Pochodne dwuazepiny, które produkowane są jako preparaty lecznicze.
Zablokowany
Posty: 11303 • Strona 564 z 1131
  • 3013 / 1015 / 0
melisa nic nie pomoże w tym wypadku. alprazolam raczej nie jest benzodiazepiną typowo nasenną, a przeciwlękową. w twojej sytuacji na uspokojenie ciała i umysłu polecam 1 mg. w normalnych okolicznościach dawki terapeutyczne to 0.25 lub 0.5 mg.
w razie potrzeby proszę kontaktować się ze mną przy pomocy PM-ek, przy poruszaniu tematów "drażliwych" proszę o używanie PrivNote lub o kontakt mailowy.

skrzynkaprzodownik@protonmail.com

with regards, przodownik
  • 2429 / 579 / 155
@przodownik Mimo to niektórzy nie mając typowo nasennej benzo pod ręką (esta, nitrazepam, temazepam etc.) ratują się alprą. I bywa czasem, że sprawdza się i na sen. Melisa raczej nie wykazuje synergii z alprą, ale już np. waleriana fajnie podbija jej działanie.
Uwaga! Użytkownik taurinnn nie jest już aktywny na hyperrealu. Nie odpowie na próbę kontaktu, ani nie przeczyta odpowiedzi na post.
  • 1974 / 520 / 0
Mój pierwszy kontakt z alprą (i z benzo, świadomie, że tak powiem) to było 0.25mg i spałem jak zabity, mimo problemów ze snem.

Warto próbować od najmniejszych dawek, w przypadku benzo zawsze można dorzucić, nie ma sensu budować tolerancji już na starcie.
jak nie chcesz nie musisz wpierdalać
:tabletki: :świnia:
  • 1916 / 335 / 2
13 stycznia 2019roader pisze:
Jaką dawkę polecacie bez żadnego doświadczenia z benzo na zasypianie po małej dawce amfetaminy?
0,5 mg wystarczy spokojnie. W razie w, zawsze możesz dorzucić, ale zapewne będzie to niepotrzebne. Co do postów wyżej, które opisują alprę jako lek głównie przeciwlękowy, a nie nasenny - wszystko zależy od danej osoby i reakcji organizmu, jak też i dawki. Wg. mnie alpra jest idealna na sen po stimach.
Uwaga! Użytkownik 52eu126Iz60j nie jest już aktywny na hyperrealu. Nie odpowie na próbę kontaktu, ani nie przeczyta odpowiedzi na post.
  • 50 / 5 / 0
Wystarczy, że uspokoi serducho i mogę spać. Chyba Alpra powinna tak zadziałać nie?
Uwaga! Użytkownik roader nie jest już aktywny na hyperrealu. Nie odpowie na próbę kontaktu, ani nie przeczyta odpowiedzi na post.
  • 440 / 32 / 0
Tak, będzie tak działać
"Umysł przypomina żyzny ogród, którym trzeba się codziennie zajmować, aby kwitł"
  • 8103 / 907 / 0
15 stycznia 2019roader pisze:
Wystarczy, że uspokoi serducho i mogę spać. Chyba Alpra powinna tak zadziałać nie?
Tak.Wez 0,5 mg i uśniesz elegancko. :psycho:
Lekoman :tabletki:
Nie zapomnę pierwszy nastuk
W wieku lat piętnastu
Później zarzucanie różnych wynalazków
  • 6 / / 0
hej Witajcie, miałem ostatnio pierwsze spotkanie z aplrą, dokładnie z Alpragenem, na pierwszy raz zarzuciłem 0,25 nic nie czułem, dorzucilem kolejne 0,25 i nic, wrzucilem 0,5 i znow nic.. za kilka dni wzialem 1 mg i nic, nawet nie czulem sie specjalnie sennie.
oglolnie lek zakupilem na czarnym rynku, czy to moze byc fake? jest ktos kto posiadal alpragen i oceni? podesle zdjecia na priv, wedlug mnie wyglada jak prawdziwy
  • 270 / 26 / 0
UP. A czego oczekiwałeś że twierdzisz, że nie działa? Byłeś w stresującej sytuacji, miałeś ataki lęku i nie pomogło ?
Uwaga! Użytkownik ludecki12 nie jest już aktywny na hyperrealu. Nie odpowie na próbę kontaktu, ani nie przeczyta odpowiedzi na post.
  • 2198 / 715 / 0
Jak kupiles luźne tabsy to mogą być podjeby, tylko że u nas chyba nikt się w to nie bawi. Za łatwo o takie rzeczy u lekarza albo na lewo w oryginalnych opakowaniach. Zza granicy to miałbym wątpliwości, szczególnie z UK.
Jak wyżej, alpra to nie opio czy psychodeliki, trzeba odpowiedniej sytuacji albo samopoczucia żeby zobaczyć różnice.
Autor tego posta jest żywym (?) przykładem że selekcja naturalna nie działa.
Nie bierzcie moich rad poważnie, konsultujcie to z bardziej obeznanymi osobami a najlepiej lekarzem. Słuchacie mnie na własną odpowiedzialność.
Zablokowany
Posty: 11303 • Strona 564 z 1131
NarkoMemy dodaj swój
[mem]
Artykuły
Newsy
[img]
Czy psychodeliki mogą wspierać praktykę medytacyjną? Analiza nowego badania

Czy psychodeliki mogą poprawić jakość medytacji? Nowe badanie opublikowane w PLOS ONE sugeruje, że tak! Aż 73,5% uczestników (634 osoby z 863) uznało, że doświadczenia psychodeliczne miały pozytywny wpływ na ich praktykę medytacyjną.

[img]
Alkohol a rak: Każdy łyk może zwiększać ryzyko nowotworów

Alkohol jest jednym z najczęstszych czynników ryzyka rozwoju raka, odpowiedzialnym za około 100 tys. przypadków rocznie w USA. Naukowcy odkrywają coraz więcej mechanizmów, przez które alkohol uszkadza komórki i przyczynia się do powstawania guzów. Choć spożycie alkoholu jest powszechne, niewielu z nas zdaje sobie sprawę z powiązania między alkoholem a rakiem.

[img]
Ten napój to hit w USA. Sprzedaż rośnie jak szalona, alternatywa dla drinków

Rewolucja na rynku napojów trwa – Amerykanie coraz częściej sięgają po napoje z THC zamiast po alkohol. To już nie nisza, a branża warta setki milionów dolarów, która zmienia oblicze rynku spożywczego i wywołuje poruszenie wśród regulatorów.