23 czerwca 2018KrwotokzNosa pisze: Znaleźć na osiedlu mefa bez wypełniaczy to jest cud. Sebiksy lecą z klientem w chuja.
14 października 2018Mrs White pisze: Jak z wwa?
"Poznań? Kraków? Wrocław? Radom? Sosnowiec?"
Liczycie, że nagle świnty mikołaj wam napisze priva "SIEMA MORDO MAM mefedron W POZNANIU WBIJAJ!" ???
https://www.youtube.com/watch?v=c7zN-D5vg7c
Na darku nie ma dostawcy. tak więc skąd sebix może mieć?
Chodzi mi głównie o to, że jeżeli ktoś jest z danego miasta, z danej okolicy i nie ma dojść
Z tego też powodu nie da się jednoznacznie stwierdzić czy mefedron w danym regionie kraju jest/nie ma.
Moim zdaniem mefedron może być w każdym ale to na serio KAŻDYM zakamarku Polski. Równie dobrze diler, który sprzedaje ci randomowy kryształ, który nazywa mefedronem, może mieć również i prawdziwy mefedron, o którym ani myśli ci powiedzieć.
For example - mój pierwszy dill od ketonów, który wprowadził mnie w 3-MMC, a następnie poczęstował prawdziwym, oryginalnym mefedronem, po delegalizacji 3-MMC zaczął latać z legalnymi, chlorowymi ketonami. Normalka, w pełni zrozumiałe z punktu widzenia przypałogennego oraz finansowego, bowiem w obliczu braku "tego lepszego", ćpun i tak kupi "to gorsze", cena się nie zmieni, a ciśnienie, niesmak i niedosyt ćpunów również pozostanie niezmienny (w końcu ketony).
Jakieś 2 lata temu dał mi znać, że ma 4-MMC. Oczywiście w to nie wierzyłem, tym bardziej, że cena jaką mi zaproponował (1g za 40 czy tam 50zł, już nie pamiętam), była imo oderwana od rzeczywistości. Takie grosze za taki klasyk? Cóż, pewnie chce mi wcisnąć w najlepszym wypadku 3-MMC...
Oczywiście była to prawdziwa mefa, wystarczyło że powąchałem i wiedziałem, że to jest to. Żałowałem że wziąłem jedynie 2g.
Dodam, że mieszkam na totalnym zadupiu i wiara w znalezienie mefa wynosiła max 1% (1% nadziei dla zagubionych mefedroniarzy) :D
Wniosek? Jeżeli ktoś tutaj napisze, że "tak, widziałem mefe w Warszawie w tym i tamtym klubie po 120zł za gram, polecam", to wcale nie oznacza, że Ty tam pójdziesz i dostaniesz kurwa mefedron za tę cenę.
Mój znajomy już bujał się po klubach "z prawdziwym mefedronem" i dostawał mieszanki legalnych beta-ketonów i chuj wie jeszcze czego tam, za pieniądze, które mógł przeznaczyć na lepszej jakości narkotyki (albo przynajmniej tej samej jakości, ale w większej ilości ;) )
Analogicznie do wszystkich rejonów/miejscowości o które tutaj pytacie, bo tak jak pisałem wyżej - ten sam diler który mi sprzedał 4-MMC za 50zł, pojechał do gościa 100m dalej i za tę cenę wpierdolił mu pokruszone 3-CMC i powiedział mu, że to mefa.
I nie piszę tego bo tak mi się wydaje czy coś, tylko dlatego, bo nauczyło mnie doświadczenie. Uczyłem się na własnych błędach i na błędach moich ziomków - poszukiwaczy mefy.
Tyle wyjebanego hajsu w błoto, tyle przejechanych kilometrów - na marne.
To nie jest takie proste. W pewnym momencie zaniechałem już poszukiwań i raz na kilka miesięcy ćpałem CMCki.
Weźmy pod uwagę to, że ludzie zamawiają mefę z darkmarketów i nie są zadowoleni z jakości tego co otrzymali - to powinno również dac do myślenia.
A wejdzie ci jakiś leszcz na forum (jak ja kiedyś, gdy pierwszy raz zawitałem na hyperreal) i przeczyta z ogromnym zdziwieniem, że jak to??? Ludzie nie mają dostępu do mefa? Jak ja kurwa dzwonię i mam!
Często kwestia szczęścia. Wszystko na ten temat ;)
https://www.youtube.com/watch?v=c7zN-D5vg7c
14 listopada 2018Krzykacz A dam pisze: "..Na darku nie ma dostawcy..."?
są ludzie którzy specjalizują się w tym od wielu lat. Raz jakość 80 % raz 60 % ale zawsze to legitny mef.
Od daru bogów do codziennej ucieczki. Co antropologia mówi o naszym związku z alkoholem
Marihuana w psychiatrii. Dlaczego „nie leczy” nie oznacza „nie działa”?
Legalizacja marihuany w Polsce: 15 g suszu i jedna roślina. Sejm zdecyduje
Za "przekąski" z Kalifornii grozi mu 20 lat więzienia
W paczce z Kalifornii do Polski miały być przekąski. Funkcjonariusze Służby Celno-Skarbowej w Warszawie otworzyli puszki i znaleźli susz roślinny. Okazało się, że to była marihuana. Zarzut związany z przemytem usłyszał 22-latek.
Coraz więcej Francuzów sięga po kokainę. Mafia silniejsza niż państwo?
Kokaina przestała być we Francji narkotykiem elit. Sięga po nią już około półtora miliona osób, a handel białym proszkiem stał się biznesem wartym nawet siedem miliardów euro rocznie. W siłę rosną mafie, Marsylia zmaga się z kolejną falą gangsterskich porachunków, a eksperci alarmują, że kraj mierzy się z kryzysem zdrowia publicznego.
Leczenie uzależnionych od opioidów bardziej dostępne, ale pod ścisłym nadzorem
Choć leczenie substytucyjne, czyli terapia uzależnień od opioidów polegająca na podawaniu legalnych leków zastępczych, jest stosowane w naszym kraju od ponad 30 lat, wciąż liczba objętych nim osób jest stosunkowo niska. Aby ułatwić do niego dostęp, wprowadzona ma zostać możliwość przepisywania tych produktów przez lekarzy. Ministerstwo Zdrowia określa zasady, na jakich ma się to odbywać.