burek123 pisze:nooooo a potem to bedzie standart nie bedzie uroku tylko znormalnieje ci to tak jak umycie zębów rano albo wypicie herbatysmoke elite pisze: dla mnie kazda chwila spedzona z MJ ma swoj urok
kubaj0 pisze:Ty jaka wkręta. Może herbata też kiedyś działała jak zioło ale już nam znormalniała i dlatego nie czujemy tego. Może my wszyscy teraz jesteśmy na herbacianym tripieburek123 pisze:nooooo a potem to bedzie standart nie bedzie uroku tylko znormalnieje ci to tak jak umycie zębów rano albo wypicie herbatysmoke elite pisze: dla mnie kazda chwila spedzona z MJ ma swoj urok
Te kilkanaście razy to jedne z najbardziej magicznych chwil jakie przeżyłam, nie dzięki samej mj, ale ludziom. Stare dobre czasy wczesnoszkolne i dalej, luźne spotkania w parku z ekipą, pierwsze palenie, po prostu czuło się tą więź między ludźmi, klimat.
Aktualnie palę sporadycznie z kilku powodów – ograniczony czas, jakieś wyjebane w kosmos ceny i nieadekwatna do nich jakość (choć mam nadzieję że to się zmieni) i brak odpowiednich ludzi.
Palić codziennie też bym nie mogła, ale na tramalu tak jadę. Wiadomo, co kto woli.
kocham palic Mary Jane i nie wazne czy codziennie czy raz na jakis czas zawsze mi sie podoba ]
i teraz to widze jak za 30, 40 lat będziecie dla tamtego młodego pokolenia tak samo jak pijący jabole i tanie piwa lub spirytus ze czech do teraźniejszego młodego pokolenia.
Legalizować? Tak, ale pod pewnymi obostrzeniami. marihuana nie powinna być dostępna jak bułki i mleko, raczej tak jak alkohol – w specjalnie do tego przeznaczonych miejscach, sklepikach. Dlaczego? Przede wszystkim po to, żeby zlikwidować czarny rynek i utrudnić dostęp nieletnim. Poza tym zarobi na tym budżet państwa. No i jest to szlachetna roślina, z której można robić papier, materiały, nawet ocieplać nią domy. Przecież to absurdalne, żeby zabraniać rosnąć roślinie.
@ Prezes odnosnie starych palaczy to kiedys mielismy mala impreze wagarowo plenerowa i zajebalem sie bardzo tanimi winiaczami jak szlem po kolejnego siarkofruta do sklepu z kolega to czekalem przed sklepem przyszedl gosc 40 lub wiecej lat i wyciaga browar, siada, wyciaga fifke ogien bierzez bucha (przy mnie) i pyta palisz? ja mowie ze jasne zbakalem sie z chlopem a on mi mowi ze od 20 lat pali codziennie i zajebiscie sie trzyma
smoke elite pisze: czasem nie chce sie nic robic a czasem jak sie skpoce w domu to posprzatam czy cos bo mam chec zrobic cos dobrego.
Legalizować? Tak, ale pod pewnymi obostrzeniami. marihuana nie powinna być dostępna jak bułki i mleko, raczej tak jak alkohol – w specjalnie do tego przeznaczonych miejscach, sklepikach. Dlaczego? Przede wszystkim po to, żeby zlikwidować czarny rynek i utrudnić dostęp nieletnim. Poza tym zarobi na tym budżet państwa. No i jest to szlachetna roślina, z której można robić papier, materiały, nawet ocieplać nią domy. Przecież to absurdalne, żeby zabraniać rosnąć roślinie.
Czechy luzują prawo konopne. Duży krok naprzód, ale z gwiazdką
Śmierć na zamówienie. Z dostawą na oddział psychiatryczny
Rzetelna historia kryminalizacji konopi (USA + kontekst międzynarodowy)
KAS wykryła 50 kg marihuany w przesyłkach z odzieżą
Funkcjonariusze Służby Celno-Skarbowej z Mazowieckiego Urzędu Celno-Skarbowego w Warszawie skontrolowali przesyłki znajdujące się w jednej z firm spedycyjnych w Pruszkowie. W ośmiu paczkach wykryli narkotyki.
Magiczne grzyby w walce z uzależnieniem od nikotyny - przełom czy obiecujący eksperyment?
Nowe badania sugerują, że psylocybina - substancja psychoaktywna zawarta w tzw. "magicznych grzybach" - w połączeniu z psychoterapią może znacząco zwiększyć skuteczność rzucania palenia. Choć wyniki są obiecujące, naukowcy podkreślają potrzebę dalszych badań.
Badanie: użytkownicy psychodelików mogą inaczej przetwarzać emocje
...czyli raz jeszcze na temat ostatnio omawiamy.
