Najważniejsze to mówić, że nic nie zamawiałem a ktoś Ci zrobił psikusa i coś zamówił.
24 października 2018Senselessness pisze: Odeślą do nadawcy (na jego koszt, płatność przy odbiorze) po 14 dniach od czasu przyjścia. Nie jestem pewny czy robocze, można spytać na poczcie. Oczywiście nadawce nie odbiorze, co się stanie później z przesyłką? Nie jestem pewny, chyba musi minąć 13 miesięcy wtedy przesyłki mogą być otwarte i zlicytywane. Jednak wiadomo nie zlicytą dragów %-D . Dalej można gdybać, czy to wywalą czy powiadomią służby.
Tylko jak ta przesyłka ma przyjść na pocztę, jeśli ma adres placówki kuriera? Z ciekawości pytam? Priv
14 listopada 2018DexPL pisze: Poczta Polska ZAWSZE odmawia ze względu na dobro instytucji i jej pracowników jakichkolwiek wręczeń kontrolowanych i prowokacji. Co innego INPOST (musiał pójść na współpracę po zmianie nazwy na narkomaty) i inne firmy kurierskie (wiem, że DPD przynajmniej raz taką minę zrobiło)
Polska 2026 wygląda jak Stany Zjednoczone w 1996
O polskim systemie leczenia uzależnień opioidowych - z perspektywy pacjenta po dziewięciu ośrodkach.
Legalizacja marihuany w Polsce: 15 g suszu i jedna roślina. Sejm zdecyduje
Produkcja metamfetaminy dla meksykańskiego kartelu? Są kolejne zatrzymania
Czterech Polaków podejrzanych jest o współdziałanie z Meksykanami, nieprawomocnie skazanymi w maju na 10-11 lat więzienia za wytwarzanie na dużą skalę metamfetaminy - poinformowała prokuratura. Możliwości produkcyjne zlikwidowanego przez CBŚP w Podlaskiem laboratorium sięgały 800 kg narkotyków.
Jad ropuch i grzyby halucynogenne. Big Pharma stawia na nowe preparaty
>Giganci rynku farmaceutycznego ruszają z inwestycjami w opracowanie leków bazujących na substancjach halucynogennych. Zielone światło dla nowych medykamentów daje administracja Donalda Trumpa - przekazała stacja CNBC.
Nastolatki po konopiach wolniej rozwijają pamięć. Wyniki z kohorty ABCD
Amerykańscy badacze śledzili ponad jedenaście tysięcy dzieci od dziewiątego roku życia aż do siedemnastego. Ci, którzy w międzyczasie zaczęli używać konopi, wolniej rozwijali pamięć, uwagę i szybkość przetwarzania. Różnice narastały z czasem, ale badanie nie dowodzi związku przyczynowego.
