ODPOWIEDZ
Posty: 40 • Strona 1 z 4
  • 3651 / 999 / 2
Jako, że jest to wątek zdrowotno-knajpiany, to proponuję każdej osobie zainteresowanej uczestniczyć w eksperymencie motywacyjnym w odstawieniu cukrów i wysoko-przetworzonego jedzenia.

Zasady są proste:
1. Posty piszemy do czasu, aż na trwałe nie będziemy mieć potrzeby spożywania cukrów (zakładam, że po 21 dniach).
2. Piszemy tylko:
[nazwa użytkownika]: [który dzień] bez cukru
3. Jeśli spieprzymy odstawienie, to też warto to napisać.
4. Nie piszemy innych postów niż w punkcie 2. i 3..
5. Nie spamujcie, nie offtopujcie, nie kłamcie sami sobie. To wątek dla was. Motywacyjny.
6. Jednego dnia możecie napisać tylko jeden post.
7. Nie scalam postów.

Wątek oparłem na moim wcześniejszym doświadczeniu z zostawianiem karteczek na lodówce typu: 14 dzień bez cukru. Proponuję dodać ten wątek jako zakładkę do przeglądarki.

Wątek dyskusyjno-pytaniowy
odstawienie-cukrow-watek-dyskusyjny-t59828.html

No to zaczynam:



black goku: 1 dzień bez cukru

dorzucilem link do watku dyskusyjnego-stteetart

edit: Tworzę nowy wątek, aby uniknąć sytuacji, że będzie służył do nabijania postów nowym użytkownikom.
sky is the limit
  • 3651 / 999 / 2
black goku: 2 dzień bez cukru
sky is the limit
  • 3651 / 999 / 2
blackgoku: 3 dzień bez cukru
sky is the limit
  • 3651 / 999 / 2
black goku: 4 dzień bez cukru
sky is the limit
  • 3651 / 999 / 2
blackgoku: 5 dzień bez cukru
sky is the limit
  • 3651 / 999 / 2
black goku: 7 dzień bez cukru
Spoiler:
sky is the limit
  • 3651 / 999 / 2
black goku: 8 dzień bez cukru
sky is the limit
  • 41 / 6 / 0
ppa00: 1 dzień
Uwaga! Użytkownik ppa00 nie jest już aktywny na hyperrealu. Nie odpowie na próbę kontaktu, ani nie przeczyta odpowiedzi na post.
  • 3651 / 999 / 2
black goku: 10 dzień bez cukru
sky is the limit
  • 19 / 1 / 0
akmere: 1 dzień bez cukru
Jeżeli coś tu piszę to tracę czas i unicestwiam się. Ratuj.
ODPOWIEDZ
Posty: 40 • Strona 1 z 4
Artykuły
Newsy
[img]
Największa taka operacja w historii Chile. Przejęto 100 ton narkotyków

Władze Chile poinformowały w poniedziałek o przejęciu rekordowej ilości ponad 100 ton narkotyków, głównie kokainy i ketaminy. Ukryte były w transportach drewna, które miały popłynąć między innymi do USA i Europy - przekazały miejscowe media.

[img]
Ucieczka zakończona w jeziorze

Próba uniknięcia odpowiedzialności doprowadziła do serii niebezpiecznych i irracjonalnych zachowań. 31-letni mieszkaniec powiatu chodzieskiego nie zatrzymał się do kontroli drogowej, porzucił samochód a następnie kontynuował ucieczkę pieszo. Finalnie wskoczył do jeziora i próbował pozbyć się narkotyków. Policjanci z Chodzieży zatrzymali sprawcę, który w ujawnionym pakunku posiadał ponad 50 gramów narkotyków.

[img]
Powiedziała policji, że ktoś ją śledzi. Została zatrzymana za... posiadanie narkotyków

Zaalarmowała policję, że ktoś ją śledzi – usłyszała zarzuty za posiadanie narkotyków. 31-latka z Dobroszyc poprosiła funkcjonariuszy o pilną pomoc. Jak się okazało, jej zachowanie mogło mieć związek z działaniem substancji psychoaktywnych. Oleśniccy policjanci zostali postawieni na nogi przez 31-letnią kobietę z Dobroszyc. Spanikowana zgłaszająca poinformowała funkcjonariuszy, że śledzą ją podejrzani mężczyźni. Na dodatek grożą jej i wyzywają. Kobieta wyraźnie obawiała się o swoje bezpieczeństwo i prosiła o natychmiastową pomoc.