Organiczne związki chemiczne oddziałujące na receptory kannabinoidowe w mózgu.
Więcej informacji: Kannabinoidy w Narkopedii [H]yperreala
ODPOWIEDZ
Posty: 2114 • Strona 183 z 212
  • 880 / 365 / 6
NM-ka jest nielegalna, poz. 10 na liście NPS. SGT pobieżny Ctrl+F przez wykaz nie uświadczyłam, co nie znaczy że nie może się tam kryć pod inną nazwą. Ale ogólnie wszystkie kanabinoidy podpadają i tak pod III-NPS (z drobnymi wyjątkami, których nie znam).
Everything's better with acryl. It's like bacon, but acryl.
Moje posty Ci pomogły - podziękuj mi za post!
  • 1973 / 207 / 0
Skoro są jeszcze sklepy, które to sprzedają, to znaczy, że są jeszcze legalne. Nikt by nie ryzykował sprzedając nielegalne kanna. Swoją drogą jak porównać do starych (nowych) kanna to nowe są przyjemniejsze i bezpieczniejsze.
Take DXM and Be Happy
  • 46 / / 0
Sklep co wysyłkę robi z zagranicy to jego nie interesuje co za kannabinoid w twoim kraju jest nielegalny,
w jego kraju jest legalny.
Poprawiłem literówki - lon.
  • 1973 / 207 / 0
Mnie pokarało za pierwszym razem. Ale się przemogłem i spróbowałem po raz kolejny. Stwierdziłem, a co tam, raz już to przeżyłem. Ale mi nie podpasiły obecne kanna.

PS. Kanna dostałem w paczce z... nie uwierzycie! Jezusem na krzyżu!
Take DXM and Be Happy
  • 1 / / 0
A jak walczyć z zwiększaniem się tolerancji na kany za pierwszym razem faza działała normalnie potem trzymała max 30min
  • 420 / 43 / 0
Robić przerwy, nie bakać cały dzień.
Uwaga! Użytkownik vlkodlak nie jest już aktywny na hyperrealu. Nie odpowie na próbę kontaktu, ani nie przeczyta odpowiedzi na post.
  • 1055 / 153 / 0
Kiedyś jak paliłem maczany na syntetycznych kanna, to na początku łatwo było panować nad dopalaniem, ale wraz z kolejnymi zamówieniami traciłem kontrolę, tolerancja rosła i wreszcie niewiadomo kiedy cały tydzień na palonku zleciał. Nigdy tak nie miałem z marihuaną, żeby w ogóle tak się odrealnić. Ogarnąłem się na szczęście, bo wraz z kolejnymi delegalizacjami kanna stawały się coraz mocniejsze i mniej przyjemne, miałem także wiele pracy.
  • 515 / 71 / 0
Ogromny plus kanna, to to, że są tanie jak barszcz. Z moją moca przepałową, to praktycznie darmowa fazka. Kiedyś pojadę do NL, powarzywie sobie na tych starszych kannabinoidach. Chociaż DM wydaje sie lepsza opcją.
  • 504 / 68 / 0
Kanna w ciągu zazwyczaj działa amnezyjnie, a jego działanie ogranicza się do trybu buch -> zombie -> buch -> zombie... mysle ze taki efekt jest spowodowany tym, ze w duzej mierze mają one działanie dysocjujące :)
A na tolerancję jedyny sposób to nie dopalać, palić raz na kilka dni - jednak z autopsji wiem, że gdy już się jest na etapie gdy jedynie vapo ma sens a i efekty nie są przyjemne, wtedy ciężko już zapanować nad tym...
  • 880 / 365 / 6
Potwierdzam, u mnie od rana wchodzi buch zombie buch. Muszę wytrzeźwieć do 14, a przed chwilą wypaliłam 2 lufy materiału...
Everything's better with acryl. It's like bacon, but acryl.
Moje posty Ci pomogły - podziękuj mi za post!
ODPOWIEDZ
Posty: 2114 • Strona 183 z 212
Artykuły
Newsy
[img]
Największa taka operacja w historii Chile. Przejęto 100 ton narkotyków

Władze Chile poinformowały w poniedziałek o przejęciu rekordowej ilości ponad 100 ton narkotyków, głównie kokainy i ketaminy. Ukryte były w transportach drewna, które miały popłynąć między innymi do USA i Europy - przekazały miejscowe media.

[img]
"Narcos z Podlasia" skazani. Ich narkotyki miały zalać polski rynek

Meksykańscy narcos, którzy produkowali metamfetaminę na Podlasiu, zostali skazani przed sądem w Białymstoku. To pierwszy przypadek w Polsce, który pokazuje zmianę modelu działania karteli - zamiast szmuglować narkotyki do Europy, wysyłają "kucharzy". Tylko w Polsce toczą się procesy jeszcze dwóch innych grup z Meksyku.

[img]
Prokurator częstował ciastkami z marihuaną. Zapadł wyrok

Przed Sądem Rejonowym w Lublinie zakończył się proces Bartosza F., prokuratora z Wrocławia oskarżonego o podanie kobiecie środka odurzającego w postaci ciastek z THC. Sąd uznał go za winnego i orzekł wobec niego grzywnę oraz pięcioletni zakaz zajmowania stanowiska prokuratora.