Metodyka, przygotowanie, oraz logistyka gotowania, palenia, lub waporyzacji.
ODPOWIEDZ
Posty: 88 • Strona 2 z 9
  • 1141 / 117 / 0
nie wierzę w istnienie tego tematu
Uwaga! Użytkownik Static nie jest już aktywny na hyperrealu. Nie odpowie na próbę kontaktu, ani nie przeczyta odpowiedzi na post.
  • 26 / 2 / 0
od indukcji grubszą część przypalasz, musisz cierpliwie czekac, jakies 15 min, az sie nagrzeje podloże, tylko pamietaj, aby wsadzic do koncowki blanta cos metalowego, zeby podloze wyczulo jakis metal ;)
Uwaga! Użytkownik franiosz156 nie jest już aktywny na hyperrealu. Nie odpowie na próbę kontaktu, ani nie przeczyta odpowiedzi na post.
  • 97 / 1 / 0
Nosz kurwa! Spytaj gościa od Bake Rolls. A piguły masz od żyrafy.
Uwaga! Użytkownik ZenonBrzuch nie jest już aktywny na hyperrealu. Nie odpowie na próbę kontaktu, ani nie przeczyta odpowiedzi na post.
  • 96 / 7 / 0
Nie kurwa. Wsadź se go w dupę polej się benzyna i wtedy odpalaj
  • 8103 / 911 / 0
09 listopada 2017Static pisze:
nie wierzę w istnienie tego tematu
No ja tak samo, przeciez to nie jest walenie i.v. tylko odpalanie zwyklego blanta.
Odpalasz jak papierosa i chuj ;]
Lekoman :tabletki:
Nie zapomnę pierwszy nastuk
W wieku lat piętnastu
Później zarzucanie różnych wynalazków
  • 102 / 6 / 0
popronuje zapalniczką lub innym źródłem ognia
  • 2 / / 0
10 listopada 2017UJebany pisze:
09 listopada 2017Static pisze:
nie wierzę w istnienie tego tematu
No ja tak samo, przeciez to nie jest walenie i.v. tylko odpalanie zwyklego blanta.
Odpalasz jak papierosa i chuj ;]
Chciałem się tylko upewnić żeby niczego nie spierdolić :'(
  • 567 / 53 / 0
Jesli nie umiesz nawet rozpalic, odpusc sobie to i nie marnuj towaru
Predzej martwy niz slaby
  • 567 / 53 / 0
Hulk455 pisze:
10 listopada 2017UJebany pisze:
09 listopada 2017Static pisze:
nie wierzę w istnienie tego tematu
No ja tak samo, przeciez to nie jest walenie i.v. tylko odpalanie zwyklego blanta.
Odpalasz jak papierosa i chuj ;]
Chciałem się tylko upewnić żeby niczego nie spierdolić :'(
A co tu jest do spierdolenia?
Predzej martwy niz slaby
  • 1180 / 104 / 0
Relacje międzyludzkie indukowane poprzez reakcje fizyczne i chemiczne... więc zanim przedsięweźmiesz decyzję o odpaleniu pierwszego blanta to rozsądnie, czyli jak najbardziej "dojrzale" i samoświadomie, a i tak nikt nie da Tobie gwarancji odpowiedzi dokąd potoczy się ścieżka Twego życia po przekroczeniu tej "Bramy" do Ogrodu Zakazanych Rozkoszy Ziemskich...

[ external image ][ external image ][ external image ]

[ external image ][ external image ]

[ external image ][ external image ]

[ external image ][ external image ]

[ external image ]
Uwaga! Użytkownik jan potocki jest zbanowany na hyperrealu. Nie odpowie na próbę kontaktu, ani nie przeczyta odpowiedzi na post.
ODPOWIEDZ
Posty: 88 • Strona 2 z 9
Exception when calling VideoApi->videos_get: (500) Reason: Internal Server Error HTTP response headers: HTTPHeaderDict({'Access-Control-Allow-Credentials': 'true', 'Access-Control-Allow-Origin': '*', 'Access-Control-Expose-Headers': 'Retry-After', 'Alt-Svc': 'h3=":443"; ma=2592000', 'Content-Length': '291', 'Content-Type': 'application/problem+json; charset=utf-8', 'Date': 'Mon, 02 Feb 2026 22:11:01 GMT', 'Etag': 'W/"123-TljUAQ8boCPNg67GD97qdEr8r9I"', 'Server': 'nginx', 'Tk': 'N', 'X-Frame-Options': 'DENY', 'X-Powered-By': 'PeerTube', 'X-Ratelimit-Limit': '50', 'X-Ratelimit-Remaining': '49', 'X-Ratelimit-Reset': '1770070212'}) HTTP response body: {"type":"https://docs.joinpeertube.org/api-rest-reference.html#section/Errors/SequelizeConnectionAcquireTimeoutError","detail":"Operation timeout","status":500,"docs":"https://docs.joinpeertube.org/api-rest-reference.html#operation/getVideos","code":"SequelizeConnectionAcquireTimeoutError"}
Newsy
[img]
TSUE wydał wyrok ws. Węgier. Chodzi o konopie indyjskie

Trybunał Sprawiedliwości Unii Europejskiej uznał we wtorek, że Węgry złamały prawo wspólnoty. TSUE wydał wyrok w kwestii głosowania Budapesztu przeciwko wspólnemu stanowisku Rady UE dotyczącym konopi indyjskich.

[img]
Sprawa biznesu „Króla dopalaczy”. Na ławie oskarżonych 13 osób

Biznes „Króla dopalaczy” znów na łódzkiej wokandzie. Tym razem chodzi o sprzedaż w internecie.

[img]
Dolnośląscy policjanci i największe uderzenie w przestępczość narkotykową w historii UE

Ponad 9,3 tony zabezpieczonych narkotyków, 1000 ton prekursorów chemicznych, dziesiątki zlikwidowanych laboratoriów i ponad 85 zatrzymanych osób w wielu krajach Europy – to bilans największej w historii Unii Europejskiej operacji wymierzonej w produkcję i dystrybucję narkotyków syntetycznych. Sprawę zapoczątkowali i od 2022 roku prowadzili funkcjonariusze Wydziału do Walki z Przestępczością Narkotykową KWP we Wrocławiu wraz z prokuratorem Dolnośląskiego Wydziału Zamiejscowego Prokuratury Krajowej we Wrocławiu.