Mam pytanie dotyczace budowy takiej lampy, a mianowicie:jakie cześci potrzebne do budowy proszę o dokładny spis elementów oraz linki do stron na których można sie w nie zaopatrzy zaznaczam iż nigdy nie miałem do czynienia z elektroniką. Zgóry dziękuję i pozdrawiam.
Pzdr
edit
Jah ma racje : przecie wszystko opisane jest... wystarczy szukać... nie wiem po co sie rozpisywalem...
z gory dzieki
pzdr
Prosilbym takze o opis czesci, co do czego sluzy, oraz jak to zmontowac
z gory dzieki
z góry dzięki.
pzdr
http://img135.imageshack.us/my.php?imag ... at24ks.jpg
tu masz calkiem ladny schemat ukladu ktory musisz zbudowac i polaczyc
musisz pamietac, aby kazdy jego element byl podpasowany pod moc twojej lampy. inaczej lampa bedzie slabiej swiecic lub uklad bedzie niestabilny lub w najgorszym wypadku sie spali
zestawy ktore znajduja sie na hempie, sa kompletne. Ew tylko bedziesz musial kupic chyba kable, wtyczke do gniazdka i oprawke e27
pozdrawiam ;)
Rekordowe konsultacje: Polacy mają dość karania za roślinę.
Naproksen i LSD w bałtyckich krabach. Jak leki trafiają do morza?
Za "przekąski" z Kalifornii grozi mu 20 lat więzienia
W paczce z Kalifornii do Polski miały być przekąski. Funkcjonariusze Służby Celno-Skarbowej w Warszawie otworzyli puszki i znaleźli susz roślinny. Okazało się, że to była marihuana. Zarzut związany z przemytem usłyszał 22-latek.
Leczenie uzależnionych od opioidów bardziej dostępne, ale pod ścisłym nadzorem
Choć leczenie substytucyjne, czyli terapia uzależnień od opioidów polegająca na podawaniu legalnych leków zastępczych, jest stosowane w naszym kraju od ponad 30 lat, wciąż liczba objętych nim osób jest stosunkowo niska. Aby ułatwić do niego dostęp, wprowadzona ma zostać możliwość przepisywania tych produktów przez lekarzy. Ministerstwo Zdrowia określa zasady, na jakich ma się to odbywać.
Jad ropuch i grzyby halucynogenne. Big Pharma stawia na nowe preparaty
>Giganci rynku farmaceutycznego ruszają z inwestycjami w opracowanie leków bazujących na substancjach halucynogennych. Zielone światło dla nowych medykamentów daje administracja Donalda Trumpa - przekazała stacja CNBC.