
Cześć, mam problem z roślinką "AK Autoflowering" Sprawa wygląda tak że roślinka elegancko rośnie lecz nie do końca. Na bierząco roslina rośnie ku górze pojawiają się nowe sliczne zielone listki ALE!!!
Ale od dołu w pewnym etapie dane piętro liści więdnieje. Nie rozumiem dlaczego tak sie dzieje. Wszystko macie na zdjęciach.
Te uschnięte na samym dole są już dość długo. Najnowsze usychają teraz te co są powyginane do góry. Niedawno były zielone. I tak w kółko. Rosną nowe zielone roslinka leci ku górze a dolne listy więdnieją. "Użyłem pare razy BIOhumus oczywiscie z wodą i w dobrych ilosciach ale nie sadze ze to przez to. Jakies porady pomoc opinie?

https://zapodaj.net/9fd1668b6cd8f.jpg.html

https://zapodaj.net/862da6a8a22ac.jpg.html

https://zapodaj.net/96f9f0ae4f376.jpg.html

https://zapodaj.net/65bbf980424fc.jpg.html
  • 4 / / 0
Jestem niezbyt doswiadczony ale wyglada jakby bylo zle PH badz za malo swiatla, pozdrawiam.
  • 1 / / 0
A nie jest przelana jakimś nawozem za bardzo?
  • 159 / 30 / 0
@up jest i to bardzo. Nie daje się nawozu nawet na fazę wzrostu przy tak malutkiej roślince, bo powoduje to to co widać na w.w. zdjęciach. Jeśli ziemia jest kupna to roślinka może w niej rosnąć nawet 5-6 tygodni bez nawożenia, a jeśli to automat, to nawet nie trzeba nawozić przy fazie wzrostu. Jeśli już chcemy nawozić to zaczynamy od bardzo małych dawek i obserwujemy, jeśli nic się nie dzieje to można oczywiście zwiększyć. Odpowiedź rzecz jasna dla potomnych, bo autor widzę nieaktywny i podejrzewam, że roślinka też już uschła.
ODPOWIEDZ
Posty: 4 • Strona 1 z 1
Newsy
[img]
Jad ropuch i grzyby halucynogenne. Big Pharma stawia na nowe preparaty

>Giganci rynku farmaceutycznego ruszają z inwestycjami w opracowanie leków bazujących na substancjach halucynogennych. Zielone światło dla nowych medykamentów daje administracja Donalda Trumpa - przekazała stacja CNBC.

[img]
Medyczna marihuana a autyzm — 18 miesięcy obserwacji 130 pacjentów

Brytyjscy badacze prześledzili losy 130 dorosłych osób w spektrum autyzmu leczonych produktami z konopi przez półtora roku. To najdłuższa obserwacja tego typu na świecie. Poprawa w zakresie lęku, snu i jakości życia była wyraźna po miesiącu — i systematycznie topniała przez kolejne siedemnaście. W tym samym czasie mediana dawki THC wzrosła z 20 do 192 mg dziennie.

[img]
Leczenie uzależnionych od opioidów bardziej dostępne, ale pod ścisłym nadzorem

Choć leczenie substytucyjne, czyli terapia uzależnień od opioidów polegająca na podawaniu legalnych leków zastępczych, jest stosowane w naszym kraju od ponad 30 lat, wciąż liczba objętych nim osób jest stosunkowo niska. Aby ułatwić do niego dostęp, wprowadzona ma zostać możliwość przepisywania tych produktów przez lekarzy. Ministerstwo Zdrowia określa zasady, na jakich ma się to odbywać.