zamiast depenalizować to jeszcze gorzej robią.
Dowiemy sie w Lipcu.
A teraz znowu wraca 48h.. Niech się w końcu zdecydują. W sumie nie śmigam z tym gównem, ale śmieszy mnie ten system.
Najważniejsze, aby Zielone było legal heh
Gwozdz do trumny teraz juz napewno w Lipcu ustawe przeglosuja nie ma opcji.
Lotem błyskawicy do 2 dni beda o tym mowic news z godziny 10 a jest 13:30.
Wtedy pojawił się news na stronie policji a później został usunięty.
Zrobili to pewnie "dla dobra dalszego śledztwa".
W miedzyczasie udało im się zawinąć kolejne 2 magazyny - łacznie 3 dziuple, ponad 120kg rc a przy tym podobno 15 tyś zamówień.
I teraz nagle dzień w dzień pojawiają się takie newsy sprzed kilku tyg czy miesięcy :)
Widać, że premier i minister zdrowia chcą na siłe przepchnąć te zmiany, zeby przed wyborami sobie zaplusować u wyborców.
Wczoraj coś mówili, że nawet we wtorek ten projekt może być rozpatrywany.
Jedna dawka "molekuły duszy" może pokonać depresję na pół roku
Od daru bogów do codziennej ucieczki. Co antropologia mówi o naszym związku z alkoholem
Dlaczego legalizacja marihuany jest lepsza od depenalizacji czy dekryminalizacji?
Coraz więcej Francuzów sięga po kokainę. Mafia silniejsza niż państwo?
Kokaina przestała być we Francji narkotykiem elit. Sięga po nią już około półtora miliona osób, a handel białym proszkiem stał się biznesem wartym nawet siedem miliardów euro rocznie. W siłę rosną mafie, Marsylia zmaga się z kolejną falą gangsterskich porachunków, a eksperci alarmują, że kraj mierzy się z kryzysem zdrowia publicznego.
Konopie w leczeniu demencji. Naukowcy wskazują dwa związki
Doustna kombinacja oczyszczonego THC i CBD istotnie zmniejsza pobudzenie u seniorów z zaawansowaną demencją – wynika z badania LiBBY zaprezentowanego na konferencji Alzheimer’s Association International Conference w Londynie.
CBŚP rozbiło „rodzinny” gang przemytników narkotyków. 12 osób z zarzutami
Funkcjonariusze Centralnego Biura Śledczego Policji, działając wspólnie z Prokuraturą Okręgową w Krakowie, rozbili zorganizowaną grupę przestępczą podejrzaną o przemyt znacznych ilości narkotyków z Hiszpanii do Polski oraz ich dalszą dystrybucję. W wyniku skoordynowanej akcji przeprowadzonej na terenie województwa śląskiego i małopolskiego zatrzymano 11 osób, a łącznie zarzuty usłyszało 12 podejrzanych.
