Zostaje napierdalać OxyContin
Ale przecie jakby nie zamienić "oxytocin" na "oxycodone" "oxycontin" to też by miało sens. Poniekąd.
07 listopada 2018malachite pisze: Ale przecie jakby nie zamienić "oxytocin" na "oxycodone" "oxycontin" to też by miało sens. Poniekąd.
Może i tak. Chociaż nie wiem jak u innych, u mnie z czasem uczucia są coraz płytsze kiedy się ugrzeję. W sensie taki humor nadal jest wysoki, ale np. empatia zanika.
Ja to ogólnie jestem dość wrażliwą osóbką. Takie pozostałości z czasów, gdy byłem mocno zżyty z pewnymi społecznościami w sieci.
Ale czy opio czynią nas bardziej empatycznymi? Nie powiedziałbym. Na pewno punkt tej wrażliwości się mocno przesuwa i potrzebne są silniejsze bodźce by przykładowo mnie czymś obrzydzić, wywołać współczucie.
W dużej mierze moja "empatia" (jak najbardziej poprawna i pełna, śmiem twierdzić, że umiejętności stawiania się w cudzej sytuacji mam b. dobrze opanowane) jest wynikiem mojej wiedzy, przemyśleń, przeczytanych książek i opracowań. W skrócie, wymaga ode mnie wysiłku intelektualnego. A jak grzeje, to myśleć się nie chce.
Podsumowując, o ile zachwyt jest wywołać dużo prościej i z ludźmi, zwłaszcza na mniejszych dawkach oxy siedzi się bardzo dobrze to nie można nazwać tego stanu bardziej empatycznym.
Inna sprawa, że jestem dość rekreacyjnym użytkownikiem i z biegiem czasu wszystko się może zmieniać
Dla tych co nie wiedzą ocb:
https://www.youtube.com/watch?v=NZrntoYdUyE
Zrobiłem podobnie z oksy. Rozwaliłem tabsa na drobny proch, standardowo jak do sniffu, podgrzałem zwykłą rurę kioskówkę przy dupie, i zajebałem takiego szczura. Muszę powiedzieć, że uczucie po wypuszczeniu tej chmury i spływie fajnie jebie w łeb, w moim odczuciu lepiej niż zwykły sniff. Jak ktoś ma wyjebaną tolerkę i szuka konkretnego pierdolnięcia, zapraszam do testów, początkującym nie polecam. Mi się podoba i będę dalej eksperymentował
Myślisz, że tak działa lepiej niż oralnie? Jakiego preparatu użyłeś?
A preparat to prawilny oxycontin, ciekawe jak inne preparaty by się tutaj sprawdziły. Najważniejsze to zmielić to na drobniutki proch, oczywiście też zawsze zmywam wczesniej otoczkę pod ciepłą wodą żeby tabs był biały.
Po pokruszeniów tabsów na tzw jebany pył jednak zostaje sporo dodatków takich jak masa t
tabletkowa.
Bardzo mnie interesuje ta metoda, ale katowałem już płuca tyloma różnymi substancjami, że chciałbym im oszczęśdzić substancji nie-kopiących %-D
![[img]](https://hyperreal.info/sites/hyperreal.info/files/p06p0z0v.jpg)
Ekstaza i ekstaza: jak patrzyliśmy i patrzymy na narkotyki
![[img]](https://hyperreal.info/sites/hyperreal.info/files/grafika_news_skrot/weedatwork.jpg)
Jeden na dziesięciu trzydziestolatków pracuje pod wpływem. Naukowcy biją na alarm
![[img]](https://hyperreal.info/sites/hyperreal.info/files/weedtravelbyair.jpg)
Podróż z medyczną marihuaną samolotem – co musisz wiedzieć?
![[img]](https://hyperreal.info/sites/hyperreal.info/files/grafika_news_skrot/boaguys.jpg)
Fabryka meksykańskiego kartelu w Polsce. Mamy nowe informacje
Najbliższe trzy miesiące spędzą w areszcie mężczyźni podejrzani o działanie w międzynarodowym kartelu narkotykowym. Dwaj obywatele Meksyku i Polak zostali zatrzymani podczas spektakularnej akcji służb. Jak ujawniają śledczy, mężczyźni mieli powiązania z jednym z największych karteli narkotykowych w Ameryce Północnej.
![[img]](https://hyperreal.info/sites/hyperreal.info/files/grafika_news_skrot/klefedronpruszkowski.jpg)
CBŚP zlikwidowało laboratorium narkotykowe. Zabezpieczono ponad 800 kilogramów klefedronu
Policjanci Centralnego Biura Śledczego Policji, działając pod nadzorem Prokuratury Krajowej, przeprowadzili skoordynowaną akcję w powiecie pruszkowskim. Na terenie posesji odkryto kompletną linię produkcyjną do wytwarzania narkotyków oraz zabezpieczono setki kilogramów niebezpiecznej substancji psychotropowej w postaci klefedronu o czarnorynkowej wartości ponad 4 mln PLN.
![[img]](https://hyperreal.info/sites/hyperreal.info/files/eatingdisorders.jpg)
Zaburzenia odżywiania: marihuana i psychodeliki pomagają skuteczniej niż konwencjonalne leki
Pionierskie badanie osób żyjących z zaburzeniami odżywiania wykazało, że marihuana i substancje psychodeliczne, takie jak grzyby czy LSD, najlepiej łagodzą objawy u respondentów, którzy leczyli się za pomocą leków bez recepty.