Alkaloid opium - metylowana pochodna morfiny.
Więcej informacji: Kodeina w Narkopedii [H]yperreala
ODPOWIEDZ
Posty: 67 • Strona 5 z 7
  • 160 / 2 / 0
Mi tez 450 nie wystarcza :/ nie wiem czy mozna 600mg chcialem nie raz ale sie troche balem .ehhhh ta kodeina jak ja lubie ale taki zonk kupie kodei nie bede mial na bake kupie bake nie bedzie kody i nie wiem co zrobic hehe ale napewno co nie zrobie bede zadowolony :) pozdro
[b]!!!!!!!!!!!!!JESTEM DYSOCJAT NIE DYSOCJANT TO RÓŻNICA !!!!!!!!!!! :|[/b]

[]------[][]    
     |_0 _|
        /       
      _/\_
  • 622 / 28 / 0
dysocjat pisze:
Mi tez 450 nie wystarcza :/ nie wiem czy mozna 600mg chcialem nie raz ale sie troche balem .ehhhh ta kodeina jak ja lubie ale taki zonk kupie kodei nie bede mial na bake kupie bake nie bedzie kody i nie wiem co zrobic hehe ale napewno co nie zrobie bede zadowolony :) pozdro
Ja walnąłem max 800mg. Nic nie było. Byli też tacy co przyjmowali po 1g na raz. Nic nie będzie jak masz tolerancję.

Nie sraj żarem i sraj na wikipedię - same bzdury tam piszą, pierdoleni pseudo-lekarze, pseudo-ćpuny i pseudo-farmaceuci.
Uwaga! Użytkownik opiate warrior nie jest już aktywny na hyperrealu. Nie odpowie na próbę kontaktu, ani nie przeczyta odpowiedzi na post.
  • 678 / 2 / 0
Nieprzeczytany post autor: Cypress »
ekstrakcja z 900mg (nie wiem ile się straciło po drodze), zero negatywnych efektów. Żadnej depresji oddechowej itp.
LD50 kodeiny przy podaniu pozajelitowym to około 550 mg, a przy podaniu doustnym około 2-2,5 g.
Ten tekst o podaniu doustnym chyba niedawno dali, bo wcześniej tego nie było.
  • 160 / 2 / 0
Nieprzeczytany post autor: dysocjat »
CZyli JA zjem DOUSTNIE NIEDLUGO 1g KODY!! ALE BEDZIE JAZDA O JAAAAAAAAAAAA!!!!
[b]!!!!!!!!!!!!!JESTEM DYSOCJAT NIE DYSOCJANT TO RÓŻNICA !!!!!!!!!!! :|[/b]

[]------[][]    
     |_0 _|
        /       
      _/\_
  • 1800 / 21 / 0
Nieprzeczytany post autor: userd »
Ja po 660 mg kody z Antka + antychistaminy + 60 mg dexa i po zjedzonym grejfrucie myślałem że się udusze, musialem całkowicie myśleć o oddychaniu, gdybym tylko zasnął to pewnie bym się już nie obudził... Ale zajebiście przyjemnie było, jedynie faze zjebała mi troche panika na początku.
Obejrzałem sobie Trainspotting na Tv4 i zrobiłem kolejną ekstrakcje z paczki Antka 20 i o dziwo podziałało dobrze, a czytałem na forum że dorzucanie nie skutkuje. W sumie poszło 860 mg kody ;]
Niczego nie chcę tak bardzo jak zasnąć i się nie obudzić
  • 622 / 28 / 0
dysocjat pisze:
CZyli JA zjem DOUSTNIE NIEDLUGO 1g KODY!! ALE BEDZIE JAZDA O JAAAAAAAAAAAA!!!!
Chuj będzie.

Zwiększanie jest nieproporcjonalne do przyrostu pozytywnych efektów (za to negatywnych tak).

Min. jebnięcie histaminy, zaczerwienione oczy, ostre zaparcie itp.

Nie ma sensu brać w obecnych czasach więcej niż 450mg (bo Antka20 nie ma i nie będzie :/). A to wydatek rzędu 20zł. Najtaniej to znalazłem i Thiocodin i Antidol15 po 5,50zł. Ale pewnie i tak podrożeje.

Nie będę brał więcej niż 300mg bo nie potrzebuje (na razie). Bo mnie i 150-200mg wypierdala teraz.
Uwaga! Użytkownik opiate warrior nie jest już aktywny na hyperrealu. Nie odpowie na próbę kontaktu, ani nie przeczyta odpowiedzi na post.
  • 437 / 21 / 0
Ja jakoś niedawno spożyłem za jednym posiedzeniem efferalgan codeine (480mg kodeiny), Antidol 15 (150mg kodeiny) Antidol20 PRO (200mg kodeiny) oraz Thiocodin (150mg kodeiny), do tego 50mg prometazyny, jak zwykle. Było fajnie, ale bez większych fajerwerków.
NIECH CO KRWAWY HEGEMON?
NIECH ŻYJE
!!!

Be the plague in their society
Be the one, they'll call tragedy

Hegemon_Krwawy@safe-mail.net
  • 160 / 2 / 0
Nieprzeczytany post autor: dysocjat »
http://pl.wikipedia.org/wiki/Kodeina

Uciesszylo mnie ze dopiero teraz przeczytaleem ze benzo zwiekrzaja jej dzialanie wlasnie jestem 3 dzien na kodzie dzisiaj rano tylko 300 mg jednak malo kasy mialem :( i zbakalem sie i siedze sobie zxanaxiony zkodziony i zbakakinowany i co powiedziec mam opisac ten stan :) przyjeeemnie hehe dojem chyba jeszcze 0.5 xanaxiątka :) Moje małe xanaxiki :*** receptki i pani Doktor ahhh zycie jest piekne Ile rzeczy mozna w nim jesszcze zrobic :) sprobo0wac mixow juz nie moge doczekac sie wszystkiego co mnie w zyciu czeka :D
[b]!!!!!!!!!!!!!JESTEM DYSOCJAT NIE DYSOCJANT TO RÓŻNICA !!!!!!!!!!! :|[/b]

[]------[][]    
     |_0 _|
        /       
      _/\_
  • 622 / 28 / 0
To może lepiej przeczytaj mój wątek "Kodeina - wzmocnienie działania". Tam się dowiesz wszystkiego.

P.S.
Wczoraj poleciał metkat z 1 op. Sudafedu + 1mg alprazolamu + jedynie 150mg kody.

Poskładało mnie jak nigdy :O
Uwaga! Użytkownik opiate warrior nie jest już aktywny na hyperrealu. Nie odpowie na próbę kontaktu, ani nie przeczyta odpowiedzi na post.
  • 160 / 2 / 0
Nieprzeczytany post autor: dysocjat »
niz ten waz metkat wolalbym juz kupic tussipect ;P niz jakies octy z czyms robic blee mozna sie zatruc
[b]!!!!!!!!!!!!!JESTEM DYSOCJAT NIE DYSOCJANT TO RÓŻNICA !!!!!!!!!!! :|[/b]

[]------[][]    
     |_0 _|
        /       
      _/\_
ODPOWIEDZ
Posty: 67 • Strona 5 z 7
Newsy
[img]
Powiedziała policji, że ktoś ją śledzi. Została zatrzymana za... posiadanie narkotyków

Zaalarmowała policję, że ktoś ją śledzi – usłyszała zarzuty za posiadanie narkotyków. 31-latka z Dobroszyc poprosiła funkcjonariuszy o pilną pomoc. Jak się okazało, jej zachowanie mogło mieć związek z działaniem substancji psychoaktywnych. Oleśniccy policjanci zostali postawieni na nogi przez 31-letnią kobietę z Dobroszyc. Spanikowana zgłaszająca poinformowała funkcjonariuszy, że śledzą ją podejrzani mężczyźni. Na dodatek grożą jej i wyzywają. Kobieta wyraźnie obawiała się o swoje bezpieczeństwo i prosiła o natychmiastową pomoc.

[img]
Ucieczka zakończona w jeziorze

Próba uniknięcia odpowiedzialności doprowadziła do serii niebezpiecznych i irracjonalnych zachowań. 31-letni mieszkaniec powiatu chodzieskiego nie zatrzymał się do kontroli drogowej, porzucił samochód a następnie kontynuował ucieczkę pieszo. Finalnie wskoczył do jeziora i próbował pozbyć się narkotyków. Policjanci z Chodzieży zatrzymali sprawcę, który w ujawnionym pakunku posiadał ponad 50 gramów narkotyków.

[img]
Prokurator częstował ciastkami z marihuaną. Zapadł wyrok

Przed Sądem Rejonowym w Lublinie zakończył się proces Bartosza F., prokuratora z Wrocławia oskarżonego o podanie kobiecie środka odurzającego w postaci ciastek z THC. Sąd uznał go za winnego i orzekł wobec niego grzywnę oraz pięcioletni zakaz zajmowania stanowiska prokuratora.