Więcej informacji: Buprenorfina w Narkopedii [H]yperreala
Jeśli roztwór będzie sterylnie zamknięty i w lodówce, to możesz trzymać do dnia następnego. Chemikiem nie jestem, ale ja bym jednak dla swojego komfortu rozrabiał na bieżąco po 1 mg :)
Nigdy nie wiesz jakie bakterie mogą dostać się do roztworu wodnego :)
04 listopada 2017Tracerek pisze: ej,nie do tematu. bunorfin jest na białą receptę?? ile w aptece kosztuje paczka 8mg tab? oplaca sie bardziej niz plastry?
Co do oplacalnosci wzgledem plastrów - to zależy. Teoretycznie cenowo wzgledem ilości miligramów transteki mają olbrzymią przewage, ale dochodzą do tego straty, konieczność trudnego i czasochłonnego przerabiania, a nie zawsze są ku temu warunki, podjęzykowo trzeba trzymać w gębie przez kilka godzin i ogólnie dużo z tym babrania. Kontrolowanie dawek jak ktos chce uzywac bupry jako substytut też jest dużo trudniejsze - nie wyobrażam sobie żeby ktoś schodził z opio na plastrach.
Bunorfin zaś to czysta wygoda i elegancja, bardzo wydajny, można stosować na wiele sposobów jak kto lubi - podjezykowo wchodzi dużo lepiej, można donosowo, a jak ktoś chce to przerabianie do roztworu trwa 30 sekund i jest banalnie proste (nie trzeba nawet sie bawic tym sposobem z tematu, wystarczy normalnie rozkruszyć zalać wodą wymieszać i przefiltrować klarowny roztwór). Samo działanie (chociaż na mnie bupra dziwnie działa pod każdą postacią, gdyż prawie jej nie czuje nawet w dużych dawkach, może bardzo bardzo subtelnie) również wydaje mi się lepsze i np. takie 2mg z buno odczuwa się lepiej niż 2mg z plastrów i twierdzi tak wielu moich znajomych, właściwie wszyscy którzy używają tej substancji.
Tldr: Bunorfin rulez, droższy ale wart swej ceny, plastry tylko dla biedaków :old:
07 listopada 2016ciekawy033 pisze: Przydała by się taka instrukcja przerabiania sevredolu
Przechodząc do tematu- przez kilka miesięcy w anglii byłam na subotexie czy jak to sie u nich pisało. Jak nasz bunorfin. O serio nie trzeba sie bawić ze filtrowaniem przez strzykawki. Mało tego nje jestem pewna jak w przypadku bunorfinu ale subi miał w sobie jakiś wypełniacz przez który. NIE BYŁO MOŻNA tego zagrzac dlatego metoda z pierwszego posta trochę mi nie pasuje z tą gorącą wodą.
Btw. Właśnie czekam na odbiór bunorfinu który powinien być za pół godziny :3
W kwestii plastrów najskuteczniejszą opcją jest chyba odparowanie spiryru a później zagotowanie wody- klej powinien się ładnie rozpuścić, więc teoretycznie wyciąga się najwięcej.
![[img]](https://hyperreal.info/sites/hyperreal.info/files/grafika_artykul_skrot/psyloszwajcaria.jpg)
Szwajcaria – jedyne miejsce w Europie z legalną terapią psychodeliczną
![[img]](https://hyperreal.info/sites/hyperreal.info/files/grafika_artykul_skrot/uecocaine.jpg)
UE alarmuje: coraz więcej Europejczyków zażywa kokainę i inne ciężkie narkotyki
![[img]](https://hyperreal.info/sites/hyperreal.info/files/mjleaves.jpg)
Polska zmaga się z "treatment gap". Psycholog: etykieta ćpuna blokuje dostęp do pomocy
![[img]](https://hyperreal.info/sites/hyperreal.info/files/grafika_news_skrot/k0lumbijska_marynarka_wojenna.jpg)
Bezzałogowa łódź z internetem od Muska. Kartele coraz bardziej „smart”
Kolumbijskie służby wiele już widziały, ale ich ostatnie odkrycie zaskoczyło nawet weteranów walki z kartelami narkotykowymi. Marynarka wojenna tego kraju po raz pierwszy zatrzymała półzanurzalną, zdalnie sterowaną łódź do przemytu narkotyków. Jednostka była połączona z internetem przez system Starlink należący do Elona Muska.
![[img]](https://hyperreal.info/sites/hyperreal.info/files/edna.jpg)
DNA w powietrzu. Wykrywają tak narkotyki i patogeny
Przełomowe badanie naukowców z Uniwersytetu Florydy wykazało, że środowiskowe DNA (eDNA) zasysane prosto z powietrza może dostarczyć szczegółowych informacji o otaczającym nas świecie. Od identyfikacji zagrożonych gatunków i śledzenia ludzkich patogenów, po wykrywanie alergenów i nielegalnych substancji.
![[img]](https://hyperreal.info/sites/hyperreal.info/files/grafika_news_skrot/mozgnastolatka.png)
THC i rozwój mózgu nastolatków – co pokazują najnowsze badania?
Używanie marihuany może prowadzić do ścieńczenia kory mózgowej u nastolatków – wynika z najnowszego badania prowadzonego przez Gracielę Piñeyro i Tomáša Pausa, naukowców z CHU Sainte-Justine oraz profesorów Wydziału Medycznego Uniwersytetu w Montrealu. Współpraca dwóch laboratoriów badawczych, korzystających z uzupełniających się podejść, wykazała, że THC – czyli tetrahydrokannabinol, substancja aktywna w konopiach – powoduje kurczenie się arborescencji dendrytycznej, czyli „sieci anten” neuronów, które odgrywają kluczową rolę w komunikacji między nimi. Skutkuje to zanikiem (atrofią) pewnych obszarów kory mózgowej – co jest szczególnie niepokojące w wieku, w którym mózg się rozwija.