10 listopada 2017klawiatura pisze:Dieta przede wszystkim. Jajka, orzechy, ryby i rośliny strączkowe.10 listopada 2017trotyl20 pisze: Czym sie wspomagać zeby wzmocnić działanie klefa? ta tolerancja mnie dobija.....
Ja nawet jak waliłam klefa co tydzień przez pół roku, nigdy nie narzekałam, że coś nie działa - chyba, że sam klef był słaby.
Uprawiasz sport?
Osobniki po innych czworkach, nigdy nie odzyska starej tolerki.
Jak sie ktos lubowal w 4bmc, 4fmc,4mmc to klef go dobije.
https://hyperreal.info/talk/viewtopic.php?t=77897&start=700
Mile widziane krótkie uzasadnienie.
Tylko że wiem, że to spłyci faze masakrycznie...
Jakieś pomysły?
https://hyperreal.info/talk/viewtopic.php?t=77897&start=700
Mile widziane krótkie uzasadnienie.
10 listopada 2017Stteetart pisze: Zalezy.
Osobniki po innych czworkach, nigdy nie odzyska starej tolerki.
Jak sie ktos lubowal w 4bmc, 4fmc,4mmc to klef go dobije.
Może odbudowa tolerki DXM albo innym dyso?
Proponuję sport - słyszał ktoś o euforii biegacza? Jogging to super sposób na odbudowę serotoniny. A jeżeli dla kogoś jest to zbyt trudne, aby od razu przestawić się na bieganie, to może chociaż rower/koszykówka/siłownia?
Nic mi więcej nie przychodzi do głowy.
11 listopada 2017Stteetart pisze: Clon blokuje odbudowe tolerki.
Zadziałało to jednak jak jakiś hexen bez skutków ubocznych ta w sumie więc troche słabo ale myśle że było ok.
Zjadłem też wtedy ba oko ceca, I kilka godzin wcześniej 3cmc to może dlatego.
Już tego nie powtórze, raczej wole czystą kape, a tak to już nawet nie pamięta ja wygląda taka xD
____________________
Jeśli zjem bardzo dużo kwasu l askorbinowego jakiś optymalny czas (zaraz przed?) tripem to zjazd będzie miejszy? Tzn. mniejsze wyczerpanie kolejnego dnia, I szybsza odbudowa sero maybe?
11 listopada 2017Thermoc pisze:To jest huja prawda. Sprawdzone.11 listopada 2017Stteetart pisze: Clon blokuje odbudowe tolerki.
Przeciez glownym dzialaniem benzo jest blokowanie przekaznikow a w konsekwencji naduzywania hamowanie neurogenezy.
https://hyperreal.info/talk/viewtopic.php?t=77897&start=700
Mile widziane krótkie uzasadnienie.
![[img]](https://hyperreal.info/sites/hyperreal.info/files/grafika_artykul_skrot/uecocaine.jpg)
UE alarmuje: coraz więcej Europejczyków zażywa kokainę i inne ciężkie narkotyki
![[img]](https://hyperreal.info/sites/hyperreal.info/files/p06p0z0v.jpg)
Ekstaza i ekstaza: jak patrzyliśmy i patrzymy na narkotyki
![[img]](https://hyperreal.info/sites/hyperreal.info/files/grafika_news_skrot/weedatwork.jpg)
Jeden na dziesięciu trzydziestolatków pracuje pod wpływem. Naukowcy biją na alarm
![[img]](https://hyperreal.info/sites/hyperreal.info/files/grafika_news_skrot/malenczuk2.jpg)
Maleńczuk bez ogródek o przeszłości. „Tęsknię za heroiną. To najlepsza rzecz na świecie”
Chociaż dziś Maciej Maleńczuk prowadzi względnie ułożone i spokojne życie, w młodości był uosobieniem hasła „sex, drugs, rock and roll”. Jak wielokrotnie wspominał, brakuje mu niektórych aspektów tamtych lat – przede wszystkim heroiny. – Tęsknię zwłaszcza za heroiną. To najlepsza rzecz na świecie – mówił bez ogródek muzyk.
![[img]](https://hyperreal.info/sites/hyperreal.info/files/grafika_news_skrot/narkotestypolicja_0.jpg)
Leki na ADHD i medyczna marihuana a testy drogowe. Czy testy rozpoznają źródło substancji?
Czy zażycie niektórych leków może skutkować oskarżeniem o prowadzenie pojazdu pod wpływem narkotyków? Zastępca Rzecznika Praw Obywatelskich, Stanisław Trociuk, zwrócił się do Komendanta Głównego Policji z pytaniem, czy używane przez funkcjonariuszy testy narkotykowe potrafią rozróżnić substancje aktywne od leczniczych. Odpowiedź Policji nie rozwiewa wszystkich wątpliwości – zwłaszcza w kontekście leczenia ADHD czy terapii z wykorzystaniem medycznej marihuany.
![[img]](https://hyperreal.info/sites/hyperreal.info/files/budynek-prokuratury-rejonowej-w-szczecinie.jpg)
Szczeciński lekarz pomagał nielegalnie zdobywać opioidy. Jest akt oskarżenia
Jerzy B. stanie przed sądem za poświadczenie nieprawdy w zaświadczeniach lekarskich. Pewien szczecinianin dzięki takiemu zaświadczeniu odzyskał znaczne ilości leku opioidowego, który wcześniej podczas przeszukania zabezpieczyła policja.