Więcej informacji: Dekstrometorfan w Narkopedii [H]yperreala
I nie jestem tego pewien właśnie, nie mam za dużo pieniędzy, a samo 450 mnie już zbytnio nie robi.
zaczne jeść o 19, trzy godziny chyba wystarczą.Tóż po zjedzeniu wypije jeszcze troche tego Citroseptu, żeby mieć pewność, że zadziała i deks uderzy mocniej.
SAMURAJOGURT.BLOGSPOT.COM
Pozdrawiam
W żyły wtłoczę dekstrometorfan
Następnie pożrę Cię
I SIGMA ciałem się stanie
@ Fraktal . A zauważyłes , ze o 18 ]
Zauważyłem, załapałem później
Pierwsze poszły o 19:15, 5 co 5min.
EDIT:
A ja potwierdzam działanie Citroseptu na dxm :-D
zjadłem 450mg a czuje sie jak po 600mg.
[Nie pisz postu pod postem tylko uzywaj funkcji "Zmien".]
pozostaje tylko kwestia smaku, bo przy Citrosepcie ekstrakt z Antidolu to kompocik malinowy. ;)
Propobuje kupic jakis w miare słodki sok grape najlepszy smak ma costa/caprio (nie pamietam ktore) z czerwonych - prawie jak naturalny grapefruit i slodki i w tym rozpuszczac Citrosepty/Citrogrepy itp.
Ja kiedys na citrogrepie jechalem... 600 zarzucona z tym byla jednym z najlepszych i najbardziej hardkorowych tripów (do tego było 6 miechow przerwy) a zjazd byl masakra. Skakałem, biegałem, smialem sie, swirowalem a wszystko bylo takie piekne (koniec maja) och ten zjazd trwal tydzien i to chyba najpiekniejszy tydzien mojego zycia byl.
SAMURAJOGURT.BLOGSPOT.COM
Pozdrawiam
Nie nastawiałem się na to, że ten napoik wzmocni fazę - miałem tylko nadzieję, że nie będzie problemów ze strony układu pokarmowego.
Zarzuciłem w sumie 65 acodinków zapijając tym napojem i wszystko przeszło moje oczekiwania
-brak takiego nieprzyjemnego ucisku w brzuchu
-wizyta w łazience była tylko raz
-nic mnie nie swędziało (chociaż wątpię w to, że to zasługa tego owoca)
-halucynacje przy otwartych oczach (co mnie zdziwiło bardzo, no, że przy tak małej ilości - zdarza mi się często do 1350mg)
no nie wiem co jeszcze... ale w moim odczuciu - na pewno wzmacnia fazę.
W żyły wtłoczę dekstrometorfan
Następnie pożrę Cię
I SIGMA ciałem się stanie
[Prosze pisz posty we wlasciwych watkach.]
SAMURAJOGURT.BLOGSPOT.COM
Pozdrawiam
Mundur nie izoluje od rzeczywistości. O hipokryzji, która pęka na komisariatach
Raport: w Europie pojawiają się nowe narkotyki o większej sile działania
Alkohol i konopie wpływają na kierowców w odmienny sposób
Nastolatki po konopiach wolniej rozwijają pamięć. Wyniki z kohorty ABCD
Amerykańscy badacze śledzili ponad jedenaście tysięcy dzieci od dziewiątego roku życia aż do siedemnastego. Ci, którzy w międzyczasie zaczęli używać konopi, wolniej rozwijali pamięć, uwagę i szybkość przetwarzania. Różnice narastały z czasem, ale badanie nie dowodzi związku przyczynowego.
Za "przekąski" z Kalifornii grozi mu 20 lat więzienia
W paczce z Kalifornii do Polski miały być przekąski. Funkcjonariusze Służby Celno-Skarbowej w Warszawie otworzyli puszki i znaleźli susz roślinny. Okazało się, że to była marihuana. Zarzut związany z przemytem usłyszał 22-latek.
Żołnierz brygady pancernej handlował narkotykami na dużą skalę
Starszy kapral 1. Warszawskiej Brygady Pancernej został zatrzymany w podwarszawskich Markach za handel dużymi ilościami narkotyków, głownie marihuaną i pochodnymi mefedronu. W tym samym czasie w Końskich wpadł jego wspólnik. Żandarmi i policjanci przeszukali trzynaście lokali i samochodów na terenie kraju, w których miały znajdować się narkotyki.
