Więcej informacji: Opioidy w Narkopedii [H]yperreala
07 grudnia 2018stuk pisze: Nie wiem samemu.
I nie ćpaj opio bo wydaje się mi że masz taki poziom nieogaru że raczej prędzej niż później się zabijesz.
Tak mi głosy powiedziały
07 grudnia 2018stuk pisze: Istoty nadludzkie mają piecze nad moją osobą, piekło i niebo przekracza progi.Rzoumiesz istoty nie z tego świata.Niektózy ludzie mogą mieć złe zamiary.Dar jasnomyślności spływ w ja.
Jeśli jakimś cudem Twoje obawy się ziszczą - umrzesz teraz. Jeśli tego nie zrobisz, umrzesz po prostu później. Masz jakiś plan, by potrzebować zyskiwać na czasie?
The methapor of Life
ledzeppelin2@safe-mail.net
-------->>>>>szpital psychiatryczny.Tyle w tym temacie.
Nie zapomnę pierwszy nastuk
W wieku lat piętnastu
Później zarzucanie różnych wynalazków
wierzyli do końca i poszli na dno
teraz jeszcze przechylają moją łódź niepewną
odtrącam te sztywne dłonie okrutnie żywa
odtrącam rok za rokiem.
Co ile godzin bupra iv?
Postanowiłam dać jej jesze jedną szansę. Plan jest taki żeby w drugim tygodniu stosowania przejść na plastry naklejane tak jak ulotka każe
Zobaczymy
Na plus i.minus jednocześnie jest to że nie czuję działania rekreacyjnego.
Po prostu jest normalnie: bez skręta i redukcja bólu
Zależy od Twojej tolerki i od dawki jakie bierzesz. Ja brałem buprę czasem co 24h (jak już się pojawiał skręt), a czasem co 12h, a czasem nawet po paru godzinach od pierwszego iv, bo na mnie akurat bupra działała fajnie rekreacyjnie (przynajmniej w pierwszym tygodniu) i po prostu dobierałem sobie dawki jak chciałem.
Musisz sobie wyliczyć po jakim czasie od zastrzyku pojawia Ci się skręt, zazwyczaj jest to 12-24h (kwestia metabolizmu).
Naklejania plastrów nie próbowałem, ale myślę, że w przypadku opiatowców jest to nieopłacalne, bo trzeba by ich przykleić kilka, co staje się nieopłacalne. Kolega próbował naklejać i mówił, że nie zaleczało do końca skręta (ból nóg pozostawał), więc to wszystko zależy od tego co się wcześniej brało i w jakich dawkach. Do długotrwałego stosowania na pewno lepszy będzie Bunondol niż plastry, ale jak już robisz ekstrakcje plastrów do iv to rób ją w taki sposób jak opisali tutaj: (można samą wodą, bez spirytusu)
plastry-melodyn-sposoby-ekstrakcji-bupr ... 45355.html
08 grudnia 2018ledzeppelin2 pisze: stuk, idź do wariatkowa , niech Cie przebadają
Będzie się modlić za dzieci u bram,
Te które nie mogą się modlić ale nie odejdą, ponieważ wybrały sprzeciw.
Rozmawiałem z Twoim lekarzem, który będzie Cię leczył. Powiedział, że zrobi wszystko abyś obudził się po drugiej stronie.
Bowiem jam jest Bóg twój, który wywiodl Cię z ziemi egipskiej z domu niewoli.
Śmierć na zamówienie. Z dostawą na oddział psychiatryczny
Legalizacja marihuany w Polsce: 15 g suszu i jedna roślina. Sejm zdecyduje
Rzetelna historia kryminalizacji konopi (USA + kontekst międzynarodowy)
Tak kawa wpływa na emocje. Badacze: efekt nawet bez kofeiny
Kawa nie działa wyłącznie przez kofeinę – i nie tylko „pobudza”. Nowe badanie opublikowane w prestiżowym czasopiśmie Nature Communications pokazuje, że regularne picie kawy zmienia skład bakterii jelitowych, wpływa na metabolizm, a także emocje i zachowanie. Co ważne, część tych efektów utrzymuje się nawet wtedy, gdy sięgamy po kawę bezkofeinową.kawa, badania naukowe, publikacje3 naukowe
Od operacji do legislacji – CBŚP kształtuje prawo UE w walce z narkotykami syntetycznymi
Polska inicjatywa przerodziła się w konkretne regulacje UE – nowe przepisy ograniczające dostęp do kluczowych prekursorów narkotykowych to bezpośredni efekt działań Centralnego Biura Śledczego Policji.
Kawa - budzi i wydłuża życie
Przez dziesięciolecia ukazywały się badania, których autorzy wskazywali, że kawa ma korzystny wpływ na organizm. Jej picie łączono z dłuższym życiem i zmniejszonym ryzykiem chorób chronicznych. Jednak dokładny mechanizm tego działa nie był znany. Teraz naukowcy z Texas A&M University odkryli, że związki zawarte w kawie oddziałują na receptor białkowy NR4A1, który odgrywa istotną rolę w ochronie organizmu przed chorobami związanymi z wiekiem.
