Organiczne substancje psychoaktywne oddziałujące na receptory opioidowe.
Więcej informacji: Opioidy w Narkopedii [H]yperreala
ODPOWIEDZ
Posty: 459 • Strona 39 z 46
  • 989 / 36 / 0
W szpitalu ostatnie 2 tyg spędziłem - ostre zapalenie trzustki. Ale zabiegowy z prochami w ampulkach otwarty cała dobę, slabo pilnowany, do tego anestezjolog zrobił mi centralne wkłucie w szyi.. żyć nie umierać xD
Nie pokonasz kobiety w kłótni, to niemożliwe. Nie wygracie, bo jeśli chodzi o kłótnię, to my mamy pod górkę. Bo my musimy mówić z sensem.

xzx
  • 906 / 75 / 0
Ooo, Warszawski, a z czym ostatnio leciałeś, że się tak dorobiłeś? I co, będziesz słuchał się zaleceń "po"? %-D Zero jakichkolwiek używek :)
Is it time for your medication, Mr. Brown?
  • 989 / 36 / 0
Na małym helowym ciągu byłem i jak się detoxowalem wypiłem trochę alko i od tego dostałem ozt. Bo już kiedyś dostałem tego i nie mogę pić alko, a już zwłaszcza na pusty żołądek. A na skręcie ma się jadłowstręt więc się nie je zbyt wiele, alko i bach - szpital. No muszę się trzymać zaleceń bo chce dożyć sędziwych lat xD
Nie pokonasz kobiety w kłótni, to niemożliwe. Nie wygracie, bo jeśli chodzi o kłótnię, to my mamy pod górkę. Bo my musimy mówić z sensem.

xzx
  • 657 / 93 / 0
czuć ból w tych słowach. zdrowia życzę
Uwaga! Użytkownik KickInTheEye nie jest już aktywny na hyperrealu. Nie odpowie na próbę kontaktu, ani nie przeczyta odpowiedzi na post.
  • 906 / 75 / 0
Warszawski, a dopiero co mówiłeś, że jak magiczny klub 27 przeżyłeś, to już możesz umierac i masz wyjebane. :-p
Is it time for your medication, Mr. Brown?
  • 989 / 36 / 0
Śmierć to naprawdę bardzo łatwa rzecz. Wystarczy przymknąć oczy, już..
A często przymykałem je.
W mijaniu zła mam wprawę już..

Bawcie się, tańczcie tak,
By zapomniał świat o łzach.
Komuś źle, kogoś brak,
Komuś czas się zmienia w piach!

:cool:
Nie pokonasz kobiety w kłótni, to niemożliwe. Nie wygracie, bo jeśli chodzi o kłótnię, to my mamy pod górkę. Bo my musimy mówić z sensem.

xzx
  • 240 / 13 / 0
Dalej zaliczasz malolatki z hyperreala wariacie? ;-)
Uwaga! Użytkownik popjerdol222 nie jest już aktywny na hyperrealu. Nie odpowie na próbę kontaktu, ani nie przeczyta odpowiedzi na post.
  • 112 / 8 / 0
Kiedy ty w końcu zdechniesz?
  • 906 / 75 / 0
09 lipca 2017Warszawski Cpun pisze:
Na małym helowym ciągu byłem i jak się detoxowalem wypiłem trochę alko i od tego dostałem ozt. Bo już kiedyś dostałem tego i nie mogę pić alko, a już zwłaszcza na pusty żołądek. A na skręcie ma się jadłowstręt więc się nie je zbyt wiele, alko i bach - szpital. No muszę się trzymać zaleceń bo chce dożyć sędziwych lat xD
A w ogóle alkohol na Ciebie jak działa?

Ja nie walę nic od roku i nie mogę się łyka jakiegokolwiek alkoholu napić, bo odkąd się wjebałam w opio, to strasznie chujowo na mnie działa.
Is it time for your medication, Mr. Brown?
  • 2116 / 634 / 0
Mmm, hajp jak zwykle w formie :]
Złego diabli nie biorą, spokojnie, dlatego sporo osób stąd ma szanse przeżyć club 27.

Swoją drogą, to znajomy też po długiej pauzie z opio oraz innymi używkami (głównie benzo oczywiście) również trafił do szpitala przez... Epizod (bójka, zatrucie) z alkoholem, który pijał rzadko. Życie bywa ironiczne. alkohol - najgorsza używka... :diabolic:
widzę szalonych, którzy chodzili po morzu
wierzyli do końca i poszli na dno
teraz jeszcze przechylają moją łódź niepewną
odtrącam te sztywne dłonie okrutnie żywa
odtrącam rok za rokiem.
ODPOWIEDZ
Posty: 459 • Strona 39 z 46
Artykuły
Newsy
[img]
Już 1 drink dziennie zwiększa ryzyko zgonu. Alkohol nie przynosi żadnych korzyści

W Journal of Studies on Alcohol and Drugs ukazało się jedno z najbardziej kompleksowych badań dotyczących wpływu alkoholu na zdrowie populacji amerykańskiej. Zostało przeprowadzone przez ponad trzydziestu badaczy z wiodących instytucji naukowych, w tym z Columbia University, University of California, Mayo Clinic, University College London czy Harvard Medical School. Dostarcza ono precyzyjnych szacunków ryzyka zgonu powodowanego przez spożycie alkoholu z uwzględnieniem płci, wieku i poziomu konsumpcji.

[img]
KAS: Przemyt ketaminy w świecach zapachowych

Podczas kontroli w jednej z firm kurierskich, funkcjonariusze Służby Celno-Skarbowej (SCS) z Mazowieckiego Urzędu Celno-Skarbowego (MUCS) w Warszawie zwrócili uwagę na przesyłkę zaadresowaną do odbiorcy w Filadelfii (USA). Zgodnie z deklaracją nadawcy, miały się w niej znajdować świece zapachowe o wartości ok. 111 euro.

[img]
Jedna dawka i tygodnie ulgi. "Magiczne grzybki" dają nadzieję na nowe leczenie bólu

Psylocybina