Łączysz? Doradź!
patrz: Reguły działu i Spis treści
Regulamin forum
  1. Staraj się określać połączenie jako pozytywne, bądź negatywne – bazując na doświadczeniu, uwzględniając czy miałeś dobry set&setting.
  2. Każda substancja się liczy, chyba że nie ogarniasz. Niewiadome ilości też należałoby podać.
  3. Nie doradzaj, jeśli to nie jest oczywiste. Łatwiej zapytać, aby dyskusja mogła nastać. To nie jest takie proste.
Zablokowany
Posty: 240 • Strona 11 z 24
  • 622 / 28 / 0
Ale nie myśl sobie - z seksu nici. Bo jak jestem na skręcie to nie mam siły. Chyba, że na jeźdzca.

ALPRAZOLAM to ALPAGA dla bogatych, farmaceutów i krętaczy. ALPRAOZOLAM POWAHHHHH !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

[metadon 50ml+ampulki tramal 600+10mg klona+1,0mg fentanylu i.v]
Uwaga! Użytkownik opiate warrior nie jest już aktywny na hyperrealu. Nie odpowie na próbę kontaktu, ani nie przeczyta odpowiedzi na post.
  • 493 / 15 / 0
Nieprzeczytany post autor: mecenas »
metadon jak coś to wzołbym na koniec (wypił go mam na myśli).Bo może faktycznie nie dopuścić słabych opidów...jak gówniany tramal.Tylko nie wal metadonu dożylnie bo sie nie opłaca.Ja ostatnimi czasu dużo metadony piłem a raz walnąłem iv 20 centów.Nie było żadnego kopa praktycznie.A podać 20cm tego gętego płynu nie jest aż tak łatwo,lepiej zawsze pić.Zresztą w ulotce nawet pisze żeby nie zażywać pozajelitowo.
A co do difek to tak odrazu kabli Ci nie spali,swego czasu brałem je z herą.Na ćwiartkę towaru dociągałem do pompki 1cm difki(pół ampy) i zawsze było dobrze.Spotęgowany efekt.
Ja np. z tej listy skreślił bym tramal a dopisał co innego jeszcze...

ps.Często ostatnio brałem metadon razem z brałnem i było dobrze,przedłużone działanie...

[metadon 50ml+ampulki tramal 600+10mg klona+1,0mg fentanylu i.v]
  • 867 / 13 / 0
Nieprzeczytany post autor: Lotnik »
opiate warrior pisze:
zielona pisze:
Płot zamawiam ja!
Podzielimy się.

Przytulę się do Ciebie. Będzie nam cieplej...

]
A co ja będę robił? Jak płot będzię kolczasty to sie na niego sam nabije.
PS. Leci 30mg diazepamu + piwko i poleci zaraz tramal.
To kiedy zdychamy?

[metadon 50ml+ampulki tramal 600+10mg klona+1,0mg fentanylu i.v]
ChÓj!
  • 677 / 13 / 0
Nieprzeczytany post autor: zielona »
Lotnik pisze:
PS. Leci 30mg diazepamu + piwko i poleci zaraz tramal.
To kiedy zdychamy?
Faktycznie, stoisz już nad przepaścią.

mecenas to co, można u Ciebie zrobić zakupy?

[metadon 50ml+ampulki tramal 600+10mg klona+1,0mg fentanylu i.v]
  • 493 / 15 / 0
Nieprzeczytany post autor: mecenas »
Wiesz,ja jestem tylko jednym z miliona konsumentów tych wszystkich wynalazkow...

[metadon 50ml+ampulki tramal 600+10mg klona+1,0mg fentanylu i.v]
  • 570 / 2 / 0
Nieprzeczytany post autor: mac »
w sumie to tylko calowalem kumpla, nie polubil go fentanyl.
wyjebcie ten temat, albo nie stosujcie wyzerj wymienionych srodkow.

[metadon 50ml+ampulki tramal 600+10mg klona+1,0mg fentanylu i.v]
talk.macreal.info
Rozmowy acreal
  • 867 / 13 / 0
Nieprzeczytany post autor: Lotnik »
zielona pisze:
Lotnik pisze:
PS. Leci 30mg diazepamu + piwko i poleci zaraz tramal.
To kiedy zdychamy?
Faktycznie, stoisz już nad przepaścią....
Jak nie ma odpału to owszem.

[metadon 50ml+ampulki tramal 600+10mg klona+1,0mg fentanylu i.v]
ChÓj!
  • 369 / 13 / 0
Nieprzeczytany post autor: timeless »
Lotnik, wpieprzyłeś się też w mocniejsze opiaty? Wszystko się, widzę, tu zmienia i coraz więcej osób siada na heroinie, niedobrze, a szczególnie jak to odpał. Działa dobrze, ale co do dodatków - to ja dziękuję.

[metadon 50ml+ampulki tramal 600+10mg klona+1,0mg fentanylu i.v]
  • 622 / 28 / 0
Niektórzy "wcześniejsi brauniarze" srają teraz na brauna, walą benzo, metkat i czasem kodeinę ;>

A niektórzy zupełnie NIC.

[metadon 50ml+ampulki tramal 600+10mg klona+1,0mg fentanylu i.v]
Uwaga! Użytkownik opiate warrior nie jest już aktywny na hyperrealu. Nie odpowie na próbę kontaktu, ani nie przeczyta odpowiedzi na post.
  • 867 / 13 / 0
Nieprzeczytany post autor: Lotnik »
timeless pisze:
Lotnik, wpieprzyłeś się też w mocniejsze opiaty? Wszystko się, widzę, tu zmienia i coraz więcej osób siada na heroinie, niedobrze, a szczególnie jak to odpał. Działa dobrze, ale co do dodatków - to ja dziękuję.
Tak wyszło..

[metadon 50ml+ampulki tramal 600+10mg klona+1,0mg fentanylu i.v]
ChÓj!
Zablokowany
Posty: 240 • Strona 11 z 24
NarkoMemy dodaj swój
[mem]
Newsy
[img]
Powiedziała policji, że ktoś ją śledzi. Została zatrzymana za... posiadanie narkotyków

Zaalarmowała policję, że ktoś ją śledzi – usłyszała zarzuty za posiadanie narkotyków. 31-latka z Dobroszyc poprosiła funkcjonariuszy o pilną pomoc. Jak się okazało, jej zachowanie mogło mieć związek z działaniem substancji psychoaktywnych. Oleśniccy policjanci zostali postawieni na nogi przez 31-letnią kobietę z Dobroszyc. Spanikowana zgłaszająca poinformowała funkcjonariuszy, że śledzą ją podejrzani mężczyźni. Na dodatek grożą jej i wyzywają. Kobieta wyraźnie obawiała się o swoje bezpieczeństwo i prosiła o natychmiastową pomoc.

[img]
Ucieczka zakończona w jeziorze

Próba uniknięcia odpowiedzialności doprowadziła do serii niebezpiecznych i irracjonalnych zachowań. 31-letni mieszkaniec powiatu chodzieskiego nie zatrzymał się do kontroli drogowej, porzucił samochód a następnie kontynuował ucieczkę pieszo. Finalnie wskoczył do jeziora i próbował pozbyć się narkotyków. Policjanci z Chodzieży zatrzymali sprawcę, który w ujawnionym pakunku posiadał ponad 50 gramów narkotyków.

[img]
Prokurator częstował ciastkami z marihuaną. Zapadł wyrok

Przed Sądem Rejonowym w Lublinie zakończył się proces Bartosza F., prokuratora z Wrocławia oskarżonego o podanie kobiecie środka odurzającego w postaci ciastek z THC. Sąd uznał go za winnego i orzekł wobec niego grzywnę oraz pięcioletni zakaz zajmowania stanowiska prokuratora.