29 czerwca 2017Retrowirus pisze: Szkoda, szkoda. Znany użytkownik. Co przyniesie los, tego nie wie nikt. A taki London ma się w najlepsze
Żebyś czasem wcześniej nie zdechł ode mnie.
02 lipca 2017Procent pisze:Nie.02 lipca 2017pomasujplecki pisze: Piszesz mądrze, ale skoro wszyscy siedzimy w tym samym spierdoleniu
Wszyscy siedzimy na tym samym forum, ale każdy sam niesie swoje spierdolenie. Jeden schowa je do kieszeni i o nim zapomni, a drugi codziennie uprawia spacer farmera.
02 lipca 2017pomasujplecki pisze: to może warto by było dodać punkt c) włączyć trochę więcej empatii, a nie wieczny bunt i traktowanie siebie jak zwykłe śmieci jak na ironie pływając na tym samym statku. Może mniej osób by dążyło do autodestrukcji a zaczęło się bardziej szanować. Wtedy z gry odpadną tylko najgłupsi, a nie najsłabsi, których nazywacie niesłusznie głupimi.
on tu uogólnia. tak, każdy nosi swojes pierdolenie rówbolegle z innymi osobami i mowa tu o uzależnieniu od narkotyków czy też innych używek.
nikt ci nie pomaga w dźwiganiu twojego "własnego krzyża" i sam borykasz się ze spierdoleniem tyle że z innym w innych warunkach.
jak zwał tak zwał.
@pomasujplecki niektórzy mają brak empatii bo część społeczeństwa to własnie tępe chamy, buraki i dresy aka łysy sebix lubiący stimy i euforianty.
jest też część spoleczeństwa które z reguły jest empatyczna. osoby te z reguły mogą być narażone na depresje, zaburzenia lękowe..
zależy od starzu, wieku...
wiele czynników na to wpływa. :finger:
"This body holding me, reminds me of my own mortality
Embrace this moment, remember
We are eternal
All this pain is an illusion"
18 lipca 2017london5 pisze:Masz coś do mnie kurwo >? Żal dupę ściska, że popijam całe dnie, wciągam kokę i rucham dziwki w NL kurwa.29 czerwca 2017Retrowirus pisze: Szkoda, szkoda. Znany użytkownik. Co przyniesie los, tego nie wie nikt. A taki London ma się w najlepsze
Żebyś czasem wcześniej nie zdechł ode mnie.
https://www.youtube.com/watch?v=kTn0li1q1O0
"Rutyna to rzecz zgubna "
w dole dzielnicowy
ziemniaki, kapusta
i kotlet schabowy
niech Bóg będzie ze mną jak autodestrukcja
masz wyraźny kształt, a świat to iluzja
jakbym te twoje pieniądze miał to bym je puszczał
Tylko wąchał maki
Nie byłoby nagrobka
"TU LEŻY BELEJAKI"
![[img]](https://hyperreal.info/sites/hyperreal.info/files/grafika_artykul_skrot/cannababcia.png)
Marihuana? Nie taka straszna, jak ją malowali.
![[img]](https://hyperreal.info/sites/hyperreal.info/files/grafika_artykul_skrot/psyloszwajcaria.jpg)
Szwajcaria – jedyne miejsce w Europie z legalną terapią psychodeliczną
![[img]](https://hyperreal.info/sites/hyperreal.info/files/grafika_artykul_skrot/uecocaine.jpg)
UE alarmuje: coraz więcej Europejczyków zażywa kokainę i inne ciężkie narkotyki
![[img]](https://hyperreal.info/sites/hyperreal.info/files/dhh.jpg)
Bransoletka, która chroni przed „pigułką gwałtu”. Wynik w kilka sekund
Naukowcy z Portugalii i Hiszpanii opracowali papierową bransoletkę wyposażoną w miniaturowy czujnik, który w ciągu kilku sekund potrafi wykryć w napoju najczęściej stosowane substancje odurzające, m.in. GHB, skopolaminę, ketaminę czy metamfetaminę.
![[img]](https://hyperreal.info/sites/hyperreal.info/files/marihuana-i-psychodeliki-leczenie-zaburzen-odzywiania-860x484.jpg)
Marihuana i psychodeliki oceniane najwyżej w leczeniu zaburzeń odżywiania
Czy marihuana i psychodeliki mogą zrewolucjonizować leczenie anoreksji i bulimii? Nowe badanie opublikowane przez Amerykańskie Towarzystwo Medyczne (AMA) wskazuje, że pacjenci oceniają konopie i klasyczne psychodeliki jako najskuteczniejsze substancje w łagodzeniu ich objawów.
![[img]](https://hyperreal.info/sites/hyperreal.info/files/kluczborkprasowy.jpg)
Był twarzą lokalnej policji od wielu lat. Zwalniają go za narkotyki
Rzecznik komendy policji w Kluczborku został zatrzymany w związku z posiadaniem narkotyków, właśnie jest wydalany dyscyplinarnie ze służby - dowiedział się tvn24.pl. To kolejny w ostatnim czasie przypadek przyłapania funkcjonariusza służb mundurowych z narkotykami.