Nieaktualne wątki z poprzednich lat.
Zablokowany
Posty: 614 • Strona 59 z 62
  • 11 / / 0
mam tylko takie pytanie, czy w polu kukurydzy idzie cos wykombinowac?
  • 657 / 93 / 0
jestem fetyszystą fioletowych roślin, normalnie fapałbym :) niezła lala
Uwaga! Użytkownik KickInTheEye nie jest już aktywny na hyperrealu. Nie odpowie na próbę kontaktu, ani nie przeczyta odpowiedzi na post.
  • 8103 / 908 / 0
28 września 2018KickInTheEye pisze:
niezła lala
Prosto z dzielnicy czerwonych latarni. ;]
Lekoman :tabletki:
Nie zapomnę pierwszy nastuk
W wieku lat piętnastu
Później zarzucanie różnych wynalazków
  • 377 / 42 / 0
Gotysty pisze:
mam tylko takie pytanie, czy w polu kukurydzy idzie cos wykombinowac?
Idzie, nawet wiecej, bardzo sie lubia i odpowiada im wspolny wzrost. Rosna w podobnym czasie do pewnego czasu gdzie potem koko zaslania krzaki bo jest wyzsza. Jedyny problem ze idzie sie zgubic w polu koko lub nagdorliwy rolnik przeleci ci krzaki podczas zniw. Konopie potrzebuja wiecej czasu na zakwitniecie i "dojscie" niz zaowocowanie koko.
  • 12522 / 2431 / 0
Sporo plantacji w USA jest właśnie na polach kukurydzy - tylko tam pole kukurydzy potrafi mieć rozmiary, jakich próżno szukać w PL. Też czytałem, że mają to samo tempo wzrostu.
Moim zdaniem dobrą opcją byłoby zagospodarowanie małego fragmentu gdzieś w środku (np ze 4 - 16 m kwadratowe) i posadzenie tam automatów. Zdążą dojść długo przed kukurydzą.

Minus jest taki, że takie ukryte poletko będzie widoczne z powietrza do jakiejś tam wysokości (w zależności od rozmiarów). Do tego nigdy nie wiadomo, czy farmer kukurydzy nie zrobi jakiejś niezapowiedzianej inspekcji i nie odkryje uprawy. Wtedy może dać cynę komu (nie) trzeba i pozamiatane.

Podsumowując - ma to sens, ale tylko moim zdaniem na ogromnych powierzchniach.
  • 3215 / 416 / 0
Może mi ktoś podesłać jakiś link do sensownego posta/artu na temat curringu ? Tudzież udzielić prostej instrukcji. Jestem już na finiszu jeśli chodzi o passiona i w sumie mógłbym to przesuszyć w możliwie najlepszy sposób skoro w końcu outdoor się powiódł
Uwaga! Użytkownik Fatmorgan nie jest już aktywny na hyperrealu. Nie odpowie na próbę kontaktu, ani nie przeczyta odpowiedzi na post.
  • 986 / 97 / 0
13 października 2018Fatmorgan pisze:
https://www.royalqueenseeds.pl/blog-w-j ... -topy--n33

http://wiki.haszysz.com/index.php/Curri ... ływ_na_moc

Na # poszukaj - tu masz na szybko. Lub ICmag jak gawarisz po angielsku ;)

Powodzenia mistrzu
Fajne kwiaty ! :heart:
buch za Ciebie
Nie masz wymaganych uprawnień, aby zobaczyć pliki załączone do tego posta.
  • 12522 / 2431 / 0
Zajebiście - można sobie kupić w NL lolka konkretnej odmiany w ładnym opakowaniu? : D
Widzę, że gustujesz w Jack Herer. Co to za krzak na fotce?
  • 986 / 97 / 0
Think Big bodajże - z Dutch Passion. Końca kwitnienia nie było widać :)
  • 3215 / 416 / 0
Coś się kończy coś zaczyna. . Darujcie, że jakość zdjęcia nie jest idealna, pospiech plus późna pora.
Nie masz wymaganych uprawnień, aby zobaczyć pliki załączone do tego posta.
Uwaga! Użytkownik Fatmorgan nie jest już aktywny na hyperrealu. Nie odpowie na próbę kontaktu, ani nie przeczyta odpowiedzi na post.
Zablokowany
Posty: 614 • Strona 59 z 62
Artykuły
Newsy
[img]
19-latek po narkotykach zadzwonił na policję. Wydawało mu się, że ktoś chce się włamać do jego domu

Rudzcy policjanci podczas interwencji w jednym z mieszkań w Wirku ujawnili marihuanę i metamfetaminę. 19-letni rudzianin został zatrzymany, usłyszał zarzut posiadania narkotyków i objęto go policyjnym dozorem.

[img]
Legalizacja marihuany a młodzież: Nowy raport z USA obala mity

Czy legalizacja marihuany dla dorosłych sprawi, że nastolatki zaczną masowo po nią sięgać? To jeden z najczęstszych argumentów przeciwników zmian w prawie. Najnowszy, obszerny raport federalny ze Stanów Zjednoczonych pokazuje coś zupełnie innego. Użycie marihuany przez młodzież nie tylko nie rośnie, ale w niektórych grupach nawet spada. Czas przyjrzeć się faktom.

[img]
Policjant złapany z narkotykami w Kołobrzegu. Prokuratura i policja ujawniły nowe fakty

Podczas festiwalu muzyki elektronicznej w Kołobrzegu zatrzymany został 40-letni policjant z Gdańska, który miał przy sobie narkotyki. - Została uruchomiona procedura zawieszenia policjanta w czynnościach służbowych - mówi o2.pl asp. szt. Mariusz Chrzanowski, rzecznik prasowy KMP w Gdańsku.